Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inteligetna12345

Facet przed 40 i młodsza dziewczyna

Polecane posty

Gość gość
25 lat to stara panna? IDIOTA! Stara panna to po 35 r.ż durniu! Ale już czas poważnie pomyśleć o zyciu bo czas szybko leci, do 30tki juz niedaleko. Starym tryplem sobie głowy nie zawracaj bo zmarnujesz czas.Wiele kobiet zmarnowało młodość ze starymi, z rozwodnikami i potem rzeczywiście pozostały same i nie najmłodsze już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No macie racje :) w sumie już odpuściłam prawie bo zdałam sobie sprawę że chyba chciał jednorazowego numerku .. a ja taka nie jestem wiec koniec tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobną sytuację świeżo za sobą. Ja 25 lat, on 38 przy czym taki mega przystojny, ze wiecej niz 30 bym mu nie dała. Coś tam iskrzyło między nami, ale doszłam do wniosku, ze co może łączyć osoby o tak dużej różnicy wieku poza seksem? Odpuściłam sprawę, mimo ze serce krwawi, bo mimo, że choelrnie przystojny z niego gość, w dodatku najpewniej bogaty, to urzekł mnieprzede wszystkim swoim charakterem i serce zdąrzyło mi już szybciej bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsza młodzież strasznie łatwo wszystko odpuszcza, mimo, że szanse na coś wyjątkowego zdarzają się naprawdę rzadko. Tu autorka ma szansę na coś fajnego, ale już odpuszcza, śmieszne to jest, ta bierność i czekanie, aż to ta druga strona wszystko za nas załatwi. Jeżeli po wysłaniu sms powiedziałaś mu, że to pomyłka, to facet uznał, że jednak nie jesteś zainteresowana i nie będzie się ośmieszał podrywaniem dużo młodszej. Trochę inicjatywy, a mniej księżniczkowania i może być z tego fajny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też na to tak popatrzyłam.. ale facet skoro wiedział kim jestem a na pewno się domyślił jak odebrałam telefon to gdyby mu zależało to by się starał.. zresztą na pewno będzie jeszcze w firmie i może coś wtedy powie.. wiem ze głupio zrobiłam że stchórzyłam ale nie chciałam wyjść na łatwą desperatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tu gość z 14:07, jak tak czytam Twoje posty to może to ten sam człowiek? Numer zaczyna sie na 6 a kończy na 2? PS, też jestem brunetką i tez czeka na mój telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, a może dałabyś się zaprosić na wesele jako osoba towarzysząca? :) Ale serio teraz pytam - mam na myśli tutaj tylko potowarzyszenie mi na weselu u kuzynki, o nic więcej mi nie chodzi. ...choć pewnie jako 25 - letni "gówniarz" nie mam szans nawet na taką przysługę :P ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też na to tak popatrzyłam.. ale facet skoro wiedział kim jestem a na pewno się domyślił jak odebrałam telefon to gdyby mu zależało to by się starał.. zresztą na pewno będzie jeszcze w firmie i może coś wtedy powie.. wiem ze głupio zrobiłam że stchórzyłam ale nie chciałam wyjść na łatwą desperatke usmiech.gif xx Ciężko facetowi 13 lat starszemu podrywać młodą dziewczynę bez jej wyraźnego sygnału. To raczej wręcz niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam mu wyraźny sygnał pisząc sms z propozycją kawy ... on sam chyba powinien pociągnąć temat .. ☺ Brunetko jestem z Rzeszowa i ten facet też wiec chyba nie ten sam jego numer zaczyna się na 6 ale kończy 9 .. eh ten świat.. gość rzeczywiście może sobie pomyślał co może szukać u takiej malolaty a ja głupia napisałam że omyłkowo. . Hm jak wpadnie do firmy to będę się starała być miła może jeszcze ,,to" uratuje ☺ dziękuję za komentarze te złe jak i te zachęcające ☺ uważam że lepiej spróbować niż potem żałować że się nie spróbowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to inny facet ;) Ahh ci faceci przed 40 :) Potrafią nieźle namieszać. Z drugiej strony ktos tu mądrze