Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inteligetna12345

Facet przed 40 i młodsza dziewczyna

Polecane posty

Pół roku temu do biura wpadł klient mojego szefa i miło zagadywał pod pretekstem zostawił numer telefonu. Nie chciałam pierwsza wychodzić z inicjatywa spotkania mimo ze bardzo mi się podobał i nie napisałam. Po tygodniu wpadł znowu do firmy pod moja nieobecność pytając koleżankę czy jeszcze tu pracuje. Ja nadal nic. Gość przychodził do firmy ale nic nie pytał ani nic tylko sie zgrywał ze nie wiadomo co on to nie jest co oczywiscie było urocze :) Za jakiś czas napisałam SMS z propozycja wypicia kawy gość odpisał nawet odzwonił zapytał kto pisze smsy wiedząc ze to chyba ja i ja wtedy głupia odparłam ze to omyłkowo. Jak myślicie czy odezwie się jeszcze ? Nie wyszłam na łatwą ? Jak on to mógł odebrać. Dodam ze go jeszcze napewno spotkam jest klientem mojego szefa i nie wiem jak sie zachować jak wpadnie znów... wygladał na goscia koło 30 a ma 38 a ja niestety 25 :) czasem żałuje ze nie jestem starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-naście lat różnicy (gdzie, na dodatek, on nie wygląda na swój wiek), to optymalny "próg". Co innego, gdyby miał, na przykład, 60 lat, ekhm. Ale do tematu. Myślę, że wszystko będzie zależeć od dnia, Twojego nastroju. Jeśli ten facet jest w porządku-dajcie sobie czas na poznanie się i na tę kawę. Gorzej, gdy okaże się, że on jest już zajęty lub szuka kogoś "na raz". Albo-potem będzie się narzucał. No, ale bądź dobrej myśli. Nie przejmuj się tym SMS-em. Teraz czekaj na jego ****** baw się dobrze. Ktoś musiał przejąć inicjatywę, skoro wpadliście sobie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stary.Za 10lat ty 35 super laska a on siwawy 48latek,facet ok 50to juz dziadek jest,faceci szybciej sie starzeją i szybciej umierają.Niektórzy maja juz wnuki. Ale rob jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to on nie ma żony, rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby inteligentna a taka glupiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bełkotliwa wypowiedź inteligentnej. Co jest z tymi ludźmi, że nie potrafią składnie trzech zdań napisać i trzeba być naprawdę inteligentnym, żeby domyślić się, o co tej osobie chodzi. Nie wspomnę o braku interpunkcji i błędach ortograficznych. Jak taka osoba mogla skończyć szkołę podstawową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ma dzieci i rodziny z tego co mi wiadomo.. ale fakt będę czekała nie mam nic do stracenia nie żałuje tego smsa spróbować nigdy nie szkodzi, a ksiezniczka czekajaca na księcia na białym rumaku nie jestem :) PS: nie zwracam uwagi na znaki interpunkcyjne może pzrez ten dzisiejszy świat smsów itp ( chyba że pisała bym sprawdzian albo rozprawkę więc za takie komentarze dziękuje nie o tym piszemy. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest dziewica czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił Ci numer telefonu,podoba Ci się a z tego co Ci wiadomo to nie ma rodziny,dzieci........hm.......a jak napisałas smsa to pytał kto pisze............. Myślę,że skoro on taki ładny to pewnie podoba się też innym kobietom i pewnie też innym numer telefonu zostawił( a potem pyta kto pisze) Może to babiarz ? Ale ważne o co Tobie chodzi Autorko,czego Ty chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest fajny to bierz się za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mega przystojny i gdyby mi odwagi starczyło brała bym sie za niego tylko nie chce się narzucać. Tak zapytał kto pisze a ja wtedy ze pewna brunetka. Nie odpisał nic ale na drugi dzień był w firmie i tak na mnie patrzył takim wzrokiem jak by podejrzewał ze to ja :) Ale może facet rzeczywiście nie tylko mnie zostawił ten numer.. nie wiem cierpliwie czekam może jeszcze sie odezwie mam na dzieje ze go nie przestraszyłam. Gośc jest bardzo pewny siebie wiec to był chyba dla niego komplement :) Zresztą kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypijesz szampana ale z rozpaczy jak cie przeleci i zostawi,po co się do starego samca pchasz głupia,co żaden młodszy ciebie nie chce-na to wygląda,żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duże powodzenie ale nie spotykam się z każdym który na mnie leci ;/ to raz a dwa wolała bym dojrzałego faceta od dziecka któremu w głowie tylko picie z kolegami i niedojrzałe myślenie.. A wracając do tematu wrzuciłam na luz.. co ma być to będzie :) Nie będę się narzucała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym Ci przeszkadza roznica wieku? Jemu pewnie nie przeszkadza Ja mam 36 lat a moj facet 26 wiec probuj jak chcesz ;) ale starszy nie zawsze znaczy madrzejszy, czesto odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwduk
