Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jakie macie włosy wy a jakie wasi faceci?

Polecane posty

Gość gość
Mam krótkie, ale zapuszczam. Włosy zniszczyłam rozjaśnianiem. Mąż siwieje i łysieje, ma 34 lata, teraz krótkie. Osoby z bardzo ciemnymi włosami szybko dostają siwe pasemka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak różnie, ale nigdy bardzo długie nie były.Takie do ramion, że można jakąś fryzurę, koczek zrobić, albo trochę dłuższe. Całkiem krótkich, wygolonej fryzury nie miałam i nie planuję. Chwilowo bez faceta, ale są chętni. Obaj panowie mają długie włosy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedyś wygolone boki...ciężko się wraca do równej długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam grzywkę, ale to nie był dobry pomysł. Też wracam do równej długości, mam takie do ramion. Brat ma długie, ojciec łysy, a chłopaka nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy macie tak jak większośc społeczeństwa, że krótkie włosy uznajecie za ceche takiej chłopczycy czy wręcz babochłopa, a długie kobiecej kobiety? Ja nie, sama chyba jestem taką troche "chłopczycą", bo wole towarzystwo facetów i lepiej się z nimi dogaduje, lubie pić piwo, moje zainteresowania też są takie, jakie tradycyjnie są postrzegane jako męskie i chyba mam bardziej męski umysł niż kobiecy, a jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby wyrażać to wyglądem ubierając się po męsku i nosząc krótkie włosy(które według aktualnych wzorców kulturowych są uznawane za "męskie"). I tak jest bo mam po prostu taki a nie inny gust, tak mi się podoba, nie staram się wpisywać w żaden wzorzec kobiecości, być "kobieca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje długie włosy to jest coś co lubię. Lubię pić piwo i słuchać metalu, nie obchodzą mnie inni. Naprawdę wszystko mi jedno jaką ma ktoś fryzurę i w co się ubrał. Dziewczyna z długimi zawsze wygląda lepiej. Włosy farbowane na nienaturalny rudy kolor są brzydkie, nie wiem dlaczego one tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizantropio a
ty juz z nim sypiasz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Audrey Hepburn miała krotkie włosy, a ona była bardzo kobieca :) Więc nie, aczkolwiek sama mam krótkie włosy i jestem chłopczycą trochę (ale to niezależne od siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam włosy do ramion, brązowe czasem fryzjerka robi mi jaśniejsze refleksy i jest ok, nic nimi nie muszę robić, mój facet miał długie włosy jak strzygł się w salonie Figaro w Pruszkowie, teraz kilka razy inny fryzjer mu schrzanił włosy i ma krótko obcięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaskl
Miałam mnóstwo fryzur, zaczynając od włosów po pas ;) kolorowe, z grzywką, bez, dredloki, warkoczyki afrykańskie, dredy, ombre, sombre, loby i boby, teraz mam krótkie z dłuższym jednym bobem i wiele osób stwierdziło, że to najlepsza wersja mnie, a mój chłopak - wielbiciel długich u kobiet - również stwierdził że całkiem ładniutka ta moja fryzurka;) on sam ma brode prawie po klatke piersiową (serio...) i włosy po łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×