Odpowiedz na ten temat

Mój facet chyba ma PMS

• redakcja_wp 2017.04.18 [14:50]
    W naszym tekście przedstawiłyśmy naukowe dowody na istnienie męskiego PMS. Teraz chcemy poznać waszą opinię na ten temat i obserwacje dotyczące waszych partnerów. Zdarza wam się myśleć, że ich humorki to sprawka hormonów? A może mają jakieś irytujące nawyki, za które może odpowiadać Syndrom Męskiej Nadpobudliwości?
  • gośćALA 2017.04.21 [10:48]
    Zdaża się to dość często .Traktuje mnie jak swoją własność. Nic nie mogę sama zrobić bo wszystko jest żle i niema żadnej rozmowy ciągle się dąsa Jestem załamana ,wytrzymuję już tak 30 lat dalej niedam rady POMOCY
  • gość 2017.04.21 [10:52]
    gośćAla
    Mam podobnie jak nie gorzej i też 30 lat razem.
    Z wiekiem pogłębiają się przywary, a partnerowi trudno wytrzymać. Czasem zyć się nie chce. Faceci na stare lata robią się okropni, zdziwaczeli, gorzej jak małe dzieci.
  • Alagość 2017.04.22 [11:10]
    No więc co robić .Jestem już w takim wieku że chyba czas to już zmienić//Zacząć wszystko od nowa?
  • Alagość 2017.04.22 [11:35]
    Też mam PMS zaczynam przekwit jest wemnie burza hormonów ale chyba on jest w tym leprzy najlepiej jakby mnie już nie było.I co wy na to
  • Alagość 2017.04.24 [15:10]
    Czy nikt tu nie siedzi ale macie fajnych chopów .Zazdroszczę wam
  • gość 11 2017.04.27 [15:26]
    Bo potrzebujemy zrozumienia cierpliwosci z Waszej strony.kobiety.Sam cierpię na tzw pms i żona nerwowo reaguje na moje zachowanie,Ale gdy wy kobiety macie ten syndrom to jak się nieraz zachowujecie?a my faceci chodzimy wtedy na paluszkach.
  • Alagość dziś [19:41]
    Facetom jest łatwiej zrozumieć i odpuścić ale ich godność im na to nie pozwala .A przecierz tyle lat razem Kochamy was a wy co/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...