Odpowiedz na ten temat

Jak odzyskać ...

• gość 2017.05.19 [19:02]
    Jak odzyskać zaufanie faceta??
    Nie ufa mi bo pare razy go oklamalam... lub nie dotrzymywalam słowa...bardzo mi na nim zależy już nie wiem co robić ponieważ w nic mi nie wierzy... Powiedział też że jeżeli sie nie zmienie to odjedzie bo jednak to bo boli i nie chce sie tak czuć... Mówi też że by bardzo chciał żebym była taka jak mnie poznał miłą i grzeczna dziewczynka... ale minęło dużo czasu i jednak mam inny charakter niż 3,5 roku temu...
    Chciałabym zrobić coś co go pozytywnie zaskoczy. Przez to że tak sie zachowywałam oddaliliśmy sie od siebie. Chciałabym bardzo naprawić ten błąd.
  • gość 2017.05.19 [19:11]
    nie wiem co zrobiłaś , że straciłaś zaufanie ale skoro go kochasz to nie możesz być uczciwa, przewidywalna, starać się o niego, pomagać go i wspierać? Nic więcej chyba nie potrzeba aby stworzyć udany związek. No jeszcze mimo wszystko udany seks oparty na miłości i zaufaniu bo platonicznie to trudno. Ale generalnie normalne życie w związku to nie aż taka wielka sztuka jeśli ma się w sobie ugruntowane jakieś wartości i ideały. Jeśli nie masz wartości i ideałów to będziesz zawsze kręcić i tak się w końcu zakręcisz, że sama na tym stracisz.
  • gość 2017.05.19 [19:12]
    Bledu juz nie naprawisz i na zawsze pozostanie zadra w pamieci. Facet zawsze bedzie cie podejrzewal o klamstwa. Mozesz tylko postepowac fair, nic wiecej.
  • gość 2017.05.19 [19:19]
    Ja z kolei straciłam zaufanie do bliskich...zawsze w moich oczach będą kłamcami..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...