Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

aluta

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1320
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

aluta wygrał w ostatnim dniu 14 Luty

aluta ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1779 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. aluta

  Jestem lingwistką

  A jak myślicie, gdyby chodziła na terapię i miała fantastycznego terapeutę, to co by miało szansę zmienić się u niej? Bo tyle gadamy tutaj o terapii, ale co by ta terapia mogła zmienić tak naprawdę? Myślicie, że Siwa nagle spokorniałaby albo stała się empatyczna? Ja myślę, że co najwyżej wróciłaby do stanu sprzed rozwodu. Ale nie wydaje mi się, że byłaby fajniejszym człowiekiem. Myślę, że dalej bez problemu, dla pieniędzy, potrafiłaby nakarmić zwierzęta Mcdonaldem, na przykład.
 2. aluta

  Stylizacja torebki

  Ciekawe czemu z K. tak dobrze się nie bawili? Była siostra z facetem, rodzice, którym mogli podrzucić dziecko. Nic tylko brać vespę i oglądać romantyczne widoki z żoną. Dziwne to wszystko. To chyba z ukochaną powinna być taka chemia? A może to ja zbyt romantycznie patrzę na małżeństwo?
 3. aluta

  Stylizacja torebki

  Czy nie macie wrażenia, że Karo zawsze jest poddenerwowana, kiedy jej mąż jest na wyjeździe? Może to zbieg okoliczności ale już któryś raz rzuciło mi się to w oczy. Może jednak to „bycie osobno i odpoczynek od siebie” to dla niej wcale nie taka łatwa sprawa?
 4. aluta

  Japońskie łóżko

  Ja lubię pod oczy Fridge, Resibo. Lubię, bo działają. I tyle od kremu oczekuję. Nie cierpię u Siwej tego przechwalania się markami. Każdy ma inną pasję. Jeden wyda na torebki, a inny w domu będzie miał tysiące książek albo wyda na podróże. Albo na rośliny. Ja wydaję tysiące złotych na zdrowie mojego psa, a torebki mam z biedryCo to ma w ogóle za znaczenie co, gdzie, za ile. Ta kobieta dlatego w życiu ma takie problemy, że nie widzi niczego innego poza kasą.
 5. aluta

  Japońskie łóżko

  Tylko której dorosłej i dojrzałej emocjonalnie kobiecie to imponuje? Wow. Oryginalny krem. Wow. Ja mam wrażenie, że to specjalnie pod wicki, żeby utwierdzać je w przekonaniu, że ich pani jest nadal bogata. No bo też Siwożółta tylko tak umie mierzyć wartość człowieka.
 6. aluta

  Nie piję bo mogę!

  Siwa nic nie zmieni, tylko będzie brnęła w szaleństwo z jednego powodu. Gdyby chciała coś zmienić, musiałaby przyznać przed sobą, że potrzebuje tej zmiany. A żeby się do tego przyznać przed samą sobą, trzeba by się zastanowić trochę nad własnym życiem i może przyznać się do jakichś błędów czy porażek. A w jej przypadku to kompletnie nie wchodzi w grę. Siwa i błędy?
 7. aluta

  Julcia & Wojtuś & Andzia i luk

  A to Andzia miała operację w szpitalu? Bo one chyba z Agnieszką nie wierzą w zachodnią medycynę. Pamiętacie jak obie leczyły boreliozę?
 8. To teżNo jest w czym wybierać jednym słowem
 9. WWO już odszedł do lamusa. Teraz obserwuję depresję u influ ale autyzm jeszcze nie został zupełnie wyparty. Joga to raczej modna w okolicach 50-tki u influ. No w każdym razie dzieje się. Można obstawiać zakłady
 10. A Jola już miała, modny ostatnio w kręgach influ, autyzm? Jeśli nie, to podejrzewam, że teraz to wjedzie.
 11. Od razu jakoś tak automatycznie nasuwa się Szusz Trzeba Jolce polecić jej filmy, żeby zobaczyła czym kończy się uwieszenie na mężu. Ku przestrodze.
 12. aluta

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Może lewek byłby z nią do dzisiaj, jakby to przed nim uskuteczniała codziennie te wygibasy z parówkami. A tak, zostały tylko widzki
 13. aluta

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Też mi się nasuwa ta piosenka jak tylko widzę te wyginania w lustrze i ten zachwyt Szusz nad samą sobą. No skromną osobą to nie można jej nazwać
 14. aluta

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Ale też w XXI wieku jest bardzo silny lobbing firm farmaceutycznych. W Ameryce co 5 osoba bierze leki na depresję, bo ta choroba się opłaca. Jak byłam ostatnio u lekarza to wciskał mi lek, którego reklamę miał na kubku, na notesie i na podkładce na biurku. Także różnie z tą kompetencją lekarzy bywa.
 15. aluta

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Widziałam kiedyś filmik, że w Stanach ludzie łykają antydepresanty jak cukierki. Ale to znowu lobbing firm farmaceutycznych.
×