Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie znaleźć zwyczajną ładną dziewczynę?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam 26 lat. Przez ostatnie 8 lat pracowałem jako model (głównie wybiegi, parę kampanii reklamowych). Przez to jeździłem dużo po świecie, ok, poznałem dużo ludzi, narobiłem kontaktów biznesowych itd., ale przez to nie mogłem się ustatkować. Uzbierałem z pracy bardzo dużo pieniędzy, przez co postanowiłem już skończyć z branżą i założyłem własną firmę. Dzięki niej nieźle zarabiam, ale przynajmniej nie muszę już jeździć po świecie. Na stałe osiadłem w rodzinnym Wrocławiu. W czym problem? Powiem szczerze, że tęsknię za normalnym życiem, chciałbym się ustatkować :) Problem w tym, że nie mam, jak poznać normalnej, fajnej dziewczyny. Moimi partnerami biznesowymi są starsi ode mnie ludzie, głównie zresztą faceci. Jestem typem domatora, nie lubię klubów itp. Zresztą nie sądzę, by chodziły tam dziewczyny, do których bym pasował. Na ulicach ok, są fajne dziewczyny, ale skąd mam wiedzieć, czy dana jest fajna z osobowości? A przecież nie będę pochodził do każdej albo wybierał na chybił-trafił. Sądzę, że mam dużo do zaoferowania. Sądzę, że jestem przystojny, dbam o formę, wyrzeźbioną sylwetkę wymuszała "branża", teraz zostało mi to we krwi, że trzeba o siebie dbać. Poza tym sądzę, że nie jestem nudziarzem, szanuję kobiety. OK, to że nie lubię imprezować i zgiełku może być wadą. Ale czy aż taką? Podsumowując, gdzie szukać Tej Jedynej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna159
z przyjemnością Cię poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
myślę ze z łatwością znajdziesz sobie kobietę :) ja po przeczytaniu uważam cie za miłego, mądrego mężczyznę z którym z chęcią bym rozmawiała i poznała :) a to ze nie lubisz imprez to nie jest źle, ja osobiście uważam to jako zaletę :) sama nie chodzę na żadne takie rzeczy bo źle czuje w takich miejscach. z pewnością ja znajdziesz choć nie mowie ze to będzie łatwe, myślę ze możesz je szukać w miejscach typu park, kawiarnia, internetu za bardzo nie polecam bo często i gęsto dziewczyny lecą tam na wygląd i kasę, ale to nie znaczy ze nie ma tam fajnych, miłych dziewczyn ;) życzę Ci powodzenia :) z pewnością Ci się uda zwłaszcza ze mam taki świetny charakter, osobowość z moich wniosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNat
*zwłaszcza, że masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą Ci właziły w zadek bo masz kasę. Zostaw tu maila, a przyślą Ci jeszcze fotki swoich pip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe widzę spore zainteresowanie:) ja jestem ponoć atrakcyjna, mam 25 lat, na imprezy nie chodzę, już prawie w ogóle z tego względu że nie pije. Czasem miałabym ochotę, wyskoczyć na jakiś koncert, ale też nie zawsze mam z kim, no i jestem z Wrocławia :)Tak wiec, jeśli masz ochotę poznać, zostawiam swoje gg 53099328 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam, dlaczego dziewczyny mówicie, że jest świetnym facetem? Bo ma kasę? Czy dlatego, że był modelem, więc pewnie świetnie wygląda? (zwłaszcza, że, jak pisze, dba o siebie)? A może z innych powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jestem, tutaj! :D A tak serio, to uwazam, ze wlasnie probowanie na chybil-trafil jest dobrym pomyslem. Im wiecej dziewczyn poznasz tym wieksze szanse, ze trafisz na taka, jakiej szukasz ;) Oczywiscie nie od razu, i zapewne po drodze stracisz troche nerwow na te nieodpowiednich, ale jestes inteligentnym i zaradnym gosciem, na pewno dasz sobie rade. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
ja uważam ze świetny bo nie chodzi na imprezy, myśli logicznie, jest ciekawy, miły i do tego szanuje innych :) (ale i tak zaraz będzie ze wszystkie tylko na wygląd i na kasę są nim zainteresowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk13456
A skąd wiesz, że szanuje i jest miły...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
tak wnioskuje po jego wiadomości i zakładam ze to jest prawda ;) . jeśli kłamie to będzie mu trudno znaleźć dziewczynę, bo uważam, że szacunek jest bardzo ważny w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk187337
