Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego woli mnie skoro ma ladniejsza dziewczyne?

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze dodam, ze czesto-gesto, to te ladne maja najwieksze kompleksy... True story! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie, nie potrzebuje dowartosciowania. Czuje sie dobrze ze soba - NIE jestem brzydka. I sama obracam sie w raczej meskim towarzystwie. Jestem troche chlopczyca - z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam faceta, który zostawił swoją ładną żonę dla takiej maszkary, że rzucać mi się chce na jej widok! Serio! Facet przystojny, 3/4 lasek z firmy się za nim ugania a on wybrał najbrzydszą z możliwych. Wygląda jak wiedźma, ma ohydne zęby, twarz pryszczata i pociągła jak koń, kilo tapety na ryju i doczepiane rzęsy na kilometr. Ryj typu wiocha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*rzygać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pocieszaj się.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawil ja i znowu sie do mnie dostawia. Troche mi to przywrocilo wiare w facetow, najwyrazniej wyglad naprawde nie ma az takiego znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamta już miał, a ciebie jeszcze nie. Zaliczy i poleci za następna. Nie ważne - ładniejsza, czy brzydsza, byle NOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, sorry, ale nie zaliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta może być piękna, ale zarozumiała wredna zwyczajnie głupia leniwa tępa złośliwa chytra i skąpa brudna i podśmiardująca nudna jak flaki z olejem Rozumiesz teraz, co oprócz urody sprawia, że facet zakochuje się w tej mniej urodziwej? Tych przyczyn jet dużo, zazwyczaj nikt ich nie analizuje. Po prostu Twoje cechy sprawiają, że to z Tobą chce być, a nie z tamtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. A przed chwileczka przeczytalam wypowiedz pod innym tematem, ze kazdy mezczyzna chce miec piekna kobiete i bylo to chyba napisane przez faceta ;) I badz tu madrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×