Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaToJa2404

Moja narzeczona woli grę ode mnie

Polecane posty

Tak jak w temacie moja narzeczona woli grę ode mnie. Ciągle tylko w nią gra słucha muzyki o tej grze i ciągle o niej mówi (nie ma innych tematów do rozmowy praktycznie). Widzę że już się tak nie angażuje w związek nie pyta co u mnie ja się czuje jak ni się spało etc ciągle tylko ta gra. Próbowałem ją przekonać ze tylko ta gra jest dla niej ważna ze nie widzi świata poza nią i próbowałem ograniczyć jej granie w tą grę ale się nie da. Mówiłem co co czuje i jak się czuje przez to co robi i pytałem czy jestem ważniejszy od tej gry i powiedziała "jesteś najważniejszy" ale nie okazuje tego woli grac i grac i range wbijać kupować postacie być lepsza niż np oglądnąć ze mną film. Nie wiem co mam już z tym zrobić bo nie chce jej zostawić bo ją kocham i ona wie ze ją kocham i jej nie zostawię. jesteśmy już kilka lat razem i od maja się tak zaczęła zachowywać. co mam robić ? Zaznaczę ze nie mieszkamy razem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile macie lat? Po 17 ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rob, nie pisz do niej, nie dzwon, moze sobie wtedy o Tobie przypomni i gre zostawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka to gra że taka fajna? jak się nasyci to jej przejdzie,przeczekaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Gra w LOLa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol to mega g****o, aż dziw że ludzie wciąż w to grają. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×