Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego woli mnie skoro ma ladniejsza dziewczyne?

Polecane posty

Gość gość

Widocznie ladniejsza, bardziej kobieca, seksowna, to na pewno. Jak ja zobaczylam to az sie zdziwilam. Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma dziewczyne to dlaczego uwazasz ze woli cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś hmm wartościowsza? :D Albo jeśli jesteś brzydka, to może myśli, że za Tobą nie będą się uganiać inni skoro tamta taka seksowna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz zdradzać, bo nikt inny się Tobą nie zainteresuje. Będziesz czekała grzecznie w domu, a on sobie pobzyka te ładne i seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś usłyszałam od faceta(i to nie jednego), że lepiej mieć taką przeciętną, bo nie będą jej podrywać faceci, można ją spokojnie puścić na imprezę z koleżankami, no i sama nie zdradzi, bo jak? Skoro inni się nie będą nią zainteresowani, to sama nic nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys rozstal sie z nia na krotki czas, spotkalismy sie wtedy przez wspolnych znajomych i troche mnie podrywal. Ta jego dziewczyna sie dowiedziala i podobno robila mu problemy, ze "szybko sie pocieszyl" itd., wiadomo. Napisal mi wtedy, ze gdyby do mnie tez cos pisala, to mam sie nie przejmowac, ze ona jest zazdrosna, bo woli mnie. Ja nim ogolnie nie jestem zainteresowana, nawet go lubie, ale to nie to. Mozna powiedziec, ze dalam mu kosza. Pozniej do siebie wrocili, ale on twierdzi, ze z braku laku i nadal widze, ze nadal cos do mnie ma. Tyle, ze ja dopiero kilka dni temu widzialam te jego dziewczyne na zywo i "lekko" sie zdziwilam. Wyglada prawie jak modelka ;) A ja no coz, raczej przecietna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x To powiedz temu facetowi od którego to usłyszałaś że jest debilem, bo mnóstwo facetów jest w stanie przelecieć każdą kobietę, najważniejsze aby była chętna, niekoniecznie musi być ładna. A do autorki... skoro woli ciebie, to chyba oczywiste że dla niego jesteś atrakcyjniejsza, twój gust i poczucie estetyki nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No to jest akurat nieprawda. Moze i nie jestem pieknoscia, ale czesto mnie ktos podrywa i mnie samej tez sie zdarza kogos podrywac (ze skutecznoscia). Zreszta on o tym wie, znamy sie bardzo dlugo, czasem obracamy w tym samym towarzystwie, wiec wie, ze kilku jego kolegow tez bylo mna zainteresowanych. Ale do tej jego dziewczyny to nie mam nawet podjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ciebie woli tez z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Obiektywnie patrzac to raczej niemozliwe :) Jest wysportowana, ale ma duzy biust, ladniejsza twarz, zrobione paznokcie, wlosy, chodzi w sukienkach, szpilkach itd. Zawsze myslalam, ze to marzenie kazdego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze myslalam, ze to marzenie kazdego faceta? x I to jest zasadniczy błąd, to co kobiety wiedzą o facetach to tylko ich własne wyobrażenie, to co podoba się wam bardzo rzadko podoba się mężczyznom, nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu facetów śmieje się z fotek zamieszczanych przez kobiety na różnych portalach społecznościowych... kobiety uważają te foty za seksowne, mężczyźni za żenujące tylko że mało który mówi o tym wprost. Zdecydowana większość facetów nie chce u swojej kobiety sztuczności i wyzywającego wyglądu, takie rzeczy dobre są do sypialni od czasu do czasu. Nasze gusta są zupełnie odmienne i nigdy ich nie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu silniejsza chemia może coś więcej z poprzednich wcielen. Takie rzeczy sie zdarzają, choć nie wierze w reinkarnacje ale nikt nie wie jak jest serio. Chemia na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym wygląd to nie wszystko i w końcu się znudzi, może masz lepszy charakter a ona jest głupia albo nudna, wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest bardzo przystojny, podobny do Christiano Ronaldo, ma piękne ciało, ale niestety trochę paskudny charakter. Zauroczyłam się w pewnym chłopaku, który był od męża zdecydowanie mniej atrakcyjny, ale miał to "coś" co mnie do niego