Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7 W 1

JEST MNIE 7.....HELP!!!

Polecane posty

Gość 7 W 1

o boze......jestem w ciazy.brzuszek rosnie,tatus dziecka zachwycony....tylko jak cholera mam mu powiedziec ze zamiast jednego slodkiego bobasa bedzie ich 6!!!!!dzis sie dowiedzialam sama jeszcze jestem zszokowana,nie moge sobie tego wyobrazic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
prowokacja hehh weź sie do nauki dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
weź sie za ksiażki bo pewnie jutro klasówka i znowu jedynke dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 W 1
DZIEKI.A tak poza tym to kobieta 30 letnia nie jest chyba dzieckiem prawda??dziekuje wspanialym pomocnym i kulturalnym DORADCOM.klasowki to ja juz mam za soba.... onk3 jesli masz jakies problemy emocjonalne to nie ten topik.zegnam PUSTAKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja i ja
były nas miliony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 W 1
A ZAPOMNIALAM ZE LUDZIE OGRANICZENI UMYSLOWO nie potrafia wypowiadac sie na tematy ktore ich bezposrednio nie dotycza oraz w ich mniemaniu to co jest INNE,DZIWNE I NIESPOTYKANE musi byc NIEPRAWDZIWE lub CHORE.niezle podejscie do zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 W 1
jak mam nie byc nerwowa mam 6 dzieci naraz!!!!niedlugo pewnie bede sie kulac...jestem przerazona tak szczerze mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sreda
serio bedziesz miec 6-oraczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja i ja
a masz zdjęcie? udokumentuj to. może wtedy uwierzymy ;) tylko nie baw sie photoshop'em ani niczym w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję, 6 na raz, jesli to prawda to czekają cię trudne czasy... ale może nasze kochane troskliwe państwo ci pomoże:D trzymaj sie ciepło i dzielnie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
słucha nie ubliżaj mi każdy sądzi według siebie pewnie sama uważasz sie za prostaczke komu chcesz wcisnac że dopiero teraz sie dowiadziałaś że dzieci bedzie 6 (jesli to prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
KOchanie to hyba troche nie mozliwe.. widziałs te dzieci na monitorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
PUstaku Ty jeden ciekawe czy ci miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
pewnie ma urojenia siedzi sama nie ma meza i marzy sie jej cos masz bujną fantazje mozesz ksiażki pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
wspołczuje bo za 3 mies zabronia Ci wtswacz łuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
nie badzcie dla niej tacy okropni.. takze rzezcys ie zdazaja byc moze zdazyły sie włąsnie jej .. a ile masz lat i czy planowaąłs ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooola
jak masz problem , jak to powiedziec mężowi to powiedz to tak" Kochanie pewnie cie to zaskoczy , ale bedziemy mieli sześcioro dzieci" i to tyle. poza tym dziwie sie , ze jeszcze tego n9e zrobiłas , ja zadzwoniłabym od razu, a co niech chłop tez ma stresujacy dzień. W końcu sama sobie tej szóstki nie zrobiłaś. A jęsli to prawda , ze dzieci bedzie sześc to pokaża cie w telewizji i prezydent medal ci moze jeszcze da! No , ze nie wspomne o wdzięczności narodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooola
nie 6 tys tylko 9 tys , od treciego płaca podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 W 1
nie no to jest jakas paranoja,sorry za te wstretne slowa,ale poprostu sama jeszcze w to nie wierze...owszem dzidzius,fajnie, bardzo chcielismy ale nie 6 od razu.jeszcze ci lekarze ktorzy biegali wokol mnie zeby sie przekonac czy to nie jakas pomylka,pielegniarki ktore przybiegaly zeby mnie obejrzec jak jakis okaz muzealny,i wogole tyle zamieszania...ja poprostu sobie tego nie wyobrazam...a jeszcze niedawno sie smialismy z naszych znajomych ze beda mieli blizniaki,dwoch chlopcow to dopiero cos,a tu ja i 6 sie trafila...plakalam cala droge do domu,sama nie wiem czemu,czy ze szczescia,a moze z zalu???poza tym lekarz mi powiedzial ze przy takich mnogich ciazach nie wszystkie moga przezyc...mam dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci troszkę zazdroszczę, jak byłam w ciąży to mi sie śnilo, że mam czworaczki i to było cudowne uczucie, szkoda, że tylko we śnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 W 1
fergie007-mam29 lat,planowalam ale wierz mi ze nigdy nie spodziewalam sie ciazy mnogiej...gdy okazalo sie ze jestem w ciazy plakalismy obydwoje ze szczescia...a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 W 1
ja chyba wolalabym zeby to byl sen.....sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×