Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozeeeeeeeeeeee

moj facet jak stoi nago nie pociaga mnie a jak...

Polecane posty

Gość bozeeeeeeeeeeee

sie przytulamy to czuje sie super szczesliwa. Tesknie za nim, brakuje mi go ale jak stoi nago serio mnie nie poiaga:(czy to raczej zwiazek przyjacielksi? przyzwyczajenie? seks jest ok, jest dobrzeeeeee ale jak wstanie nie czuje zadnych motylkow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdwojona_
miłośc to nie motylki w brzuchu,to nie idealne uczucie pokazane w romansidle i na ekranie telewizora. To coś wspaniałego tylko po prostu jest wpisane w rzeczewistość,to ona(mam tu na myśli rzeczewistośc) troche hmm...można powiedzieć obdziera z tej magi wpojonej nam przez media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo ktory facet wyglada pociagajaco jak jest nagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego sie ciagaja jak widza golego z listkiem salaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kiedys tak ze facet niesamowicie mnie pociagal..chemia nie z tej ziemi..moglabym go zjesc a facet oprocz tego ze wysoki z meska twarza cialo mial srednie i zapewne gdyby stal nago przede mna to by juz mi chemia przeszla. Natomiast drugi ktory byl moim partnerem przez lata , mial cudownie wyrzezbione cialo i tex dziwilo mnie ze na niego noe lece jak pszczola do miodu bo naprawde byl w kazdym calu idealny i wievie co? Trzeba mi bylo poczuc ta chemie do tego nieidealnego zeby zrozumiec ze jednak pocigal mnie tamten tylko ze to jak sie zwyklo myslec ze od samego patrzenoa ma sie byc juz napalonym to ja zrozumialam ze to ze w ogole mam ochote go dotylac jest tym co w moim przypadku jest pozadaniem bo tamtego od chemi widzac jego cialo juz nie mialam ochoty dotykac...ot taka historia ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wlasnie roznica miedzy dotykaniem a roochaniem...trzeba byc przezornym,nie zawsze ubezpieczonym,nie do konca spelnionym zeby tutaj pisac cokolwiek mniejszego niz bzdury bzdurne,uczucia wtorne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni jak sie dobrze ubiora, to bywa, ze sa przystojni i pociagajacy, jednak jak sie rozbiora, to masakra niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieetety. Mysle ze wiekszosc kobiet znajdzi3 amatorow swojego ciala a mezczyzni jednak musza spelniac pelen standard tj byc meskimi z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja menszczyzna taki nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole nie rozumiem wpisu autorki i tego cslego jej tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.05.2018 o 02:38, Gość gość napisał:

W ogole nie rozumiem wpisu autorki i tego cslego jej tematu 😄

wylała żale, że jej stary za małego ma XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×