Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokod

pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość pokod

Pytanie kieduje do pan Chcialem sie dowiedziec czy lysiejacy mlody facet (dwudziestopraoletni) ma jakies szanse u plci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeffaa
jasne:P mnie si epodobali zawsze :) ale wnetrze jednak jest nawazniejsza,,,ale skoro pytasz tylko o fizycznosc to jestem na Tak🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dwudziesto paro
oznacza dla Ciebie 21 czy bardziej 25??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaa
jasne ze tak hm mi to sie nawet podoba taki jeden, juz powiedzmy "bardziej wylysialy" ale coz chyba sie nie "poznamy blizej" nad czym bardzo ubolewam:( wiec jak najbardziej ze ma szanse a w sumie czemu pytasz? czyzbys mial kogos na oku:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokod
Chodzi o to czy mlody czlowiek nie wazne czy dwudziesto czy 25 latek ma szanse u kobiety Starszy facet lysiejacy to jakby standard Dla mlodego faceta to dyskomfort Oczywiscie nie zwracaliby oni uwagi gdyby nie plec przeciwna Ale mlody chce znalesc zone zalozyc rodzine a tu pozbaiwany jest bez jego winy jednego atutu czyli wlosow A wiadomo ze wlosy decyduja o atrakcyjnosci A moze jestem w bledzie dlatego chcialem poznac opinie plci pieknej Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 25
Ja mam 25 lat i zawsze sie "tam" gole i lubie wygolonych facetów więc no problemmo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaroo
mój narzeczony jest lysy, nie mowy, zebym wymieniła na innego, nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiu
hej ja tez lysieje Nie mam zamiarru sie uzalac nad soba ale chcialem sie spytac kobiet co powinienem zrobic najlepiej, aby dalej podobac sie wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jasna i psia krew
Pod warunkiem, że nie ukrywa swej łysinki pod paroma marnymi włoskami zaczesując je na zakola etc. A poważnie: w takiej sytuacji najlepiej po prostu zgolić się na zero. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no problema mi amore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a noooooooooooooo
jasne mam znajomego ktory zaczal lysiec, ogolil glowe na zero. Obecnie wyglada leiej niz z czupryna. Bardziej sexi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia69
Nie liczy się to co na głowie, tylko to co w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fi fi
Jasne że ma. To tak jakby spytać czy gruba lub piegowata dziewczyna ma szanse u facetów. Ważne jest wnętrze. Moje słoneczko też ma przerzedzoną czuprynkę. Mnie to nie przeszkadza, ale delikatnie milczę, bo wiem jacy faceci są czuli na tym punkcie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że ma. Przecież to nie świadczy, że jest w czymś gorszy. Mój facet trochę łysieje, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby miał nie mieć szans u mnie przez coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
zalezy ile masz kasy w portfelu..................i co masz w majtkach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opalam cię
mi się bardzo podobają łysi panowie, więc super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj nie
dupa prawda san koło przystojnego kolesia z burza włosów i ladnym mieskiem i wtedy zobaczymy jakie Ci sie trafia partnerki taaaaaaaaaaaaa teraz to pisza o wnętrzu hehhehehe A TY naprawde jestes taki glupi czy tylko takiego udajesz ??? Łysy młody facet jest tak samo brzydki jak mloda otyla dziewczyna wiec po co pytania tego typu ? Ale jeżeli pytasz czy masz prawo do miłosci ODPOWIADAM MASZ PRAWO ,ale tylko od Ciebie zależy jaka miłosc dostaniesz i jak długa ja utrzymasz NIE OD WŁOSOW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opalam cię
a po co od razu tak ostro? mi się podobają bardziej łysi, aniżeli jakieś mopy. Ładne włosy to domena kobiet, a nie facetów. Facet powinien być męski, a łysy dla mnie jest bardzo męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska
ładna miska jesc nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprecha
jak zobaczysz czarnegokota splun trzy razy:),ale dupczysz o tej misce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opalam cię
o co chodzi z miską? stowarzyszenie umarłych poetów??? Łysi górą1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×