Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci z tego forum to niedołęgi i emocjonalne kaleki

Polecane posty

Gość gość

Co rusz czytam Wasze wypociny i narzekania, jakie to kobiety są be, a co sami reprezentujecie? - Prawik Przemo bez wykształcenia, bez pracy, bez zainteresowań, zdania nie umiejący poprawnie złożyć, chwalący się zdjęciami mikropenisa w zwisie i kupy, na przemian żalący się, że nie ma dziewczyny i wyzywający je od k***w, śmiertelnie nudny - Kilku(dziestu?) "poranionych życiowo", w znakomitej części nie reprezentujących sobą wiele (przeciętni z wyglądu i inteligencji, ze zwykłą lub kiepską pracą), za to ze sporym mniemaniem o sobie - podbijający do dużo atrakcyjniejszych koleżanek, kompletnie nie zwracających uwagi na oznaki, że ich charakter przedstawia wiele do życzenia - a później obrażających wszystkie kobiety xoxox Żalicie się i kwękacie, zamiast inteligentnie i dowcipnie zacząć rozmowę, wylewacie sobie żale i frustracje i dziwicie się, że żadna Was nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim ty musisz być pasztetem i nieudacznicą, że nawet prawiki z tego forum do ciebie nie podbijają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno, żeby ktoś tu do mnie podbijał, skoro nikogo tu nie szukam ;) Ubodło? Wyciągnij z tego prawdę, że nawet na Kafeterii można kogoś ciekawego poznać, a Ty ich po prostu odstraszasz swoim zachowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam w poważaniu. Ja już żonaty jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaci i normalni rzadko się wypowiadają, są niewidoczni. Większość wypowiedzi to narzekania niskiego lotu na kobiety - i ci mężczyźni dziwią się, że są sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA z kolei zauważyłem taką prawidłowość - ktoś zakładający temat obrażający innych kieruje się z reguły projekcją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką. Ale to nie tylko na kafe tacy są ci stanu wolnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ma za zadanie przyciągnąć, w treści wyjaśniłam, co mam na myśli, bez użycia inwektyw i, jak sądzę, w miarę obiektywnie, obnażając problem. Pamiętam za to Pawełku "Pavlo" jak pewną niezdecydowaną i zdradzającą panienkę wyzywałeś w niewybrednych słowach i rozumiem, że projekcję znasz z autopsji, bo jak sam się przyznałeś, masz skłonności do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie ja założyłem ten temat więc to nie ja tutaj projekcję stosuję,a skoro pamiętasz tamten temat to chyba pamiętasz też,że jestem sam, nikogo nie szukam i nikogo nie zdradzam a w takim wypadku ciężko mówić o projekcji. Pytanie do Ciebie- jak to co o mnie piszesz ma się do tematu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jasno wynika z charakterystyki osób z pierwszego posta, że nie chodzi o wszystkich facetów, a w szczególności tych, co się nie udzielają, tylko najczęściej pojawiające się tu typy, czyli - Prawiczki "Czemu Nie Mogę Znaleźć Kobiety" oraz - Panów "Wszystkie Kobiety Lecą na Badbojów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zastanówmy się na kobietami z tego forum. Dziewczynki o mentalność gimnazjalistki nawet gdy mają grubo po 30. Dla nich najwiekszym problemem w życiu jest jak poznać czy facet zdradza, jak to wykryć ewentualnie jak go zamknąć żeby nie miał możliwości. Żadnej refleksji nad przyczyną ewentualnej zdrady. Kolejne próbują zmieszać z błotem te które żyją normalnie. Bo do klubow chodza k***y, bo sie maluja, bo na szpilkach chodza idiotki i tego typu madroaci. No i ostatnia grupa, moja ulubiona. Te inteligentne. Te które uważają że o ich jestestwie czy atrakcyjności decyduje ciągle dokształcanie się czy konczenie kolejnych studiów. Te które uważają, ze żaden facet nie zainteresuje ich rozmowa bo przeczytaly kilka książek w życiu. Zdania typu "ciągle się rozwijam, doksztalcam, poznaję nowych ludzi" są już tak oklepane ze szkoda gadać. I nie mam nic przeciwko wykształceniu, ale jako te ynteligentne powinniście wiedzieć że ani to nie daje dzisiaj gwarancji sukcesu finansowego, ani nie gwarantuje kariery i na dobrą sprawę nie jest to żadna cecha która gwarantuje szczęście w życiu prywatnym. Acha no i jeszcze te ktore uwazaja ciążę za największą porażkę życia, wielka udreke i dziejowa niesprawiedliwość, że o sexie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość 10:08 Zapomniałeś o tych co to faceta na dziecko łapać chcą i o tych co to wiążą sie najpierw z patologicznym partnerem i dziwią się później,że on się dla niej nie zmienił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest temat o kobietach, ale jak masz dla nich dobre rady, proponuję założyć swój. Z typów które wymieniłeś zauważyłam osoby, które krytykują inny niż swój punkt widzenia, fakt. Ale pozostałych nie widuję, może dlatego, że czytam wyłącznie forum uczuciowe i dyskusję