Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakas_tam

samotnosc we dwoje

Polecane posty

Czy tylko ja tak mam? Po 2.5 roku z mezczyzna, ktorego kocham ( juz sama nie iwem, co czuje....) odczuwam, ze jestesmy obok siebie. depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODEJDZ TO NIE JEST MIŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztetu mi sie chce
zjedz kaszanke od razu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byla, naprawde, i teraz, tzn. jutro czeka nas powazna rozmowa - ja nie chce postapic jak gowniarz. Powiedziec odchodze i juz. Chce to ratowac, tylko boje sie, ze podswiadomie juz nas pogrzebalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie zmuszać do miłości
jak wygasła trudno i trzeba życ dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce sie zmuszac.. Po prostu juz mieszkamy razem, On byl tym pierwszym i ja tez... Pokochalismy swoje rodziny -to byla tylko kwestia: kiedy slub? za rok, czy za dwa? A teraz... kwestia razem, czy osobno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilly
podswiadomie pogrzebalas ??? nie tak powinno byc. w takim ukladzie nawet po powaznej rozmowie i deklaracjach naprawy zwiazku ty i tak bedziesz dazyla do zakonczenia. podswiadomie to pogrzebala 4 letni zwiazek moja byla mimo mojej chceci pracy nad zwiazkiem, ona juz od dawna wiedziala ze to i tak sie skonczy. wiec nie rob mu tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeski film
co znaczy te kila lat prezrzyjcie z facetem z 10 to dopiero bedzie wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeski film
2,5 roku , to jeszcze nie tak zle , ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno na małzeństwie
świat sie nie kończy,czy ja dobrze przeczytałam,rodziny sie pokochały a wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni się pokochalki
ale ci wokol nich nieee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to wszystko nie tak. Po pierwsze: --> rilly: ostatnio rzecza, jakiej bym pragnela, byloby skrzywdzenie Go. Poza tym, dla mie argument, ze \" 2,5 roku, to jeszcze nie tak zle\".... nie przemawia do mnie. Kurwa, to jest kawalek zycia jednak! I to nietak, ze rodziny sie pokochaly, tylko, ze ja uwielbiam Jego rodzine, a On moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajaja
a ja to znam. z autopsji niestety :/ i chyba wiem co czujesz ale niestety nie wiem jak można pomóc komus w takiej sytuacji. gdybym wiedziala pomoglabym sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie powiedz mi, czy to ze mna cos jest nie tak?? Moze ja jestem zbyt wymagajaca? Ja naprawde musze cos zmienic,bo... nie jestem szczesliwa. Tylko jak i co? Mam poweidziec: \" Zmien sie, bo taki mi nie odpowiadasz, a kiedys mi odpowiadales, bo jak mnie poznales to bylam jeszcze gowniara, a teraz juz mysle o przyszlosci,bo jestem dojrzalsza a Ty mimo 25 lat jetses dzieciakiem, ktorego kresa gitary? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może warto poczekać do czasu aż on zmądrzeje - tylko ile to może trwać?? A czy wydorosleje? pewnosci nigdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęła \'\"chemia\". Zawsze w trakcie, gdy chemia jeszcze trwa należy pielęgnować uczucie, starać się, zabiegać, zaskakiwać itp. właśnie po to, by pewnego dnia nie stwierdzić, że jest się z osobą, którą tylko lubimy. Nie tylko rośliny trzeba pielęgnować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkaaa
Oj czepiasz sie Go :/ Niedojrzaly bo kreca go gitary...kobieto..to cud ze Twoj facet ma zainteresowania i czegos nauczy Wasze dzieci, wcale nie znaczy ze jest niedojrzaly skoro slub byl w planach...Przekreslasz Go przez swoje widzimisie. Jesli jest dobrym czlowiekiem to szukasz dziury w calym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkaaa
Perła. Wlasnie tutaj do autorki- moze nie pielegnujesz tej milosci- stawiasz oczekiwania, a co Ty robisz dla zwiazku?? Najlatwiej powiedziec ze skonczyla sie chemia i juz...to nie tak- jesli bylo zakochanie, to teraz wlasnie czas na milosc...czyli wzajemna akceptacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale tak się często zdarza.. Współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje sie bez winy, ale to nie tak. Fakt, ze ktos interesuje sie muzyka nie oznacza, ze jest niedojrzaly... Po prostu ta pasja przycimiewa wszystko: a zwlaszcza studia. Moim zdaniem, to jednak podstawa. Nie mozna traktowac ich tak, jak On. Na pytanie po co studiujesz? odpowiada \"zeby cos miec przed nazwiskiem/ zeby nie isc do wojska\". I czy to jest dojrzaly czlowiek? Jak taki ktos ma mi zapewnic przyszlosc?? Bedzie ulicznym grajkiem? No przepraszam.... Mam zbyt wiele zarzutow. I nie moge pewnych rzeczy zaakceptowac. Chcialabym, zeby to zmienil... Byloby tak pieknie, ale... nie mozna wymagac od czlowieka, zeby byl KIMS INNYM, bo gdyby On wymagal tego ode mnie odmowilabym.... Do tego dochodzi chyba najwazniejsza kwestia - On mnie nie pociaga ( w ogole) Ja wiem, ze wyglad zewnetrzny to nie najwaznijesze, ale nikt mi nie powie, ze nie wazne. Mozna byc z kims, kto sie nie podoba? Kto jest ciut zaniedbany i niezbyt schludny? Boze, to takie glupie, ale jakie wazne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×