Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i am looser

Dlaczego to tak boli ?

Polecane posty

Gość i am looser

zerwałem kontakty z bliską koleżanką, ja chciałem coś więcej, jej pasował taki układ. Po jednym spotkaniu gdy trzymała mnie strasznie na dystans , napisałem pożegnalnego sms-a. Ja się do niej nie odzywałem, ona raz głuchneła.... niby wszystko oki, ale mam jakieś wyrzuty sumienia, czasami myśle o niej.... ale ja już dłużej tak nie mogłem.....Widocznie ona też miała na to olewke, bo nawet nie odpisała na sms....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna missia
kiedys ci przejdzie, daj sobie troche czasu. bedziesz do tego chłodniej podchodzic, ale nie od tak za 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
najgorsze, że mamy wspólnych znajomych...nie wyobrażam sobie naszego spotkania ....:(, miałem z nią naprawde bliskie relacje, i nagle będe musiał być prawie, że nieznajomym dla niej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna missia
heh też tak miałam, ale jakos przezyjesz. Najgorsze bedzie pierwsze soptkanie a potem to juz jakos pójdzie w relacjach, byle dalej nie brnac w to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli bo Cię wzieło
idź na całość idź na całość :p nie mecz się zró cos z tym spróuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
co mam zrobić...dała mi kosza już nie poraz pierwszy...ale zawsze chciała się ze mną potem spotkać na relacjach koleżeńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli bo Cie wzięło
ehh wy faceci nie umiecie kombnować:p wex ja na tzw przetrzymanie nie spotykaj się z nia tak kolezeńsko niech zatęskni też ją cos tknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
nie spotykam się z nią, nie pisze , nie smsuje od miesiąca, pewnie jej duma nie pozwoli by się odezwać pierwsza, ja już nie będe dalej się poniżał i ośmieszał..... taki k.rewski los gdy miłość nie jest odwzajemniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
głupio mi tylko, że w taki "bamberski" sposób zerwaliśmy znajomość, wolałbym aby mi coś zrobiła i mógłbym ją znienawidzieć...było by łatwiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
walczyłem rok temu, dostałem kosza wróciła do swojego byłego co ją bił w tym roku też walczyłem, ale to jest walka z wiatrakami, byłem jej potrzebny jak nie miała z kim wyjść,i z kim pogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile macie lat? a co do tego znienawidzenia to nie moznac byc pewnym - moze bys jej wcale nie znienawidzil, tylko tak ci sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
po 21, wiesz od miłości do nienawiści krótka droga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
poprostu pobawiła się, a jak zabawka chciała coś więcej to do kosza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
skoro nie było tak, to mi wytłumacz o co jej chodziło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am looser
to chyba nie trudno stwierdzić...dzwoniła, spotykała się gdy była sama, nudziła się itp gdy ja chciałem czegoś więcej to się wycofała, zrobiła tak 2 razy!!!! ti już premedytacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×