Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podniecilo by was to?

Polecane posty

Gość gość

Witam Na ostatniej imprezie troche wypilam i jak to czesto bywa - wlaczyl mi sie prowokator. Tanczac, wzrokiem szukalam takiej swojej ofiary i znalazlam... z wielu panow patrzacych sie w moja strone wbralam sobie jednego, bardzo przystojnego, ktory bez przerwy patrzyl mi prosto w oczy. Postanowilam ze nasze kontakty wzrokowe beda bardzo dlugie i przerwane tylko wtedy kiedy ja mam na to ochote :) i tak bylo. Tanczac, patrzylam prosto w jego oczy - usmiechajac sie, oblizujac delikatnie usta, wkladajac sobie palca do buzi (wiem troche glupie - ale po pijaku juz tak mam) on oczywisice podchodzil kilkakrotnie ale ja nie bylam niczym zainteresowana wiec caly czas prosilam go zeby odszedl. Kilka razy udalo mu sie zlapac mnie za reke z wznajemnoscia, ale jak tylko chcial sie zblizyc - puszczalam jego reke i uciekalam w taniec - on wracal na swoje miejsce a ja wabilam go powtarzajac wczesniej wymienione gesty przez kolejna godzine. Chlopak podchodzil ale bez skutku..odmowilam nawet wspolnych tancow. Chcialam go tylko prowokowac... podobaloby wam sie na jego miejscu? czy uwazacie ze to troche nie fer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy osobnik płci żeńskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosnie musiałaś wyglądać a nawet komicznie. Jednak nie ma lepszego cyrku jak pijana baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :) nie skomentuje tego jak sie zachowuja inne babki albo typy, wiec ja i tak bylam bardzo kulturalna, haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzyl bym się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otarłaś się o śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak by mnie podnieciło, że dałbym ci plaskacza i splunął w twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijana kobieta to najżałosniejszy widok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale ten palec i te tańce i to co opisałas to kojarzy mi się z jakąś cyganka w cyganskiej sukni z kwiatami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Ja bym pewnie po pierwszym, góry po drugim podejściu sobie odpuścił. Potem to nawet tego palca mogłabyś sobie w dupę wsadzić, ale nie miało by to już dla mnie żadnego znaczenia. Także na pewno by mnie to nie podniecało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×