Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyskrolowazycia

nienawidze tego s****wa, toksyczne zwiazki

Polecane posty

Gość kiedyskrolowazycia

nienawidze tego s****wa, toksyczne zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyskrolowazycia
Palam do niego nienawiscia, zrobil mi tyle zlego, ze neguje cala milosc jaka kiedys do niego czulam. Lapie sie na tym, ze zycze mu smierci, zeby zdechl jak pies. Jest to dla mnie fenomen, ze mozna z pozoru kogos bliskiego tak znienawidzic, ale on mi zrobil tyle zlego. Zniszczyl mnie psychicznie, ponizanie, wyzywanie od najgorszych, izolacja od przyjaciol. Dzieki bogu jestem niezalezna finansowo i sie od niego wyprowadzam. Kiedys myslalam, ze te kobiety maja to na wlasne zyczenie, nie sadzilam ze mnie to spotka, ze tak ciezko bedzie sie uwolnic od kata... ale to po prostu uzaleznienie emocjonalne. Kiedys czulam sie jak pani zycia, teraz czuje sie jak zaszczuty pies, jak zero. Rodziny sie nie wybiera, gdy doswiadczamy przemocy psychicznej ze strony rodziny, czasami nie ma wyjscia... ale zwiazek to swiadomy wybor bycie z kims. Nie mam szacunku do siebie, ze dalam sie w cos takiego wmanewrowac, nikt nie zwroci mi zmarnowanego roku i straconych szans. KObiety walczcie o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala789
na nich to sie kiedys zemsci, zdechna w agoniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że tylko roku. Że nie masz dzieci i nie tkwisz w tym związku "dla nich". Z doświadczenia (nie własnego), wiem, że kobiety, które odchodziły od tego typu ludzi jak Twój partner, z trudem wracały do siebie. Najgorsze, że czasami wracały do tego człowieka, by znów dostać po tyłku i znów odejść. Znam też historię mojej przyjaciółki, która jest już w trzecim związku...wyszła za mąż, jest szczesliwa. Uciekaj, nie oglądaj się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dlugo czekalas,trzeba bylo od razu reagowac,toksycznych zwiazkow nie ma bo takich popaprancow zostawiamy natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyskrolowazycia
a dodam jeszcze, ze moglam sie domyslic, ze cos nie halo. On jest duzo starszy, zamozny, szanowany (chociaz wydaje mi sie, ze ludzie sie go boja, z szacunkiem ma to niewiele wspolnego) a to po prostu patologia, tyran. Dwie kobiety z dzieciakami od niego uciekly.... moglam sie domyslic. Jestem na etapie zalu do siebie, ze sie dalam tak zrobic i sponiewierac. Dzieki bogu mam wsparcie rodziny, zdrowie i kase. Jakos odzyje.... jeszcze za malolata znalam taka babeczke co maz znecal sie nad nia psychicznie i fizycznie, damski bokser i alkoholik "w garniturze"... dziwilam sie, ze nie odchodzi... bo glupie baby, mysla, ze facet sie dla nich zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty się kobieto nie obwiniaj!!!! Przeciez to nie TY jesteś tyranem i chamem!!!! NIGDY siebie nie obwiniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna co poleciała na bad boya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko czy on Cientez b czy tylko przemoc psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyskrolowazycia
nie, nigdy mnie nie uderzyl, bylby slad i mialby problem, przemoc psychiczna nie zostawia sladow. Ja jestem z wzorowego domu, wyksztalcona i w taka patologie sie wplatalam. Wstydze sie za siebie, wstyd mi przed rodzina. Gdyby mnie uderzyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie kobiety z dzieciakami od niego uciekly.... moglam sie domyslic. xxx ha ha ha ha ha ha ha ale się nie domyśliłaś, co? inteligencja poniżej zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary bogaty dziad... myślałaś że będzie cię sponsorował tylko za tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu
Facet traktuje cie tak, jak na to pozwalasz. Byloby ciekawe dowiedziec sie dlaczego pozwalasz. Kazdy przy zdrowych zmyslach uciekl by po miesiacu. Tym bardziej dziwne, ze jestes z wzorowego domu. Psycholg moze. Inaczej moze wpadniesz w nastepnym zwiazku z deszczu pod rynne i znowu bedziesz glowkowac dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×