Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaa551

Do wszystkich starszych kobiet z mlodszymi partnerami

Polecane posty

Gość magdaa551

Zostawcie ich. Nie psujcie im zycia. Zostawcie ich dla rówieśniczki. Wiem co pisze bo od roku kocham 6 lat młodszego faceta jednak zdalam sobie sprawę, ze dam mu byc szczęśliwym z inna, młodsza. Nawet jesli jest w was zakochany to wiecie jaka presja otoczenia na nim ciąży? Opamiętajcie sie i jezeli naprawde cos czujecie do niego to pozwólcie mu byc szczęśliwym z dziewczyna, ktora zostanie w 100% zaakceptowana w jego srodowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko seks? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka presja otoczenia ? jakie srodowisko ? co ty bredzisz ? mezczyzna powinien byc co najmniej 5 lat mlodszy , bo statystycznie mezczyzni tyle wczesniej umieraja , Ja mam 12 lat mlodszego i mam gdzies otoczenie i srodowisko :P nam jest fajnie razem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze sztunie są najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuśki,milfy mmmmmm ;p ja to bym was wszystkie z chęcią przeciurlał,mówię oczywiście o tych zadbanych,mam 31 lat i taką dobrze skonserwowaną mamusią pod 40kę nie pogardzę. Taka to nielepsza od jednej nastki,zna sie na życiu,facetach,i w seksie pewnie doświadczona na mur beton:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D twoja mamuska cie urodzila jak miala 9 lat :D 8 latka w ciazy :P fajna masz mamuske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są puszczalskie więc lepiej brać starą babę może nie będzie już zdradzać jak młode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham30latka
Mam 36 lat. Mój T. jest ode mnie 6 lat młodszy. Przystojny, zadbany, wulkan sexu w łóżku. No cud męski po prostu. Każdej kobiecie polecam młodszego partnera. Dodam, że jesteśmy 3 lata po ślubie i każdego dnia jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko piszesz głupoty moze to chodzi o ciebie bo jestes glupia i dlatego nie jestes akceptowana z twojego postu wynika ze jestes głupia i w tym jest problem a nie w róznicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdaa551 dziś - patrząc na godzinę... spać nie możesz :P Chcę żeby był szczęśliwy z równolatką i często mu to powtarzam...i wiesz co - jak grochem o ścianę chyba mnie lubi :P czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat to zadna roznica.20 lat mlodszy to juz jest cos.a seks z takim musi byc zarabisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za idiotka o 2nad ranem takie bzdury wypisuje,przygłup jeden ,zamiast spać.Trzeba mieć zryty beret zeby siedziec w necie i wymyślać takie smęty.Zal mi ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku na niekorzyść kobiety 5-6lat nie stanowi problemu.Znam sporo takich par,zwłaszcza po wojnie kobiety nie miały wyboru,bo rówieśnicy i starsi z tej wojny nie wrócili.Obok nas mieszkali staruszkowie,byli małżeństwem ponad 50lat,niedawno pomarli,kilka koleżanek babci też miało młodszych i jeszcze owdowiały.Teraz też często się zdarza,że ktoś wybiera starszą partnerkę,bo jego rówieśniczki nie spełniają oczekiwań intelektualnych.Kolega mówił,że seks się przeje,a z głupią pindą nie pogadasz:-(Jak chodzi o związki z różnicą 10,15 i więcej to faktycznie,większe ryzyko.Jeżeli związek przetrwa,lepiej starzeć się w podobnym tempie.:-)Poza tym nie zmusisz nikogo autorko,żeby zakochał się w młodszej czy rówieśniczce i,upał odbiera rozum niektórym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×