Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emi162

Mój chłopak ma kryzys

Polecane posty

Gość emi162

Mój chłopak przez ostatnie 2 miesiące unika mnie, spotykamy się może raz na 2 tygodnie, a podczas spotkania traktuje mnie jak koleżankę. Zawsze to ja nalegam na spotkanie, on zwala na to, że ma jakiś kryzys i że przez to się tak zdystansował, nie tylko do mnie ale też do swojej rodziny. Nie okazuje żadnych uczuć, tylko rozmawiamy na każdym spotkaniu. Mówi że to już niedługo minie. Nie wiem co mam robić. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddala się od ciebie byś się ozdwyczaila od niego ,pachnie rozstaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam ten problem, może porozmawiaj z nim o problemach zapytaj się czy możesz w jakiś sposób mu pomoc, pokaż mu, że jest dla Cb bardzo ważny żeby widział, że ma w Tb wsparcie i może z Tb pogadać o każdym problemie, daj mu trochę czasu do namysłu.. \Ka:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi162
wydaje mi się że 2 miesiące to wystarczająco dużo czasu. a bardzo chciałabym mu pomóc ale mówi, że to jego problem i musi sobie sam z nim poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja dziewczyna miała kryzys to przeważnie okazywało sie że byłą w ciąży z kims innym :D miała kryzys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty taki wyrywacz lachonow ,a poroze nosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi162
mówimy o facecie, nie dziewczynie. ten kryzys jest ponoć związany ze złym kontaktem z jego ojcem. ja to rozumiem, ale ja czuję że już niedługo nie wytrzymam takiej sytuacji, jaka jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz mu, że przez to jaki on jest w stosunku do Cb jest Ci źle i smuto i to tez wpływa na Twoje samopoczucie bo jego problem to również Twój problem w końcu jesteście parą.. \Ka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×