Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Pozytywka

..Udane,szczęśliwe życie!..

Polecane posty

Gość Przyszła Pozytywka

Witam Bardzo Serdecznie Wszystkich na Forum a zwłaszcza tych..odwiedzających Mój Topic Założyłam ten topic bo chcę zacząć NOWE ŻYCIE! szczęśliwsze,pełniejsze..zadowalające i mam nadzieje że może ktoś zacznie ze mną ''30dni pracy nad sobą'' ? To..taka książka Nie czytałeś?-Nieważne ... Chodzi o to.. by zacząć cieszyć się z życia. I stać się lepszym człowiekiem.Nie doskonałym!Bo..Takich ludzi nie ma Jednak..można kroczyć ku doskonałości i można być naprawde daleko. Wokoł każdy tylko marudzi i narzeka na los.. a może to Ty nim kierujesz? a może los chce dla Ciebie dobrze z każdej ZŁEJ SYTUACJI może wynikąć wiele dobrego np.nauczysz się czego nie robić Nie warto jest siedzieć bezczynnie i narzekać tylko.. zmienić się! i swoje nastawienie do życia i ludzi ''Jakie myśli człowieka..Takim on sam'' - Jeśli karmisz swoje myśli negatywami twoje życie będzie płyneło własnie tymi ścieżkami.Jeśli natomiast zaczniesz karmić je dobrem i szczęsciem,Tak własnie będzie ... ....Kto zaczyna ze mną ??.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Pozytywka
:) O no prosze... +dla Ciebie :) Ja już od jutra,bo nie mogę się doczekać rezultatów :-P Hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Pozytywka
Nic ja już kłade się spać :) bo zmęcznie nie daje mi spokoju.. Jednak będę tu jutro :) i mam nadzieje że znajdzie się tu wiecej osób chcących żyć lepiej :) Dobranoc... i kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Pozytywka
Dziendobry :) Tak to dziś zmieniam swoje życie.. jak mi idzie? :) Całkiem..całkiem ;) więc zapytam jeszcze raz... :-P Kto jest ze mną :-D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Pozytywka
jolie 🌻 Witaj.. :) No jasne i tą pełną parą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Pozytywka
Kto jeszcze jest z Nami :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem,jedno,nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło.Chociaż facet mnie olał,a nie jestem już nalmłodsza,mam 32 lata,nie poddaję się i wierzę,że będzie lepiej.facet okazał się h_ J_ _,ale ja nie muszę już tego znosić.Uczę się języka,uprawiam sport,dbam o siebie icieszę sie życiem.Pozdarawiam wzsystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę też się przyłączyć? przyda mi się zmiana.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELen33
To ja tez sie przyłączam. Mam 33 lata i przyznaje, ze czesto uprawiam czarnowidztwo. pora z tym skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Pozytywka
Ooo.. :) brawo ! nazbierało się tu Nas :) ..zaczynamy..od wyżucenia złych myśli :-P w zamian za każdą negatywną myśl wsadzamy myśl pozytywną :) no i oczywiście bez uśmiechu się nie obejdzie :) a więc usmiech :) i głowa do góry ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak trwale wyrzucić Złe myśli,nie da się zresetować pamięci,ale zobaczymy.ja się też syrasznie zawiodłam na facecie i na przyjacielu,ale najgorsze już za mną.Przeczytałam na forum czyjąś wypowieź,że pragniemy bardzo czegoś,co nie jest dla nas dobre.Jeżeli tego nie dostajemy,to dzieje sie nam krzywda,ale tak naprawdę zostaliśmy uchronieni przed złem(być może).Zaczęłam wto wierzyć,bo to ma sens i jest lepiej.Rozwijam swoję zainteresowania,staram się dbać o siebie i jest naprawdę ok,czego życzę wzsystkim,którym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)... kurcze,ja jakoś nie potrafie tych negatywnych mysli wyrzućić :( może ma ktoś jakieś sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×