Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgochaaa

dylemat

Polecane posty

Gość malgochaaa

Poznalam kiedys fajnego faceta. Mam 21 lat, on 34 jest zonaty. Często rozmawialiśmy na gg, bo różni nas 100 km. Bardzo dobrze nam sięrozmawiało, mimo, iż często w formie nieosobistej. Powiedział mi kiedyś wiele rzeczy, których się nie spodziewałam. Tzn. co czuje... było to niezwykle miłe i czułe. Ja teraz zaczęłam pracę, on też dużo pracuje. Ciężko jest nam się spotkać choćby na gg. Wyślemy sobie czasem maila. Zaznaczę, że do niczego nie doszło, nawet się nie przytuliłam, czego do dziś chyba żałuję. Wiem, że nadal daży mnie dużą sympatią. I nie wiem co zrobić... miałam dziś piękny i delikatny sen... z nim w roli głównej... nie wiem czy mu o tym napomknąć czy nie... z jednej strony chciałabym by kiedyś się spełnił, z drugiej wiem, że nie mogę, bo jest już z kimś związany. Nie wiem co myśleć, zapomnieć o nim nie mogę, bo sporo nas łączyło psychicznie... Powiedzieć i żałować, czy żałować, że się nie powiedziało? Mieć żal do siebie za kilka lat, że nie pozwoliłam sprawom na właśny bieg, czy cieszyć się z tego? Co myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat 2
😡 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisi mi....
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
heh dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
hej malgoghaaa, jestem w tej samej sytuacji! tylko to trwa pewnie krócej...:) i mimi że on jest daleko, że ma rodzinę to dobrze mi z nim, a jemu ze mną...do niczego oczywiscie nie doszło, nie spotkalismy sie nigdy wiesz co myśle? powiedzieć!!!uwazam ze lepiej zalowac tego co sie zrobilo, niz tego na co nie starczylo odwagi... a jesli nie bedzie powodu do żałowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nieświadomie
rozbiłam tak czyjes małżeństwo nie powiedział ze ma zonę zresztą zyli już wtedy ze sobą w nie za ciekawy sposób rozwiódl sie od 3 lat jesteśmy małżeństwem niczego nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
nella ja sie raz spotkalam, bylo fantastycznie i tak.. hmm... dleikatnie i subtelnie rozmawialismy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle te same pierdoluchy są
nie macie innych zajęć, tylko ciągłe pociskanie tych smych pierdół? zajmij się swoim zyciem łazęgo, a nie rozpierdalaniem czyjegoś..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
łazęga coz za wyszukany komplement, do Ciebie nie mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
to ci zazdroszcze malgochaaa...tez czasem chcialabym sie spotkac, ale nie wiem czy to ma sens...ale jak o nim pomysle to robi sie mi tak cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
nella moze pomailujemy? 07070@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisi mi....
masz racje przedmowco i wyslij ten link autorko swojemu znajomemu tez :D albo wystarczy tylko ten wpis: "zajmij się swoim zyciem łazęgo, a nie rozpierdalaniem czyjegoś.........." :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellla
ok zaraz wysle ci meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle te same pierdoluchy są
już się słowa żenady i nie wiem czego jeszcze cisną na usta kurwa mać, jak mozna w ciagle wokół tego samego tematu idzie się juz zżygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
wisi mi... to on zaczal nie ja///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj
Malolaty....macie takie problemy az dech zapiera! "Spotykasz sie" w necie z zonatym facetem i na co liczysz? Ze zostawi dla Ciebie rodzine i bedziecie zyc dlugo i szczesliwie? Jak mozna budowac swoje szczescie na czyims nieszczesciu....ale pomijajac to, nadal sie zastanawiam na co Ty liczysz?? Obudz sie kobieto i poszukaj sobie kogos w swoim wieku i bez zobowiazan i nie sprowadzaj sobie na glowe niepotrzebne konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisi mi....
autorko, to nie ma ZADNEGO znaczenia kto zaczal znajomosc, lecz kto zaczal wysylac sygnaly :D przeciez znajomosc mogla miec zupelnie inne scenariusze, czyz nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
tez sie czasem k... zastanawiam nad soba... do niedawna ulozona, rozsadna dziewczyna... on mi niezle w zyciu zamieszal... niczego od niego nie chce, tylko sie przytulic i pogadac czasem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle te same pierdoluchy są
ona z nim pobędzie, on pobzyka sobie na boku, pożali się na żonę, ona go będzie pociszała, i.....tak minie ładnych parę, parenaście latek, on ciągle będzie obiecywał, ze rostanie się z żoną, ale jeszcze nie teraz, teraz jeszcze nie może jej zostawić, bo ona ma depresję, potem raka, potem ozdrowieje, a .....autorka topiku starą panną zostanie, przez nikogo niechcianą, z zardzewiałą mocno reputacją, bo wbrew pozorom świat jest b. mało kurwa, to już było, to juz ciągle było, historie się powtarzają, czu wy tego nie widzicie ? :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
najgorsze ze mialam dosc ulozone zycie, zasady moralne itp. itd. jednak jak on zaczal do mnie pisac jakos sie wszystko zmienilo... chyba sie lekko zakochalam... nie chcialam tego, ale stalo sie... nawet nie wiecie jakie on mi rzeczy pisal... nie erotyczne, ale takie... nawet nie wie jak je nazwac,,, kocha zona ale zakochal sie obok, moze po prostu chcial sie zabawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj
Przerazajace jest to ze takich mlodych i glupiutkich dziewczyn jak autroka (bez urazy) jest tysiace! I nikogo nie chca sluchac.. Przytulic, pogadac? Myslisz ze facetowi 13 lat starszemu od Ciebie bedzie chodzic tylko o to?? Teraz jest oczywiscie pieknie, ale na litosc boska troche wyobrazni dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól, aby to uczucie zostało jakie jest. Taka platoniczna miłośc, którą po latach będziesz wspominać z sentymentem a nie ze wstrętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
masz cghyba racje... ale co zrobic idiotka ze mnie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkooat
probuj i korzystaj z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×