Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co mu chodzi ?

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Mój problem polega na tym że 2 miesiące temu rozstalam się z chłopakiem. Była to dość dziwna sytuacja i tak naprawdę nie wiem i nie potrafię podać powodu dlaczego tak wyszło. Ja chciałam wrócić ale on powiedział że nie wie co do mnie czuje i ze wie co traci i ze być może wszystko do niego dotrze i bedzie chciał wrócić. Problem jest w tym ze on wyjechał na studia i mówi ze związek na odległość nie ma sensu (chociaż zawsze byliśmy na tą odległość i trwało to 2lata) . Ostatnio od jego brata dowiedziałam się ze tęskni i myśli o mnie ale ze wlasnie ta odległość go blokuje. Od tamtej rozmowy wstawia na fb jakieś smutne cytaty i piosenki o miłości. Jak mam to odbierać ? Myślicie ze sa jakieś szanse w tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty jeszcze tych tematów kobito założysz. tworzysz tu i tworzysz a w życiu przychlastem jesteś do kwadratu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nim spokój ! Jak by Cię naprawdę kochał i tęsknił to by miał w d***e tą odległość. On po prostu jest samotny myślał że mu się jakaś dziewczyna nawinie a tu nic i dlatego zastanawia się czy do Ciebie nie wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×