Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paprotka1456

On chce spróbować innych

Polecane posty

Gość paprotka1456

Mam dylemat. Jestem z chłopakiem już długi czas (lata), było nam dobrze, ale pewnego razu odkryłam, że interesuje się innymi dziewczynami (Tinder, Instagram, Facebook). Wiem, że mnie fizycznie nie zdradził. W rozmowie przyznał, że mógłby zostać moim mężem, ale odciąga go chęć próbowania innych. Nie jestem jego pierwszą kobietą dlatego bolą mnie jego słowa, a słyszę je co raz częściej. On wie, że jeśli się rozstaniemy, żeby mógł ,poużywać życia' to ja już do niego nie wrócę, więc to go odwodzi od tego pomysłu. Jestem rozsądna, rozum podpowiada żeby zostawić kogoś takiego, ale serce... Poradźcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu nie wytrzyma, czy bedziecie razem czy nie. Nie jesteś zazdrosna?? Masz problem bo jesteś z poligamista. Jeśli ci to nie przeszkadza to trójkąt, ja jako facet byłbym spełniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka1456
Mogłabym się zdecydować na trojkat, ale z mężczyzna, ale tutaj pojawia się problem że on zgodzi się tylko na kobietę. A ja jestem zazdrosna, nie lubię tego uczucia, wpadam w paranoję i sprawdzam ciagle co robi. Nie jest do końca tak że mu nie ufam, ale przyznaje że nie mam do niego pełnego zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zacznij mu opowiadac ze chcialabys sprobowac innych chloptasiow, a potem spytaj sie jego jak sie z tym czuje, moze zda sobie sprawe ze takie gadanie jest bardzo chamskie i cie drazni. Jesli to oleje i zaproponuje ze on sprobuje innych i ty tez to od razu go kopnij w d**e bo bedzie to znaczylo ze nic dla niego nie znaczysz, zakochany facet jest zazdrosny jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi facet powiedział coś takiego strzelilabym go w pysk i kopnęła w doopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest facet dla ciebie. Stracisz przez niego swoje młode lata . Odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka1456
Najwidoczniej jemu wolno... Wiem, że to koniec, ale to bardzo boli i z tym sobie nie radzę. Jestem załamana, że człowiek który mnie kiedyś tak kochał mógł mnie tak potraktować. Otworzyliscie mi oczy trochę szerzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzłosnica
jesteś bardzo łagodniutka ,ja za słowa że by sobie popróbował spróbowałabym sama i nic mu nie mówiąc ,za słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej faceta. Taki ktoś nie kocha poważnie. Znajdziesz innego. Wkrótce trafisz na kogoś wartościowego. Niech idzie używać sobie innych szpar w końcu mu się znudzi, ale o powrocie niech sobie nie myśli. Szanuj się dziewczyno. Tymbardziej że miał przed tobą inne laski to chyba wie jak smakuje seks z innymi. Znam małżeństwo gdzie dziewczyna przed ślubem miała kilku facetów seksualności a on ani jednej. W końcu ja zdradził po 3 latach małżeństwa nie mieli dzieci. Chciał spróbować z kimś innym ona mu to wybaczyla maja teraz dwie córki i jakoś sobie żyją. Niezbyt dobrze im się układa. Ale już trudniej im się rozstać bo są dzieci a ty uciekaj gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×