Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marikaopdpcofkfkdkdjdjjx

Przepraszam ze pojawilem sie w twoim zyciu..

Polecane posty

Gość Marikaopdpcofkfkdkdjdjjx

Hej. Spotykalam sie z facetem przez 3 mce i zadalam mu pytanie czy sie w koncu okresli, czy chce powaznej znajomosci. W odpowiedzi dostalam smsa takiego jak w tytule. Drugi raz juz cos takiego zrobil, za pierwszym razem po 3 dniach napisal ze jednak ciagle mysli o mnie. Co to za typ? Co mam rozumiec przez to przepraszanie za pojawienie sie w zyciu? Faceci, co jest ku... z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
bierze przyklad z niewiedzacych czego chca, niepotrafiacych sie okreslic kobiet. to zjawisko czesciej wystepuje u was, po prostu sie zaadoptowal, nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikapfoosoeodowkdo
Wystarczyla odpowiedz tak lub nie. A takie przepraszanie za pojawienie sie w sumie bez pojawienia... Odpisalam mu sluzbowo, ze ok, szanuje decyzje i go pozdrawiam :) zeby nie pomyslal, ze mnie to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie facet. To ci.....psko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to dziecko ma lat? Pewnie gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
lol, czyli wszystkie osobniki tak robiace mozna opisac jak wyzej. nie, to nie zalezy od plci, nie ma tutaj miejsca na usprawiedliwienia. ciekawe czy jak NALEZYCIE(czyli jak wyzej) okresle gdzies kobiete, gdy bedzie przedstawiona historia z nia w roli podmiotu, to nie zostane od razu zaatakowany i zwyzywany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikapfoosoeodowkdo
Czy on sobie w ten sposob, nie okreslajac sie na tak lub nie, zostawia "furtke"? Zeby znowu za jakis czas napisac - przemyslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że on nie chce furtki tylko się wycofuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×