Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blue-berry

drga mi powieka - co to moze oznaczac?

Polecane posty

Gość blue-berry

od jakiegos czasu zauwazylam, ze drzy mi powieka w jednym oku, nie caly czas, ale kilka razy dziennie. ktos mi powiedzial ze orzyczyna moze byc brak ppotasu w organizmie, ale biore codziennie witaminy i jakos nie ma poprawy. Co to moze byc, jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaral
że ci oko skoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie potasu
raczej magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaaa
brak magnezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jedyny powod!!!!!!!!!!kup sobie zestaw witamin zmagnezemn albo takie specjalne tabletki tylko z magnezem w aptece nie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-berry
to znaczy ze jak wezme serie tabletek z magnezem to mi przejdzie? no ostatnio kupilam sobie MAGNE B5 ale chyba za krotko biore. a swoja drogą to ciekawe jaka jest przyczyna braku magnezu, gdzie sie on podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pomysl
kawa, stresy, zdenerwowanie, duzo nauki, brak magnezumi tak pare miesięcy drgała.. kup sobie magnez musujący, troszkę czekolady tez nie zaszkodzi :) i zbadaj krew na wszelki wypadek, ja miałam dodatkowo anemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaaa
poprostu albo zle sie odzywiasz albo palisz itp.trzeba wzbogacic swoja diete o ten mikroelement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-berry
===>brak żelaza albo magnezu wlasnie nie pale ani nie pije kawy ===>dhsjak a ktory palec dokladnie? to wazne wbrew pozorom.. ===>no bo brak ci potasu a co to jest Kalipoz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo brak ci potasu
można pić sok pomidorowy-ok.o,5lit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co u mnie wystarczyło że przestałam pić kawe na jakiś czas i wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala O_o
Moim zdaniem, blue-berry, ten wredny magnez ci po prostu uciekł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-berry
===>a ja mam pomysl no wlasnie, ten stress, tak to prawda mam tego na glowie tyle, ze az spac nie moge - praca ,studia, sesja..... Krwi ostatnio nie badalam, ale jakies 3 lata temu mialam badania i lekarka stwierdzila lekka anemie. a co do czekolady, to owszem takie mam napady czasem ze kupuje i od razu cala zjadam ;) moze to znaczy ze organizm potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo brak ci potasu
Kalipoz-to tabletki-mają 391mg. jonów potasu magnefar B6-tabl. w niedoborze magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfn
no są takie tiki nerwowe ale one mijają, też tak kiedyś miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el ektryk
a może magnes ? Polecam tanie elektromagnesy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wygląda na to że to nie do kawy :) o tak więc pozostaje ci łykanie magnzu i zdrowe odżywianie P.S a zrobienie morfologi nigdy nie jest złym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-berry
oj mnie wlasnie nie mijają, a raczej sie nasilają, a trwają juz dłuuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue-berry
===>el ektryku dziekuje za oferte, ale na razie wszystko inne (prócz magneZu;)) trzyma sie u mnie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhsjak
blue-berry --> mały palec lewej ręki. Ale ja teraz powaznie mowie. I tylko on jeden, pozostałe palce nie. Czy to moze cos oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pomysl
no to ja radze przebadac krew, duzo czasu na to nie potrzeba a anemie leczy sie kilka miesiecy, ja maialam powazna anemie i nie chce bisow, strasznie sie czulam.. a co do tego magnezu zanim organizm uzupelni braki i dojdzie do siebie moze troszke minac, mi minelo po kilku miesiacach dopiero.. tzn bylo tak, ze coraz rzadziej miałam te drgania az zupelnie znikly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_berry
===>dhsjak wlasnie spytalam Cie o to, bo tez tak mam, u mnie czasem dretwieje kilka palców -ten maly i dwa przedostatnie, czasem skraj lewej dłoni. lekarz mi powiedzial ze to jest skutek ucisku na jakis nerw w kregosłupie (tak na wysokosci łopatek). bylam kilka razy namasazach i terapeyta byl zszokowany, jakbardzo mam spiete miesnie szyjne. to wszytsko z powodu siedzacego trybu pracy (przed kompem) czasem mam tak ze az mnie tam piecze z bólu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_berry
===>a ja mam pomysl no to musze sobie zrobic badania rzeczywiscie. ale powcieszajace jest ze mowisz ze to mija. pobiore ten magnez i zobacze czy pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhsjak
blue_berry ==> to by sie zgadzało, bo ja tez bardzo duzoa czasu pracuje przy kompie. Ale co z tym zrobic? Nie mam za bardzo mozliwosci udac sie do masazysty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el ektryk
ostatecznie mogą być elektrowstrząsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_berry
===>dhsjak po pierwsze idz do lekarza ogolnego, moze cos Ci poradzi, albo da jakies skierowanie na masaze nieodplatne (minus ze dlugo sie czeka). a sam/a mozesz tylko zapobiegacc dalszym nawrotom, tzn- co godzinke 15 minutowe przerwy w pracy przed kompem, wstan przejdz sie, albo wyciagnij sie tak zeby rozprostowac miesnie kregoslupa, odchylaj glowe do tylu. No i co wazne, musisz zwracac uwage na pozycje ciala podczas siedzenia. przy kompie glowa czesto idzie do przodu bez naszej wiedzy, jakby chcial wejsc do monitora, to tez jest zle bo napina w nieodpowiedni sposob miesnie. a poza tym wiecej ruchu na codzien, jakis sport, plywanie na kregoslup jest najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on************
też tak miałem, to faktycznie jest oznaka braku witamin. Samo powinno przejść po tygodniu, dwóch, zacznij jeść owoce, jogurty, wysypiaj się i zmniejsz używki a wszystko wróci do normy. Jeśli nie przejdzie po 2 tygodniach idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhsjak
blue_berry ===> dzieki wielkie. 🌼 Najpierw zaczne działac na własna reke, a ewentualnie jesli to sie bedzie utrzymywac pojawie sie z tym u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el ektryk
ostatecznie proponuję elektrowstrząsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_berry
===>dhsjak ... to on czy ona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×