Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trudne sprawy 38

Przemoc domowa. Są tu osoby, których ojciec bił matkę na ich oczach?

Polecane posty

Gość Trudne sprawy 38

Są tu osoby, które w dzieciństwie i nie tylko widziały w domu taką przemoc, jak ojciec regularnie bije ich matkę i nie jest wcale alkoholikiem? szczegolnie pytam kobiety, czy założyłyście rodzinę, jak czujecie się przy mężczyznach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie rowniez ??
a ciebie tez bil czy tylko matke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooo9190
Mnie bili rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne sprawy 38
U mnie bił tylko matkę. Mnie nie bił ale to wszystko było na moich oczach i czułam się w to wciągnięta, jakbym sama była bita. Nie mogę sobie ułożyć relacji z mężczyznami, dziwnie się zachowuję przy mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne sprawy 38
Mój ojciec nie jest alkoholikiem i to było dziwne dlaczego tak robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkjdhfkjflew
U mnie bił tylko mnie i siostrę..ale teraz mimo wszystko mam z nim normalny kontakt, pomagamy sobie a nawet bardziej on mi. Założyłam swoją rodzinę..mam męża dziecko niestety straciliśmy. Co do kontaktu mojego z mężem to wiem, że ja jestem agresywniejsza-krzyczę, łatwo doprowadzić mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich mężczyzn wybierają
kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne sprawy 38
Nigdy nie miałam dobrych relacji z facetami i myślę teraz że to przez niego, mojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jkkjdhfkjflew
jkkjdhfkjflew to moze i nawet dobrze ze straciliscie dziekck bo zapewne bys sie zachowywala tak ajk wlasny ojciec do rtwojego dzuiecka, zreszta sama napisalas ze jestes agresywna, wiec takie osoby dzieic nie powinny miec Dziecko staje sie ofiarą kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście...
DDD tzn.Dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych.Wystarczy wpisać w google.Kiepskie relacje z mężczyznami itp...biorą się właśnie stąd:( Też to mam:(.Z tym się powinno pójść do psychologa/terapeuty;jeśli uda się trafić na dobrego(mnie się udało),można się z tego "wygrzebać":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjlllknncxj
Witaj. Piszesz,że twój ojciec nie był alkoholikiem, bił twoją matkę, a ciebie nie. A jaki jest teraz, gdy jesteś dorosla, czy jest nadal z twoją matką??? I dlaczego on ją bił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za żywota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×