napisał. Jak facet o 13 lat starszy ma podrywać kobietę bez jej wyraźnego sygnału. To takie troche błędne koło. Bo ja własnie sobie odpuściłam mojego Pana Pięknego, bo jakże to ja- 25cio letnie dziecię jeszcze mam robic krok w stronę dojrzałego i doświadczonego mężczyzny? Trochę żałuję, ale moja sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana-etyka zawodowa nie pozwala ciagnąc historii dalej, ale Ty droga autorko, mozesz przecież wybadać sytuację. Pójście na kawę, nie jest równoznaczne, z pójsciem do łóżka z tym panem. Poznać sie blizej nie zaszkodzi. A żałować, że się nie spróbowało też nie jest dobrze. Ja wybrałam drogę zalu i plucia sobie w brodę. Za jakiś czas jednak nasze drogi zawodowe znowu sie zejdą. Może za te kilka miesięcy będę dojrzalsza i odważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam mu wyraźny sygnał pisząc sms z propozycją kawy x Nie dałaś mu żadnego sygnału, bo powiedziałaś, że to pomyłka. Może jesteś ładna, ale nie za specjalnie inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bd tego komentować! Po pierwsze to jest mój jedyny wpis po drugie jestem dojrzała aż za bardzo i poważnie myślę o życiu i związkach po trzecie nie obrażaj mnie takimi tekstami bo one świadczą tylko o tym jak bardzo sam / sama jesteś niezadowolona że swojego życia i próbujesz sobie coś udowodnić pisząc takie rzeczy. Zalosne ale cóż powodzenia.. może cię to zdziwi ale mam przyjaciółkę i mnóstwo znajomych ale chciałam poznać zdanie osób które mnie nie znają i inaczej na to patrzą. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa i Panie inteligentny kto tu mówi o związku? Puki co to nie ma nic więc daruj sobie jeśli się coś zmieni napewno się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraziłaś się na kilka słów prawdy dziewczyno. I popracuj nad ortografią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentniejszy_od_ciebie
"jestem dojrzała aż za bardzo i poważnie myślę o życiu i związkach" xxxxxxxx no właśnie widać jak jesteś dojrzała i poważnie podchodzisz do związków - Ty 25 lat a on 40? faktycznie szykuje się mega związek. Raczej gdybyś podchodziła poważnie do związku to byś się rozglądała za młodszym. Haha juz to sobie wyobrażam, będziesz mieć dzieci i wtedy to ich pytanie: "mamo a dlaczego tata wygląda jak nasz dziadek?" Dla mnie taka różnica wieku nie jest normalna, zresztą jak i dla większości, wiec sobie nie wmawiają że to coś normalnego. No ale powodzenia. Tylko pamiętaj że facet który jest w tym wieku sam prawdopodobnie nie zalicza się też do normalnych facetów. I wiesz skąd przypuszczam że tamten drugi temat należy do Ciebie? bo jakby je było to piszesz tutaj jako gość, a wylogować sie z tego portalu samoistnie nie jest łatwo nawet po zamknięciu przeglądarki i trzeba to zrobić ręcznie. Skoro już się wylogowałaś specjalnie, to pewien zrobiłaś to w celu sądami drugiego tematu aby ludzie sądzili że to dwa różne wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo, laska głupia jak lewy but i nick inteligentna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z telefonu dlatego jestem niezalogowana i tak mi posty dodaje a ten drugi temat to chyba twój bo ja az tak zdesperowana jak ty nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentniejszy_od_ciebie
z tą desperacją to nie wiem tak do końca jak to u ciebie wygląda. Na pewno jesteś trochę "szurnięta" :P No i masz chrapkę na takiego 40-letniego ku/ta/sk/a - ale weź nie zaprzeczaj, że nie chcesz wylądować z nim w łóżku bo nikt ci w to nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym poczekała aż pojawi się znów i udawała nieodstępna, była bym miła ale nic nie dała bym po sobie poznać, udawała że nic się nie stało takie coś kręci facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×