Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam panow i panie

Dylemat z prezentem swiatecznym to skomplikowane wejdz prosze

Polecane posty

Gość pytam panow i panie

Jestesmy w takiej sytuacji ze on jest w innym kraju, pracuje , poznalismy sie w kraju w ktorym mieszkam obecnie.(Jest on europejczykiem o europejskich korzeniach).Kulturalny, dobry, itd.Lubimy sie razem smiac, specjalnie dla mnie przylecial znowu do kraju w ktorym mieszkam teraz. Spedzilismy razem super czas, codziennie jestesmy w kontakcie, on dzowni, teksni itd. Nie mam pojecia co mu wyslac na prezent bo:-oficjalnie nie powiedzial mi ze mnie kocha, niedawno sie przeprowadzil do innego mieszkania, myslalam wiec nad zdjeciem.Z racji tego ze nie znamy sie dlugo. nie bylo zadnych deklaracji, nie wiem czy wyslac :zdjecie na ktorym jestesmy razem w przebraniu, na ktorym on jest w przebraniu hallowinowym z dwoma okropnymi pannami mlodymi lub zdjecie ktore przedstawia drzewo a za nimi promienie slonca. A moze album ze zdjeciami z jego pobytu tutaj? A moze cos innego?Nie mam pojecia, on nie ma za duzo czasu na czytanie, bo jeszcze studiuje dodatkowo. Pomocy!! on ma 32 lata, ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam panow i panie
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aweźsię kogo to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam panow i panie
akurat mnie obchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie z Wami to raczej takie pokazanie, że ci zalezy. Więc skoro nie czujesz się na to gotowa to ja bym olała. Zdjęcie jego samego - cóż, może być nietrafione, nie każdy lubi w ogóle zdjęcia w mieszkaniu, a już szczególnie siebie. A to zdjęcie z drzewem ma jakieś znaczenie? Ja chyba bym postawiła na jakąś mniej osobistą drobnostkę do mieszkania, zależnie jaki facet lubi styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam panow i panie
hm, tzn mnie na nim zalezy...jego samo zdjecie z tymi dwoma pannami mlodymi pomalowanymi jallowinowo jest smieszne- on w srodku a pomiedzy nim te dwie dziewczyny z pomalowanymi twarzami. to zdjecie by mu przypomnialo ten dzien, ze bylo zabawnie itd. on nie ma za duzo obrazow na scianie wiec pomyslalam o tym by wydrukowac te zdjecie i mu dac. jedno z zachodem slonca bylo zrobione w ostatnim dniu jego pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... oczywiście jednym z pierwszych prezentów na nowe mieszkanie dla faceta, to zdjęcie z TOBĄ, przecież jakoś musisz zaznaczyć swoje terytorium i pokazać, że jego mieszkanie jest też twoim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zależy - jeśli uważasz, że on powiesi swoje foto na ścianie to mu je wyślij. Ale ja np. bym takie foto schowała ;) Jak już koniecznie chcesz zdjęcie to ten zachód słońca byłby lepszy, ale to tylko moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześlij mu swoje nagie zdjęcie, duże, wydrukowane, jakiś artystyczny akt, aby mógł sobie je na ścianie powiesić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam panow i panie
te zdjecie na ktorym on jest z tymi pannami mlodymi to jest zdjecie smieszne, wiec nie tylkjo on tam jest. ogolnie smieszne zdjecie. no i zdjecie zachodzacego slonca za drzewami tez jest ciekawe. a co z pomyslem zrobienia albumu ze zdjeciami z jego pobytu tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam panow i panie
niech sie jakis pan wypowie:) swojego zdjecia golego nie zrobie, na bank nie.nie chce byc obiektem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam panow i panie
on lubi kawe, czekoladki (to tez ewentualnie)ale wolalabym cos mu dac "od siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upda to you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakąś książkę kup czy coś... ale wg mnie nie warto, bo widać że ona ma cię w doopie, to pewnie taki bardzo towarzyski typ co ma setki znajomych, obcokrajowiec, nie proponuje ci wspólnego mieszkania, nie mówi, że kocha... daj sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
album,wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam panow i panie
mowi ze teskni, jestesmy w kontakcie. mysle ze wysle zdjecie drzewa (promienie przeswituja przez liscie) i moze ksiazke krakowa mala, taka kieszonkowa bo jedzie z kolegami bo sie juz wczesniej umowil zanim sie poznalismy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×