Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna którą ogarniam była z rumunem (z italii) a jej siostra ma z

Polecane posty

Gość gość

innym dziecko i jakos mnie to wkurza. Chyba ją oleje (przepraszam za wulgaryzm). Zawsze gardziłem takimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Rumunem czy z Cyganem? nie rozumiem, co masz do Rumunów; jakby była np z Anglikiem to lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że ktos odpisał, była z włochem, Rumuni to w sumie fajny naród ( biorąc pod uwagę 1939 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że fajny narod. A co chcesz od Włochów? Sorry, ale nie rozumiem Twojego myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie wszyscy sa fajni... Ja ją wprost zapytałem co cię w nich tak kręci? Czarne włosy? Pana Boga za nogi złapałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo obrzydliwej kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo smierdzącej rufusowej kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co was kręci w blondynach to że palili żydów ze względu na kolor włosów?Nazista sie odezwał gebel p********y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor chyba nigdy sie nie ruszyl poza swoje wiejskie podworko.jestem za granica i tam przyjezdza duzo Rumunow, niektorzy maja wyzsze wyksztalcenie, sa kulturalni i sympatyczni, a jedna osoba naprawde porzadniejsza od wielu Polakow-wszyscy go lubia.Fakt ze sa i cygany ale to widac juz z daleka po ryju i zachowaniu i nie ma ich wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,widac juz z daleka po ryju'' - Najgorzej jak idiotka chce udawać swiatłą osobę a ja pisałem o włochach nie Rumunach w sensie nacji. Użyłem tego sformułowania bo są to narody pokrewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie o włosach mowimy?a niby dlaczego żydow palili hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciata bo sie puszczala to szmata wiec olej a taka co z rumunem to tez wybrakowana. Z normalnym bialym europejczykiem albo amerykaninem to jeszcze zrozumiale ale reszta oznacza patologiczna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×