Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Typowy polski facet po 30 to łysiejący brzydal

Polecane posty

Gość gość

Słabo zarabiający, często z brzuszkiem i fatalnie się ubierający :( Faceci czemu tak szybko postępuje wasza degradacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie ty takich widzisz. Moze przestan ogladac swiat wg kiepskich a najlepiej wylacz telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Potwieedzam. Na wsiach i w malych miejscowosciach tak jest. Do tego piwo codziennie to juz alkoholizm brak szacunku do kobiet - nie dajcie sie jakiemus chamowi! Prostactwo. Oczekuja ze zonka bedzie miec kase z domu, pracowac, robic przy bachorach i przy nim. Sprzatac caly dom berlo krolowi obrabiac. I jeszcze ci czesto brzydcy zdradzaja swoje sluzace. Dziekuje za takiego. Bylam kiedys z takim prymitywem z rodziny patologucznej. Tatus chlal bil i zdradzal matke to on jeszcze gorszy nienawidzi kobiet. Moj ma firme. Mlodo wyglada a ma 31 lat. Obydwoje pracowalismy za granica. Nie ma kolegow meneli. Szanuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jestem brzydalem ale nie lysieje tak z brzuszkiem ale to przez leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Jak nie jestes piwoszem mizoginem bez szacunku do kobiet to jestes ok. Mi brzuch nie przeszkadza. Moj ma brzuch i wlosy na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pije alkoholu z wyboru i mam szacunek do kobiet tylko że kobiety mnie nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam szacunku do kobiet bo mój mozg jest niereformowalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
A gdzie w Polsce mamy zarobić, a co do ubioru, byle czysto, facet to nie baba żeby sie stroił. Brzuch to może ma co dziesiąty, jakoś nie widzę na ulicy samych grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tysiące świetnych trzydziestolatków w Polsce, przystojnych, wysportowanych, nie będących już takimi głupimi jak w wieku dwudziestu lat, a ciągle młodymi i seksownymi, dojrzalszymi i mającymi już jakieś sukcesy zawodowe na koncie i dorobek. Temat założyła jakaś zakompleksiona i pełna frustracji trzydziestolatka, bo jej żal, że trzydziestoletnie kobiety wyglądają starzej od trzydziestoletnich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka moze hiperbolizuje, ale to, ze 30 letni faceci rzekomo wyglądają lepiej od 30letnich kobiet jest bzdurą wierutną, nie mającą żadnego przełożenia na rzeczywistość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorka moze hiperbolizuje, ale to, ze 30 letni faceci rzekomo wyglądają lepiej od 30letnich kobiet jest bzdurą wierutną, nie mającą żadnego przełożenia na rzeczywistość X Z makijazem moze wygladacie lepiej ale zmyj tapete a przestraszysz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z twojego ryja? i z nią straszysz, kretynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tez sie zgadzam. Przystojnego po 30 to ze swieca szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość Polaków po 30-stce to takie cebulaczki, w typie Karolaka, a myślą że wyglądają jak jakieś adonisy :D i to jest najlepsze :D mój sąsiad był przystojny i charyzmatyczny, a po 35-roku życia mocno wyłysiał i zdziadział, to już nie to samo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykałem góralkę Karkonoszkę , te z Podhala też mają w poprzek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość Polaków po 30-stce to takie cebulaczki, w typie Karolaka, a myślą że wyglądają jak jakieś adonisy smiech.gif i to jest najlepsze xxxxxx Taaa jeszcze byś się posrała w majty jakby cie Karolak zaprosił na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chciała sobie tylko po obrażać i zobaczyć jak się będziecie napinać. Dowód to że nikomu nie odpisuje, napisała swoje i znikła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolak to Adonis w porównaniu do większości polskich trzydziestolatków :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły jest tak, gdy poznaję jakiegoś faceta, to myślę sobie : "O jaki fajny misiek, pewnie trochę starszy ode mnie, takie 35 lat jemu daję". Okazuje się najczęściej, że jeszcze nie skończył trzydziestu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po trzydziestce są już brzydkie, starzeją się szybko, mają zmarszczki, cellulit, rozstępy, a na twarzy kilogram tapety. Przy nich trzydziestoletni faceci to młodzieniaszki, nic dziwnego, że wielu z nich wiąże się z dziewczynami 23-25 lat, bo młodsze na nich lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysienie plackowate, braki w uzebieniu, sina , sucha zniszczona skora twarzy, brad za pazurami, zmarszczki, rozstepy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu same frustratki ziedza ktore wyzywaja mezczyzn bo im odmowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda w oczy kole :-D chłopy weźta się za siebie oj weźta. Co drugi wygląda jakby w ciąży był, o włosy się nie czepiam, bo tu niewiele da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóź, autorka prawdę piesze ,widzę po sobie, kiedyś byłem śliczny, dziś już taki nie jestem, po 30 tce poleciały mi włosy na czole, mam głęęębokię zakolę, z obu stron, ehhh :( na dodatek skóra mi się marszczy, tam. Pocieszam się tym tylko, że nic nie brakuje mi, mam kupe pieniędzy, ale przecie czym że one w porównaniu z tym ze jestem stary, ehhhh:( na łikent polece se na Tajwan, na dwa dni, pocieszyć się bardziej tym, że są brzydsi, niżsi i mają krzywe zęby bardziej niż ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustraktki czepiaja sie normalnych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sąsiad był przystojny i charyzmatyczny, a po 35-roku życia mocno wyłysiał i zdziadział, to już nie to samo... pechowiec.gif :( xx przeciez celulit i rozstepy to juz u gimnazjalistek sie zaczyna - juz te diety, juz to chudniecie/tycie. widac ze pisza prawiki co dziewczyny nawet w ramie nigdy nie dotknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być gorzej- łysy, wielki bęben przed sobą, niski,, zawistny, zazdrosny, zakłamany skur....n.. co sprzedałby własną matkę, przyjaciela za kasę i profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozroznilabym kilka etapow po 30: 1. 31-34 2. 34-37 3. 37-40 jest rożnica w wyglądzie czy to faceta, czy kobiety pomiedzy etapem 1 a 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×