Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jestema ładna jak spodobać sie

Polecane posty

Gość gość

Facetowi? Wybielam zeby .mam ładna figura zawsze ubieram sie tak aby to podkreślić. Maluje moje długie rzesy . Zawsze ladna fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
z opisu nie wynika, że jesteś brzydka coś Ci się pomyliło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw spodobaj się sama sobie. To widać czy ktoś akceptuje siebie, a powtarzając w kółko, że nie jesteś ładna, sprawiasz że tak Cię postrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka mam garbaty nos i trochę za małe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
ideały tylko na okładkach czasopism jak napisałaś wyżej; podkreślaj atuty, oczywiście nie tylko te związane z wyglądem zewnętrznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne ze masz fajna figure bo to chyba najwazniejsze a twarz moze byc przecietna,dodaj troche makijazu,uloz ladnie wlosy,ubierz sie ciekawie i powinien zwrocic uwage na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos kuse obcisle spodnice, bluzki z dekoltem po polowy cyckow, nos push upy, rob mocny makijaz oczu i ust, dlugie tipsy, wlosy rozpuszczone najlepiej jasny platynowy blond, wysokie szpile na koturnie dodatkowo - facetow to kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetom podoba sie minimalizm w stroju - jest lato, wiec wykorzystac to, im mniej tym lepiej, im obcislej tym lepiej, mocny makijaz tez faceci lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"im mniej tym lepiej, im obcislej tym lepiej, mocny makijaz tez faceci lubia" x Eeee... Zgodzę się tylko z tym obcisłym, reszta często wywołuje skojarzenia, które oczywiście wzbudzają zainteresowanie, niemniej jednak obawiam się, że niezbyt pochlebne dla obiektu obserwacji:) Mocny makijaż jest dobry tylko na wieczorną imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz do lusterka i wybierz to, co uważasz za najładniejsze w swojej twarzy i to właśnie umiejętnie podkreślaj. Wzrok innych będzie się skupiał właśnie na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka właściwie to w twarzy podobają mi się tylko dlugie rzesy .oczy ładne ale małe nos garabaty i za dlugi .wysokie czolo przykrywam grzywka no może jeszcze usta są w miarę ok on mi się tak podoba ale na mnie nie zwraca za bardzo uwagi kilka razy przyłapałam go jak się gapil na moje nogi . Na ciało . Ale unika mojego wzroku .odwraca wzrok . Chyba nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka . Może zęby jeszcze będą ok .jestem w trakcie wybielania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos w sos i jak sie toba zainteresuje to sam ci da znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd to nie wszystko. Może np. śmierdzi ci z buzi, bo palisz papierosy. Może masz głupie odruchy, na przykład głupkowato reagujesz głośnym chichotem. Może nic cię nie interesuje i po prostu nie ma o czym z tobą rozmawiać. Może za bardzo się wstydzisz, budujesz przed sobą mur nieufności, uważając, że każdy chce cię wykorzystać. Może naśmiewasz się z ludzi, jesteś niesympatyczna. Może ubierasz się zbyt wyzywająco, masz zbyt agresywny makijaż, piercing, czy tatuaże. Zastanów się, jaka dziewczyna podobałaby się interesującemu cię facetowi i taką się stań. I więcej otwarcia na ludzi, to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:05 Facec***atrza TYLKO na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
nie wszyscy, no może tylko na początku, ale charakteru nie widać na pierwszy rzut oka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.25 Tu autorka mam garbaty nos i trochę za małe oczy Ekspertem nie jestem ale oczy to chyba można powiększyć makijażem i silnymi emocjami, w necie można kupić dodatnie testy ciążowe. Pudrujesz nosek, poprawiasz usta zerkasz na test i już jesteś gotowa Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewności nadaje nie tylko uroda ale także wdzięk. Naucz się tańczyć - coś erotycznego - salsa , kizumba, pool-dance. Staraj się fajnie rozmawiać, bądź duszą towarzystwa. Miej empatię itp. Akurat dodatni test ciążowy w torebce nie jest chyba potrzebny i nie da c***ewności. Jeśli już chcesz mieć coś takiego "zwariowanego" w torebce noś dildo i zrób tak aby przy nim "przypadkiem" wysypało ci się z torebki - to akurat działa na niektórych facetów ale tylko na niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Staraj się fajnie rozmawiać, bądź duszą towarzystwa. Miej empatię itp. Miej sobie empatię ale bez przesady żebyś najgorszego śmondaka nie wyrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Erotomani i zboczeńcy wprost za tym przepadają. Tylko jak ty upchniesz tego murzyńskiego dildosa w tej małej wizytowej torebce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę sobie zauważyć że każdy ale to każdy facet jest erotomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania909020321
Po pierwsze ubieraj się kobieco. Głównie spodnice i sukienki, podkreślające figure, ale też nie wyzywające ( wbrew pozorom faceci wolą mieć trochę pola do wyobraźni). Nie rób jaskrawych tipsów czy mocnego makijażu- faceci za tym nie przepadają. Tak samo nie noś butow na koturnach i balerinek. najlepsze są buty na lekkim obcasie. Jeśli chodzi o kolory ubrań to podobno facetom najbardziej podoba się : czerwień, kobalt, biel i czerń. Makijaż powinien być delikatny, albo przynajmniej sprawiać takie wrażenie. Ale starannym i dlugim makijażem też można wywołać taki efekt. Polecam makijaże Japonek na yt, zmieniaja nie do poznania, a sa delikatne. Noś długie włosy, najlepiej lekko falowane i brązowe. Takie najbardziej się podobają. Czerń i bardzo jasny bląd odradzam. Bądź opalona latem, ale bez przesady Kup niebieskie soczewki- badania wykazały, ze facetom taki kolor oczu podoba się najbardziej. Poza tym - dużo sie usmiechaj, bądź pogodna, ale troche tajemnicza i niedostepna jednocześnie tzn. badz mila ale nie przesadnie, poćwicz lekko kokieteryjne spojrzenie. To moje rady przetestowane i sprawdzone i powiem, że działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania909020321
A to, że faceci lubią jak piszą wyżej, mocny makijaż i tlenione włosy to jest kompletna bzdura. Może na jeden raz taka sie dla nich nadaje, ale nie na wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocny makijaż to oczywiście bzdura. Trzeba być naturalną - faceci rzadko lubią kobiety o wyglądzie k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobić kilka operacji, powiększyć biust, zrobić makijaż... ale nie każdą na to stać :P nie porównuj sie do innych i nie interesuj ich życiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety pokazując wygląd przyciągają odpowiednich facetów - jak się zrobisz taki target zaciągniesz. Chcesz pustogłowia pakera na testosteronie ględzącego w kółko o swoim wyglądzie to właśnie zrób ostrą tapetę i makijaż pięć tatuaży i widoczny piercing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz się skromnie sweter w serek kraciastą spódnicę załóż okulary weź pod pachę jakąś grubą książkę oczywiście na miarę swoich fizycznych możliwości i w miacho. Na pewno poznasz kogoś na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka .ubieram się sexownie.dbam o siebie Mam fryzure ladna.usmiecham się. Patrze z podziwem ale chyba nie podobam mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×