Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podział kobiet

Polecane posty

Gość gość

Kobiety dzielą się na : 1ruchejbl-(ocena 4-5 do 10)nadajace się do sexu mniej lub bardziej 2nieruchejbl(1do 4-5)brzydule z brzydka twarzą i ciałem ,ktore nie nadają się do sexu ruchejbl dzielą się na A)but her face w skrócie butterface (4-5)-dziewczyna z kiepska twarzą ake dobrym ciałem służąca przeważnie jako pogotowie seksualne ,jednorazówka b) przeciętniary (5-6)z przeciętnym ciałem i twarzą, które można puknac okazyjnie ,z braku laku wejść w tzw. Związek ale ogólnie to nie warto się specjalnie starać o ich względy c)hot babes(7-10) które chcemy zaliczyć najbardziej i bardzo się staramy by to uczynić nawet wchodząc w zwiazki z hot babes o wkurzajacym nas charakterze,z a nimi wykrzywiamy szyję i gwizdamy.same hot babes dzielą się na -average hot babes czyli przecietno- ładne "siódemki" całkiem nieźle, ładne ale nie oszałamiające ani ciałem ani twarzą , taki typ pośredni -usual hot babes (8-9)- ponadprzecietna uroda i zgrabne ciało ,czasem naprawdę ładna twarz ze zgrabnym szczupłym ciałem ale niekoniecznie seksbomby -very hot babes (10)- seksbomba,anielska twarz i megaseksowne ciało, każdy element ciała idealny, praktycznie ideał dla mężczyzny Zgło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliloli
Faceci dziela sie na megasexownych ******able. Przecietnych. Moga byc do seksu. I na ciebie - prawikow brzydali w zadnym wypadku do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×