Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odzyskać ...

Polecane posty

Gość gość

Jak odzyskać zaufanie faceta?? Nie ufa mi bo pare razy go oklamalam... lub nie dotrzymywalam słowa...bardzo mi na nim zależy już nie wiem co robić ponieważ w nic mi nie wierzy... Powiedział też że jeżeli sie nie zmienie to odjedzie bo jednak to bo boli i nie chce sie tak czuć... Mówi też że by bardzo chciał żebym była taka jak mnie poznał miłą i grzeczna dziewczynka... ale minęło dużo czasu i jednak mam inny charakter niż 3,5 roku temu... Chciałabym zrobić coś co go pozytywnie zaskoczy. Przez to że tak sie zachowywałam oddaliliśmy sie od siebie. Chciałabym bardzo naprawić ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co zrobiłaś , że straciłaś zaufanie ale skoro go kochasz to nie możesz być uczciwa, przewidywalna, starać się o niego, pomagać go i wspierać? Nic więcej chyba nie potrzeba aby stworzyć udany związek. No jeszcze mimo wszystko udany seks oparty na miłości i zaufaniu bo platonicznie to trudno. Ale generalnie normalne życie w związku to nie aż taka wielka sztuka jeśli ma się w sobie ugruntowane jakieś wartości i ideały. Jeśli nie masz wartości i ideałów to będziesz zawsze kręcić i tak się w końcu zakręcisz, że sama na tym stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledu juz nie naprawisz i na zawsze pozostanie zadra w pamieci. Facet zawsze bedzie cie podejrzewal o klamstwa. Mozesz tylko postepowac fair, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei straciłam zaufanie do bliskich...zawsze w moich oczach będą kłamcami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×