Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doradzcie mi. To bardzo wazne. Znalazlam profil chlopaka ktory

Polecane posty

Gość gość

bil mnie w podstawowce. Przez 3 lata za to, ze bylam gruba (teraz wyroslam na szczuplutka kobiete). Teraz mamy po 29 lat i znalazlam jego profil. Chcialabym sie odegrac na nim za to co mi robil. W jaki sposob moge to wartoc i czy warto? Przez 3 lata dostawalam codziennie. Wyzywal sie na mnie. Nienawidze go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Tylko nie wiem jak, mam znajoma, ktora gnębił jeden chłopak bo nosiła Okulary - spotkali sie na studniówce. Ona mu wszystko przypomniała i mimo, ze próbował ja przepraszać - powiedziała przy wszyskich, ze jest śmieciem dla niej za to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To we mnie mega siedzi. Chcialabym mu wszystko wygarnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale po co wracać do przeszłości i bawić się w zemstę? Nie poczujesz się od tego lepiej. Wspomnień to też nie zamaże. A jedno wiem na pewno- pewnie poniekąd dzięki niemu teraz jesteś szczupła. Wyśmiewał Cię- miałaś motywację, by się zmienić. I nie, nie wciskaj kitu, że urosłaś i tłuszcz cudownie zniknął. Wiesz, skąd to wiem? Bo sama byłam grubą dziewczyną wyśmiewaną przez podstawówkę i pół gimnazjum. Pod koniec gimnazjum schudłam prawie 20 kg. Właśnie dzięki tym wyzwiskom, by im pokazać.. i teraz od lat trzymam wagę, regularnie biegam, bo stało się to moją pasją. Chłopak, który mnie wyśmiewał? Znam jego profil na fb, mogłabym się zemścić, ale po co? każdy ma teraz swoje życie, karma i tak wraca, a może to dzięki niemu jestem szczupła? Bo gdyby tylko każdy mnie "akceptował", to nie miałabym powodu, żeby wziąć się za siebie i schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosyp mu trutki na szczury do jedzenia, podpal jego dom albo chociaż potnij opony w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja wiem ze jest w Tobie mega zlosc, ze cierpisz ale pamietaj ludzie rania. I zawsze na kims sie zawiedziesz. Jak ktos napisal karma wraca wiec i jego dosiegnie. Nie poczujwsz sie lepiej bo gosc jak glupi moze Cie jeszcze wysmiac albo napisac cos w stylu "dobrze Ci tak grubasie" ico wtedy? Bedzie gorzej. Pamietaj nie ruszaj gowna bo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie strasznie dreczyli :( na szczęście już skończyłam szkole :( mam nadzieję ze kiedyś gorzko pozaluja swojego chamstwa wobec mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zemsta byloby go rozkochac w sobie i zostawic . Tylko po co to robic ? Poz tym do takiego czegos trzeba byc twardym i miec silny charakter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg albo życie Mu odpłacą..nie mscij sie..ze mnie chłopak drwił kiedys,potem schudłam i koles sie zakochał,z tego co wiem cierpiał kilka lat bo ja oczywiscie nie chciałam juz Go znac..karma wróciła,bolało Go dłuzej niz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żw24
Abstrahując od tego, że nie warto wgl zaprzątać sobie głowy takimi negatywnymi i nie istotnymi już rzeczami to jest to trochę tak jakbyś w wieku 29 lat chciała zemścić się na berbeciu z podstawówki. Rozumiem Twoją perspektywę, widzisz to wszystko w pamięci oczami dziecka, pytanie czy nie zmienił się w porządnego faceta? Gdyby każdy miał ponieść konsekwencje swojej głupoty z lat szczenięcych to by chyba oznaczało armagedon ^^ A jak jest dupkiem to może i warto, zależy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli masz lepsze wyksztalcenie od niego przyjmij sie do firmy gdzie on pracuje na jakies wyzsze stanowisko i zamien jego zycie w koszmar.Pamietaj ze gość pewnie juz jest udupiony w kredytach wiec sama rozumiesz...Ale jezeli mam naprawde doradzic to olej go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też miałem w podstawówce źle, pewnie pisząc szczegóły większość by się popłakała... naprawdę miałem źle i to nie tylko w szkole ale i w domu, z dwóch stron dostawałem po tyłku, dziwie się czasami że to zniosłem i nie uciekłem z dala od wszystkich ludzi. Zabrakło pewnie odwagi. Natomiast obecnie mam normalne życie lepsze pewnie niż niektórzy ludzie którzy się na mnie wyżywali. Nie mam ochoty się mścić ale na ulicy czy coś jak widzę tych ludzi to nawet cześć nie ma, nikogo z podstawówki nie mam na fb i nie chce ich widzieć bo nie chce o nich pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go i zapomnij ciezko zyc zemsta sama siebie zniszczysz i po co wchodzic w g****o ktore śmierdzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebudź się i postrzegaj go jako kogoś kto musiał odegrać tę rolę (jak aktor), bo wasze dusze się wcześniej dogadały, żebyś miała to doświadczenie. Pokręcone to co napisałam, ale kiedyś tam dostrzeżesz sens, chociaż, uwierz, ciężko i mi również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×