Mam pytanko te zdjęcie to.twoje? A tak do tematu ja mam 31 lat a moja luba 20 jesteśmy od roku w związku a 4 się znamy młodszą siostra mojej bratowej od strony moje go brata bliźniaka bratowa ma 23 lata jestem przystojnym facetem i to głównie na to poleciała bo od zawsze się jej podobalem zdradzała ze mną swojego byłego 3 lata temu jedna z najladnieszych dziewczyn w okolicy wiek nie gra roli no chyba że dwadzieścia lat różnicy ale jeszcze młodzi jesteśmy i piękni więc o tm nie myślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwduk
Ja z resztą też nie wyglądam na swoje lata wszyscy dają mi 26 27 dbam o swoje zdrowie dużo sportu rower co dziennie siłownia 4 razy w tygodniu weekend na crosie wypady mój bliźniak leń mięsień piwny i wygląda na swoje lata z resztą już zaczyna łysieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 lat to nie jest duża różnica. Napisz mu tak: Jestem śliczna wiewióreczka, bardzo swędzi mnie dziureczka. Ale moja p***a to nie beczka, bez ożenku nie zakisisz ogóreczka. Wtedy będziesz wiedziała, czy chce cię tylko jebnąć, czy coś poważniejszego. A jeśli chcesz się z nim jebnąć, to pisz śmiało do niego, że masz ochotę na kawę w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55\ Racja,czasem stary gorszy niż dziecko i niedojrzały taki głupek ale to dopiero potem wychodź jak kobieta oczekuje zapewnień,deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam faceta 26 lat starszego ode mnie. wiek nie jest ważny. byłam z nim najlepszych 5 lat mojego życia nie żałuję ani sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się też starsi podobają.. ale fakt nie wiem co mu w glowie siedzi czy jednorazowy numerek czy stabilizacja .. czekam nie mam nic do stracenia jeśli będzie mu zależało to pewnie się odezwie w każdym razie na jednorazowy numerek nie liczę jestem normalna dziewczyna ☺ dziękuję za rady ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie za stary dla 25-latki, odpuść sobie dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.04.20 13-naście lat różnicy (gdzie, na dodatek, on nie wygląda na swój wiek), to optymalny "próg". Co innego, gdyby miał, na przykład, 60 lat, ekhm. Ale do tematu. Myślę, że wszystko będzie zależeć od dnia, Twojego nastroju. Jeśli ten facet jest w porządku-dajcie sobie czas na poznanie się i na tę kawę. Gorzej, gdy okaże się, że on jest już zajęty lub szuka kogoś "na raz". Albo-potem będzie się narzucał. No, ale bądź dobrej myśli. Nie przejmuj się tym SMS-em. Teraz czekaj na jego ****** baw się dobrze. Ktoś musiał przejąć inicjatywę, skoro wpadliście sobie w oko. X Ooo, kafeteryjny zbok Grześ się wypowiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.04.20 13-naście lat różnicy (gdzie, na dodatek, on nie wygląda na swój wiek), to optymalny "próg". Co innego, gdyby miał, na przykład, 60 lat, ekhm. X Hahahaha, OPTYMALNY :D :P Jakby miał 60, mógłby liczyć najwyżej na kobietę 60- 65. 38 może szukać wśród 38- 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 może liczyć na 18-30. Innymi nie warto sobie zawracać głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta.. chyba laski z galerii i blachary :D:D.. bo dla.. 38 lat i brak rodziny.. :D:D:D:D.. no widaćże koleż "poważnie myślący o życiu" ii i takich jak autorka już miał wiele.. ale będzie gadał że nie.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligenta - Ja lada moment tez bede miec 25 a nikogo nie mam,nie przeraza Cie samotnosc w wieku 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 to juz stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec co mam nadal sie sama o niego starać ? Pisać ? :) no fakt mogłam sie przyznać a nie pisać ze sie pomyliłam może wtedy inaczej by sie to potoczyło :) nie przeraża mam powodzenie ale nie szukam byle kogo a kogoś z mim będę szczęśliwa, kogoś mającego to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minął m-c a on nic, odpuść go sobie, faceta sie zlewa po takiej przerwie, był zajęty inną, może zona, może dziecmi po rozwodzie, może ma dziecko bez ślubu, ale oni zawsze sciemniaja i wymiguja aie pracageneralnie m-c bez kontaktu gdyby mu zależało to za dlugo, wyjdziesz na glupia i naiwna, na taka na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×