Zadziwiające jak kasa i uroda na was kobiety działają, wszystkie już gotowe wskoczyć mu do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak się zastanawiam, dlaczego dziewczyny mówicie, że jest świetnym facetem? Bo ma kasę? Czy dlatego, że był modelem, więc pewnie świetnie wygląda? (zwłaszcza, że, jak pisze, dba o siebie)? A może z innych powodów? Też się zastanawiam,ale w sumie do wstepnej rozmowy za posrednictwem takiego komunikatora jak gg czy tez mirc nie jest potrzebna ani kasa ani modelingowy wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie przyznaje bez bicia, ze zainteresowalabym sie autorem, przynajmniej na poczatku, ze wzgledu na wyglad i kase (w koncu sam zarobil, wiec swiadczy to o pewnych cechach charakteru). Po sposobie w jaki sie wypowiada i tresci mozna wywnioskowac, ze posiada wiecej zalet... Tylko brac ;) Sceptyk nie zazdrosc niczym sfrustrowana baba, bo akurat to cecha negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj jak tu facet pisze ze szuka kobiety, to przez kobiety zostaje obrazany. Ale wystarczy wzmianka o kasie i juz rozmowa jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna uczciwa - koleś zarobił kupę kasy na tym, że ładnie wygląda, rzeczywiście, świadczy to wybitnie o jego cechach. Ciekawe, czemu studiów nie skończył (może za głupi?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo, modele i modelki to tu raczej nie siedzą a po drugie jakby chciał poznać kogoś normalnego to by o kasie nie wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, to ja może się podczepię pod wątek :D Wiek podobny, tylko inna praca, ale utrzymuję się sam! :D Przystojny raczej jestem, przynajmniej słyszę to co jakiś czas w towarzystwie, więc coś musi być na rzeczy ;) Sylwetki pewnie aż takiej nie mam, ale gruby nie jestem ;) Reszta jak autor. Nie lubię imprezować, ale koncerty, czemu nie? No i jak tu poznać dziewczynę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, mial szczescie ze natura dala mu mozliwosci zarobku dzieki powiechrzownosci, ALE to, ze nie przehulal jej bezmyslnie tylko zainwestowal to juz wylacznie jego zasluga. Poza tym do probowania sil w modelingu trzeba miec odwage (ktorej np. u mnie prozno szukac) i jednak wytrwalosc chociazby w dbaniu o sylwetke. A studiow moze w takiej sytuacji nie potrzebowal, ale to juz sam autor musialby sie wypowiedziec. Zalety rzeczonego autora przedstawiacie panowie w takim swietle, by wygladaly na wady, troche to dla mnie absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejne ogloszenie. gdyby mi takie dziewczyna napisala totalnie bym to olal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Szkoda, że teraz o tym piszesz bo całkiem niedawno odwiedziłam Twoje rodzinne miasto. Nie czytałam dokładnie tego co napisałeś, tylko jedno rzuciło mi się w oczy- ''szanuję kobiety''. Nie wiem jak wyglądasz, czym dokładnie się zajmujesz i ile zarabiasz ale dobrze, że o tym wspomniałeś. Pewnie powiecie, że nie każda zasługuję na szacunek. Cześć w tym prawdy. Ja mimo iż się zawsze staram się być dla innych dobra, nigdy jeszcze nie poczułam się jak ukochana kobieta, którą nosi się na rękach. Jeśli tak do tego podchodzisz to życzę dużo szczęścia i znalezienia ukochanej :) Może i jak kiedyś trafię na jakiegoś dżentelmena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ogloszenie Zberek. Facet zadal pytanie i opisal sie z grubsza dla lepszego wgladu w sytuacje, by otrzymac bardziej adekwatne porady, tak sadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak sie opisal. przez takich pajacow okaze sie ze tralka ma racje. co on napisal - ze jest bogaty, ma firme i jest modelem... ?! blagam no, czlowieku nie umiesz czegos wartosciowego o sobie przekazac tylko analize swot chcesz tu robic... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miał napisać jak to jego zalety? Dla takiego faceta bym zrobiła wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Tralka ma racje. Nie kazdy jest tak przebojowy, jednoczesnie nie bedac kretynem, jak Ty. Niewielu jest takich szczerze mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet model? Piszesz zbyt kulturalnie, nie pokazujesz silnego charakteru. Nie imprezujesz? Jesteś nudziarzem? Szanujesz kobiety? Po co? Przecież na szacunek trzeba sobie zasłużyć, większość kobiet to niewierne samice, więc jak już chcesz szastać tym szacunkiem to skieruj go na węższą grupę a nie ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zrobilabys wszystko i dlatego zaden taki Cie nie zechce :P Gdzie wasza godnosc kobiety? Pozniej sie dziwicie, ze faceci was traktuja jak szmaty. No koozwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×