Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliannna

DO EX MEZATEK Z DZIECKIEM

Polecane posty

Gość liliannna

Czy jezeli były maz ma ustalone 2 tygodnie urlopu z naszym dzieckiem, to może je zabrac za grancie bez mojej zgody na wczasy.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannna
nic nie mam tylko sie pytam z ciekawości, czy mozna zabronić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterinka
Jeśli dziecko ma paszport- na który zgodę wyrażają zawsze oboje rodzice to może z pojechać z dzieckiem za granice. No chyba nie ma ograniczonych praw rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterinka
Kto? Ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannna
wyjasnie wiecej... otoz moj obecny mąz ma dziecko ( z poprzeniego zwiazku) z ktorym chcemy jechac za granice, paszport mamy, maz nie ma ograniczonych praw i chcemy wyjechac na wczasy lecz jego była mowi ze nie da dziecka na wyjazd za granice bo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannna
ten poprzedni wpis to nie moj ktos nie ma odwagi i sie podemnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterinka
No jak Ty to ok. Pewnie prawnych przeciwskazań nie ma, ale zdanie matki jednakowoż powinniście wziąć pod uwagę. W końcu to zdaje się Ona je wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterinka
A dziecko ile ma lat? Może ma już własne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko ma 9 lat i oczywiscie chce z nami jechac,a jego matka robi nam to po złości.. dziecko juz nie raz było z nami na wczasach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliannna. do twojej wiadomosci nie jest konkubina.. idz lepiej spac, dobranoc wszystkim czekam na konkretne odpowiedzi na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterinka
Moim zdaniem prawa nie ma, co nie znaczy, że nie postawi na swoim. Sprobojcie załatwić sprawę polubownie- może sie da - skoro dziecko już z Wami wyjeżdzało. Może jest po prostu rozżalona, że to nie Ona spędzi fajnie wakacje z synem. Ja jestem byłą żoną, mój maż mnie zostawił w mało sympatyczny sposób dla innej kobiety. Mieszka zagranicą - stać Go na atrakcyjne ferie i wakacje a dla mnie pozostaje tylko codzinnośc szkoła i obowiązki- nie mogę sobie pozwolić póki co nawet na krótki wyjazd w Polskę. Czasem trudno się z tym tak po prostu pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENYYYYYYYY
nie przejmuj sie taka liliannna. co ona wie o życiu Twoim?! a jesli chodzi o temeat to sprobujcie sie dogadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iona
a dlaczego by miała zabronić to tez jest Twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
wlasnie, to nie jej wlasnosc:) wezcie tez takie male co nie ma wcale rodzicow, i to 9letnie i jedzieci i bawcie sie super:))) tam gdzie kochajacy ludzie tam zawsze jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterinka
Oj, a wczoraj tu ktoś napisał , że jestem wspaniałą matką. Chciałam sobie jeszcze raz przeczytać a tu nie ma :(. Pewnie sie wydało, że nie jestem :P. Baba to jednak durna jest, łasa na miłe słówka. leeeeeciiii na topik. A tu otrzeźwiałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksik
wydaje m i sie ze niepowinna zabronic, wrazie co mozna cgyba przez sad miec ustalone wakacje z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIWA
NIE PRZEJMUJ SIE CHAMSTWEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×