przyciągało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne opakowanie to nie wszystko, czasem w ładnym papierku można trafić na g****o, tak więc nie przywiązywałbym do tego aż tak wielkiej uwagi.Poza tym uczucia rządzą się swoimi prawami, na to nie ma się zupełnie wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chemia raczej bylaby obustronna? dziś Ciezko mi ocenic czy mam lepszy charakter, nie znam jej osobiscie. Ale nie wydaje sie jakas straszna. dziś Heh, to akurat rozumiem, sama sie w takim zauroczylam. Ale zawsze myslalam, ze dla mezczyzn wyglad to priorytet jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on przy tobie czuje się lepiej niż przy tej piękności? Ja mam podobnie, w głowie mam swój ideał i bywałem z takimi kobietami w związkach, ale naprawdę kochałem tylko 2 kobiety i obie były obiektywnie mówiąc przeciętne (choć dla mnie z czasem stawały się najpiękniejsze), odbiegały od mojego ideału z głowy w 99%, a zakochiwałem się w nich bo tylko przy nich mogłem być sobą i nie musiałem nikogo udawać i tylko z nimi doskonale się rozumiałem, nawet słowa nie były potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wszystkie odpowiedzi, troche rozjasnily mi w glowie. Troche mi goszkoda, ale wierze, ze znajdzie kogos dla siebie nie z braku laku i nawet zaluje, ze mnie do niego nie ciagnie, bo w gruncie rzeczy to fajny chlopak :) No ale serce nie sluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze ten ktorego ja lubie takich nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi kobieta mieć super z******tej urody, zadbanie, czyli czystość, ładny sexi ubiór, gajna fryzura, fajny zapach i oczywiście fajny charakter + inteligencja + poczucie humoru i taka kobieta ma super wzięcie, sam znam taką i też mi się strasznie podoba. Nie każdy gustuje w pustych barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wcale Cienie nie woli, tak tylko gada, by Was obie p*****ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma zly chcarakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
charakter jest wazniejszy od urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja rozumiem ze Ciebie to dowartosciowuje ale prawda jest taka ze z ta piękna to pewnie nie raz nerwy mu puscily , faceci tego nie powiedzą kobietom których nie traktują jak kolezanke , ja cale życie otaczam się facetami , jestem dla nich koleżanka i wiem co myślę tak naprawdę. Dobrze ich znam. Wiec potwierdzam slowa poprzedniczki. Facet liczy, ze przecietna czy brzydka będzie się starać bo piękna zwykle wychodzi z założenia ze nie musi. Przy brzydkiej nie musi zgrywac superbohatera i ciągle imponowac oraz na maksa adorowac partnerki. Nie ma stresu ze zdradzi, albo ze odejdzie do bogatego. Ze koledzy będą podrywać. ze będzie porównywany do lepszych facetów. Brzydsza nie stroi fochow w jesli juz to nie takie jak piękna. Naprawdę jest przepasc w podejściu do związków , ja nie mówię w kolezenstwie piękność może być ok ale zazwyczaj od facetów dużo wymagają a im się zwyczajnie nie chce starać. Do bzykania ok ale nie do związku. Zadowala Cię perspektywa bycia ta gorsza , związku z wygody z jego strony? Nie pisze by dopiec ale Przemyśl to, nie bądź naiwna. Ja w związku właśnie z tego powodu nie wchodzę bo to upokorzenie dla mnie kiedy wiem co kieruje facetem. Oni w tej sprawie mysla identycznie. Na boku bzykaja piękna, marzę o pięknych w brzydkie traktują jak gospodynie domowe. Nie wierz w bajery, wiadomo ze każdy będzie bajerowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja to raczej sexi ciuszkow nie nosze, bardzo rzadko. Na codzien ubieram sie raczej w trampki, dzinsy, koszulki, bluzy, tak dla zobrazowania jak np. Kristen Steward :P dziś To swiadczy tylko o Twojej slabosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja kiedyś usłyszałam od faceta(i to nie jednego), że lepiej mieć taką przeciętną, bo nie będą jej podrywać faceci, można ją spokojnie puścić na imprezę z koleżankami, no i sama nie zdradzi, bo jak? Skoro inni się nie będą nią zainteresowani, to sama nic nie zdziała." xxx Ta! Juz! Te cichodajki przecietne sa najgorsze. Ktos sie taka zainteresuje troche, to ta jest juz cala mokra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×