Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jakie macie włosy wy a jakie wasi faceci?

Polecane posty

Ja sama mam krótsze w centrymetrach niż mój kuceł(facet) mimo iż mam długie, już mam je dużo poniżej lopatek(tzn poniżej miejsca gdzie łopatki kończą mi się na dole, miejsca końca tej kości). :P A wy? :) Lubie długie włosy u facetów, ale nigdy nie rozumiałam kobiet noszących krótkie, uważam że długie włosy są uniwersalną cechą pozytywną, niezależnie od płci, a im dłuższe tym lepsze :P I podjełam decyzje już dłuższy czas temu że zapuszcze takie do tyłka, tylko że wolno rosną, może dlatego że jestem wysoka musze dłużej czekać, nie wiem :classic_cool: Zdażało mi sie lekkomyslnie je nieco skracać, ale już więcej nie powtórzę tego błędu, bo jak tak dalej pójdzie to nigdy mi te włosy nie dorosną do miejsca gdzie pragne, aby były, musze je zapuszczać bezkompromisowo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam włosy do pasa (a jestem wysoka, więc były naprawdę długie), ale musiałam regularnie skracać, bo schodziłam z czerni do naturalnego koloru i dekoloryzacja mi je trochę zniszczyła. Teraz mam za łopatki. Mój mąż całe życie nosi krótkie włosy i nie wydaje mi się, żeby wyglądał lepiej z długimi. Ale na koncertach i tak wygląda jak rasowy metalowiec. Na co dzień trochę jak instruktor surwiwalu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie zależy żeby facet wyglądał jak "rasowy metalowec", po prostu lubie zadbane długie włosy i skóry, ramoneski :P Często mam wrażenie, że mój ma ładniejsze włosy niż ja, w sumie nie wiem jak to możliwe, bo jedyne co z nimi robi to je codziennie myje, żadnych odżywek, nic innego. Ale ponoć już genetycznie mężczyźni mają gęstsze, lepsze włosy od kobiet, to dziwne, że moda nakazuje tylko kobietom nosić długie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole krotkie wlosy u facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma takie do lopatek i zapuszcza dalej, ja mam takie na 3cm z grzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem zimno wiec nosze czape :) nie lubie dlugich wlosow (na sobie) chociaz mnie chlopal namawial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiee
Ja mam długie blond do tyłka a mój facet krótkie w kolorze ciemnego blondu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam duzo za lopatki ale na końcach strasznie sie przerzedzają. Nie mogę, po prostu nie mogę obciąć.Co robić? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia, a Ty cały czas chodzisz w glanach? W lato też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się faceci z długimi włosami:O Dobrze, że moda na to już minęła i większość ma krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie długie włosy u facetów bardzo się podobają. I nie jest to moda, a styl, sposób życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym uważam że metalowcy to znacznie inteligentniejsi ludzie, mający pasję, ciekawi świata. Czytałam kiedyś o takich badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile w tym prawdy ani na czym polega ten styl zycia, ale podobaja mi sie dlugowlosi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hę, przecież te długowłose p***y to brudasy i powinno się ich utylizować. Dobrze że coraz mniej prawdziwych mężczyzn nosi te długie kudły ;) Facet musi mieć krótkie włosy inaczej wygląda jak g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53 Mądrości lysego dresa. Może wyglądasz jak facet ale zachowujesz się jak głupi siusiumajtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo długie włosy, naturalny blond, dużo czasu mi zajmuje dbanie o te włosy. Podcinam tylko jakieś 2 cm, no może 3 jak końce są zniszczone. Szampon wyłącznie rumiankowy i odżywki. Jak zaczynają wypadać to okresowo Merz Special Drages łykam, albo jakieś suplementy ze skrzypem polnym, ale najlepsze Merz Special. Nie wiem jak komu, ale mnie chyba szybciej włosy rosną po tym. Poza tym wzmacnia paznokcie. Można spróbować oprócz kuracji keratynowych i różnych odżywek do włosów właśnie jakichś tabletek, tylko poradzić się dermatologa, kosmetologa albo farmaceuty. Jest szansa uratować włosy, zamiast od razu decydować o ścięciu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapmmiałam o mężu, ma teraz krótkie. Parę włosów wypadło i zaraz dramat. Poszedł do fryzjera, teraz straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam długie, a mąż krótkie. Nigdy długich nie miał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz dlugie przerabialam i nie wiedzial co z nimi robic. Krotkie maja przynajmniej jakis ksztalt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tereska
też mam krótkie, bo nie chce mi się dbać o włosy, mam 2 dzieci małych, pracuję. Mąż ma krótkie, a poza tym słabe i mało ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam krótkie bo lubię, a nie sądzę żeby były wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można nie wiedzieć co zrobić z włosami? :P Dla mnie jest wręcz przeciwnie, ciesze się że można z nimi zrobić tak dużo. I wydaje mi się, że wygodniej(ale dla mnie wygoda nie jest bynajmniej decydującym argumentem jeśli mowa o fryzurze, ale jak widać są osoby, którym nie chce się bawić z włosami ) jest mieć długie - przecież aby była jakakolwiek fryzura wystarczy po prostu rozczesać na boki od przedziałka, natomiast krótkie chyba trudniej doprowadzić do jakiegoś ładu. Ale w sumie, to nie wiem, bo nigdy nie miałam krótkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od tego jak masz obcięte. Tak jak ja mam teraz fryzurę zrobioną (większość głowy ogolona na 3cm własnie) to wystarczy, że ułożę grzywkę (albo nie). Proste, długie włosy wydawały mi się nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam ze dlugie wlosy dodaja urody-u obu plci, kobieta z krotkimi wlosami jest oszpecona i tak jakby zniechecona do zycia, a facet z dlugimi-przystojniejszy i bardziej interesujacy.moj maz ma poldlugie i zakaz scinania, zawsze ide z nim do fryzjera i patrze na rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, od razu oszpecona. Ja uwielbiam moje krótkie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dałam się namówić na krótkie włosy fryzjerce. Teraz mam do ramion i zapuszczam. Nigdy więcej podgolonych fryzur. Wyglądałam i czułam się fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może źle cię obcieła? Mnie zawsze fryzjerki paskudnie obcinały - mam lekko kwadratową twarz więc zawsze próbowały zasłaniać moją szczenkę albo "optycznie wydłużać twarz" robiąc mi wiadro z głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze bardzo seksowne jest jak facet zarzuca wlosami zeby je zwiazac. Zartowalam. Kazdy wyglada w takiej sytuacji jak 100% pedryl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś facetem, prawda? i do tego pewnie łysym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×