ogólną. Zauważyłam za to, że jest wiele tematów o zdradach. Dla mnie nie ma wytłumaczenia dla zdrady. Owszem, można się zastanawiać nad powodami, dla których się nie układało, ale zdrada to jednak wybór zdradzającego - w końcu mógł odejść, prawda? To, co tu widzę, to nieustanne tłumaczenie zachowań mężczyzn przez kobiety i to także mnie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki dopiszcie jeszcze te "wiecznie młode" 36cio latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym reagujecie jak dzieci. Temat jest o facetach. Zamiast podawać argumenty na TAK lub NIE, piszecie "kobiety są nie lepsze" i prześcigacie się w wymyślaniu przykładów. Jak coś jest nie tak, warto nad tym pracować, a nie udowadniać, że inni również nie są idealni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest temat o kobietach, X Powyższe przykłady pokazują jednak ciekawą zależność związaną z tematem - facet jak już jest w związku to nie narzeka na to jak jemu źle,bo żona nie robi akurat tego czego mąż od niej oczekuje, Wy kobiety tutaj piszące natomiast z każdą pierdołą lecicie na forum i szukacie porady, więc kto tutaj jest emocjonalnym kaleką i niedołężny życiowo chyba widać jak na dłoni prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mój post o projekcji i wszystkie posty gościów są jak najbardziej na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu p********ie nieudaczników, ja cię , ile można. Walą gruchę w poduchę i marudza jak pedzie w rurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś jest nie tak, warto nad tym pracować, a nie udowadniać, że inni również nie są idealni. X JEżeli wymagasz czegoś od kogoś,to dobrze by było najpierw zacząć wymagać od siebie :) Fair enough?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, dlatego też nad sobą pracuję, a opisanym wcześniej frustratom dałam radę w pierwszym poście ;) Miałam nadzieję, że temat ten rozwinie się raczej w kierunku "co panowie powinni w sobie zmienić, by udało im się zainteresować sobą kobietę w cyberprzestrzeni" niż w dziecinne odbijanie piłeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisując facetów podalas przykłady dwóch osób, być może chorych psychicznie, i na tej podstawie obrazilas wszystkich facetów. Natomiast wpis o kobietach dotyczył pewnych typów kobiet których pełno na kaffe. Jak w zasadzie mamy polemizować z wpisany św. Przemka. Gość jest chory i tyle. I co to polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze każdy kto poczytałam to forum nie ma chęci robić czegokolwiek żeby zainteresować sobą te kobiety. Po drugie obok "ciągle się doksztalcam, rozwijam i poznaje nowych ludzi" można dodać pracuje nad sobą. Mniej więcej ten sam typ. Poza tym co prawda Noe jestem tak inteligentny jak kobiety ale jeszcze na tyle kumaty żeby wiedzieć że łatwiej poznać I nawiązać kontakt z kobietami w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśka od Mariolki
A ja mam taką władzę nad sobą i zdolność decydowania o tym, z kim chcę rozmawiać, że piszę z interesującymi i na poziomie. Bo są tu tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są dwie osoby. Co najmniej kilku prawiczków nieustannie wypisuje tu, jak to nie może kogoś poznać. Widziałam też mnóstwo tematów, w których mężczyźni sugerują, że kobiety lecą na złych facetów - tam też nie wypowiadał się jeden nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widziałem wpisy o tym że - trzeba chodzić z mężem do ginekologa - ze jakimś dziwnym trafem zagraniczni mężczyźni są zawsze lepsi niż krajowi Słabe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam też mnóstwo tematów, w których mężczyźni sugerują, że kobiety lecą na złych facetów - X To akurat poniekąd prawda jest, gro kobiet agresję faceta i skłonność do bójek definiuje błędnie z męskością i pewnością siebie i błędnie definiują definicję słów poczucie bezpieczeństwao przez co lokują swoje uczucia w osobnikach, którzy im tego bezpieczeństwa nie są w stanie zapewnić, a zamiast tego misiu później bije, znęca się i od k***w wyzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widziałem wpisy o tym że - trzeba chodzić z mężem do ginekologa - ze jakimś dziwnym trafem zagraniczni mężczyźni są zawsze lepsi niż krajowi Słabe ? x To tematy jednego albo dwóch zboczków podszywających się pod kobiety. Z tym ginekologiem to łatwo poznać, że jakiś trzepiekonik pisze po braku elementarnej znajomości kobiecej anatomii i fizjologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśka od Mariolki
A prawda jest taka, że głównie się tutaj ludzie wydurniają i urządzają prowokacje. A później inni mają z tego materiał do analizy. Oczywiście ci, którzy lubią takie zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naczelny psychologista Kaffe
Ty Gabryśka w moje kompetencje się nie wpierniczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×