Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jarosław51c

Wstydzę się mojego syna :(

Polecane posty

Gość Jarosław51c

Mój syn ma prawie 24 lata i nie mam powodów, żeby być z niego dumny. Studiuje beznadziejny kierunek jakim jest polonistyka, zarabia marne grosze rozdając ulotki, nie ma prawka jazdy, całymi dniami by tylko czytał książki i słuchał muzyki. Do tego jest nieśmiały, zamknięty w sobie, zakompleksiony, brzydki, niezaradny życiowo. Nigdy nie miał dziewczyny, takim jest frajerem, nigdy też nie uprawiał seksu. Mieszkam z nim samotnie i zastanawiam się dlaczego nie wdał się w tatusia. Gdzie popełniłem błąd, że teraz muszę wstydzić się, że jestem ojcem takiego nieudacznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
Co sądzicie? Prawda, że syn mój to życiowa porażka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontss-1984
A to lepiej aby cpal, kradl i wyladowal w wiezieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle w tym tum
taki ojciec to też porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergngoew0w--
pewnie brzydki jest po ojcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontss-1984
Zrob cos, pomoz mu nabrac troche pewnosci siebie. Kup mu w prezencie fajna koszulke. Jestes taki pewien ze on jest beznadziejny ze pewie mu to powtarzasz. A takie zachowanie rodzica nie pomaga twojemu synowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontss-1984
Zrob cos, pomoz mu nabrac troche pewnosci siebie. Kup mu w prezencie fajna koszulke. Jestes taki pewien ze on jest beznadziejny ze pewie mu to powtarzasz. A takie zachowanie rodzica nie pomaga twojemu synowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa a aaa
takie prowokacje już tutaj nie działają, ludziom nawet nie chce się na nie odpisywać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
Pewnie, że nie, ale bycie łamagą w życiu to nie jest żaden powód do dumy. W jego wieku miałem już mieszkanie, samochód i awans w pracy. Nie mówiąc już o doświadczeniach seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
To nie jest prowo, a powód do ojcowskiego smutku. Nie wiem co z tym chłopakiem począć. Zero męskości, ciotowaty jak panienka, pewnie zostanie wiecznym kawalerem na utrzymaniu tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
Niestety on nie jest do mnie ani trochę podobny. Jak idziemy razem ulicą, to nawet nastolatki oglądają się za mną a nie za Arkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfggfgghghh
ja rozumiem wszystko, OK, ale czemu wy ciagle o tym pieprzeniu się, ciągle o tych doświadczeniach seksualnych, a co w tym takiego złego, żę twoj syn jeszcze nie rucha? to teraz wyznaczikiem meskosci jest to,czy wkladal kutasa w rowa jakiejs dziwy, i to pewnie jeszcze bez slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny ten Twój syn
biedny ten Twój Arek , ale dlatego że ma tekiego ojca !!!!! może ty miałeś mieszkanie w jego wieku ale zrozum człowieku że czasy zmieniły się i to znacznie Syn jest intelektualistą , może nieco zagubionym ale ludziom po studiach humanistycznych trudno sie odnależć na rynku pracy A Ty skoro jesteś taki niewiadomoco to znajdz mu pracę KUP AUTO I MIESZKANIE WTEDY SYN SIĘ WYPROWADZI I ZNAJDZIE FAJNĄ DUPE !!!!!!!!!!!!!! IDIOTO !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontss-1984
Skoro ty masz takie powodzenie to zalatw mu przyjaciolke, moze wtedy cos ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51K
To jest wstyd dlatego, że mój syn przez to nie jest mężczyzną. Ja uprawiałem seks jako 16 - latek i dlatego szybciej stałem się prawdziwym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kocur
Mysle ze jest wrecz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzghfewbhjdbj
marne prowo tatuśku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny ten Twój syn
AKURAT JEGO ŻYCIE INTYMNE TO TEŻ NIE TWÓJ PROBLEM MIMO ŻE JESTEŚ OJCEM CO CIĘ OBCHODZI CZY ON PIERDOLI SIĘ Z DUPAMI ???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontss-1984
A co ty tego seksu sie uczepiles? Moze juz bzykal sie. Skad ty mozesz wiedziec. Mowie ci pszukaj mu fajnej przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfggfgghghh
kopulowałeś już mając 16 lat, przeciez to obrzydliwe, gowniarz jeszcze nie dojrzal dobrze, a już wsadza kutasa do dupy. nieudacznik to ejstes ty a nie twoj syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
Myślałem, że pójdzie na politechnikę i zostanie inżynierem, ale chłopak woli pisać wiersze i czytać powieści. Taki współczesny romantyk z którego nie ma żadnego pożytku. Tak, taka prawda. I jak mam go nadal utrzymywać? Chyba oszaleliscie, żebym ja mu fundował mieszkanie i samochód. I tak nie umie jeździć. A jego życie intymne mnie interesuje bo co to za chłopak który nie wie jak obsługiwać kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
Nieudacznik... Mam 6 tys. na miesiąc, auto, mieszkanie, dom na wsi, do wszystkiego sam w życiu dotarłem, znajomi ciągle mnie chwalą, kobiety uwielbiają... Wiesz jakie to przykre gdy mając to wszystko ma się głupkowatego syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
W tym wieku się właśnie zaczyna i nie pleć bzdur, że nie. Po 20 roku życia facet ma śmigać ile wlezie i pokazywać kobietom jak wytrawnym kochankiem jest. Syn ma ładne koleżanki, aż się dziwię, że nie korzysta z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naxmije___
Wstyd to jest mieć takich rodziców jak ty. Współczuję chłopakowi, niech ucieka z domu czym prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław51c
Odwal się...I tak wywalę go z domu za niedługo, niech będzie pasożyt na moim utrzymaniu, to zniewaga dla takiego mężczyzny jak ja, żeby coś takiego akceptował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaa666
Ale z Ciebie chuj. Tyle powiem. Żałosny samozwańczy playboy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym czytał o sobie, tylko że ja oblałem studia i nie czytam książek i nie pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie pedał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotyzm, rób studia, rób prawko, szukaj dobrej pracy, szukaj dziewczyny-bo inaczej nazwa cie łamagą... co za japiszonskie umysłowe ograniczenie Bo przecież nie można po prostu wybrać sobie takiej a nie innej ścieżki życia, robić tego co się lubi, a olewać to czego się nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze on może nazwać cię życiową łamagą bo nie czytasz książek i nie piszesz wierszy-co nie znaczy że nie umiesz. Tylko poco masz o robić jeśli ani nie sprawia ci to przyjemności ani nie jest do niczego potrzebne. Ja nie mam prawka, studia nie skończone wiele nie zarabiam a czuję się życiowo spełniony bo robię w życiu to co lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×