Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania12567

Zakochałam się w kimś kto ma duże długi.

Polecane posty

Gość ania12567

Poznałam faceta, w którym już na pierwszym spotkaniu zakochałam się. Niestety doszły mnie słuchy, że ma duże długi do spłacenia (nakaz sądu), co najmniej 200 tyś oraz w necie znalazłam inne starsze długi, które sprzedaje, a do tego podobno manipuluje ludźmi, wykorzystując ich słabość, jest rozwodnikiem i ma dziecko. Czy warto wiązać się z kimś takim? Ja mam 30 lat, on 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zakochac sie na pierwszym spotkaniu?! Oczywiscie ze sie nie wiazac, poki jeszcze nie zyjesz z nim kilka lat i nie jestes az tak przywiazania uciekaj. Im dluzej to bedziesz ciagnela tym bedzie trudniej Ci odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz z zycia zrobic sobie bagno to się wiąż tym bardziej ze wiesz ze jest manipulantem- on ma długi a ty jestes przygłupa- pasujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety na wlasne zyczenie pchaja sie w alkoholikow, manipulantow, dluznikow a potem wielki placz. Nie rozumiem tego fenomenu. W dodatku zakochanie sie po pierwszym spotkaniu przejawia ogromna niedojrzalosc takze tego w ogole juz nie ogarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Do tego dzieli nas 600 km. Mamy ciągle kontakt telefoniczny. Czasami przyjeżdża w sprawach służbowych do mojego miasta, to się wtedy widzimy. Zabiera mnie w różne piękne miejsca i jest cudownie. Nie wiem czy to dobrze, ale już na drugim spotkaniu doszło do seksu oralnego, ale seksu też chciał. Czy ja jestem naiwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardzo naiwna. Uciekaj poki mozesz i nie laduj sie w gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Ale on mi daje wszystko to co nie miałam w poprzednim związku. Tak bardzo interesuje się mną, rozmowy telefoniczne trwają godzinami, jak się widzimy to tak ładnie przytula, całuje, trzyma mnie za rękę, zabiera w piękne miejsca....Co prawda jesteśmy z dwóch odrębnych światów, on podróżnik pasjonat, zna języki, a ja jestem cicha i nieśmiała. Nie wiem, nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Najgorsze, że mi jeszcze o tych długach nie powiedział. Mówił mi, że ma coś ważnego do powiedzenia w cztery oczy i że są to straszne rzeczy o nim. Ja chcę walczyć o niego, bo mnie nic nie przeraża. A może ma jeszcze inne tajemnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz o niego , on chlejtus ty idiotka pasujecie do siebie, tylko dzieci sobie nie robcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiete latwo zbajerowac jak sie ma dobra gadke ale trzeba tez myslec racjonalnie. Czule slowka i przytulanie to nie wszystko. Bardzo wazne jest to zeby czuc sie przy mezczyznie bezpiecznie czyli np wiedziec ze zyje sie stabilnie i spokojnie a nie myslec kiedy komornik Wam wjedzie do domu. W dodatku on jest manipulantem i pewnie stostuje to na Tobie. Wie co chcesz uslyszec i po prostu Ci to mowi a na ile to jest szczere? Jest wiele czulych i wrazliwych facetow bez dlugow. Moze nie warto pchac sie w pierwsze drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Rodzina mnie przed nim ostrzega cały czas, ale ja nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu spotkalas manipulujacego psychopate :-( Tylko mu nie pozyczaj zadnych pieniedzy, bo pewnie Cie o to poprosi w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te podróże w piękne miejsca to za kasę oszukanych przez niego ludzi, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie potrafisz to bierz go z tym co ma i nie zawracaj głowy, skoro nie słuchasz dobrych rad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie.Znam.faceta, ma dlugi, ale mniejsze niz Twoj. Pomalu je splaca,ale naprawde pomalu, zamiast wydawac na inne rzeczy kase powinien je najpierw splacic.Hm wedlug mnie powinnas z nim zerwac, wiem,ze bedzie ciezko ale sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto ogarnij sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Ale ja tak uwielbiam jego głos w telefonie. Mogłaby go słuchać godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkochasz sie jak narobi dlugow na twoje konto wtenczas bedzie ciezko zapomiec. Jestes naiwna. 600 km a ty uwazasz ze on ma sex tylko z toba napewno jest wiele innych na twoim miejscu kiedy jedzie zalatwiac sprawy sluzbowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Ale on mnie zapewnia, że mnie nie zostawi i pragnie aby nam się udało. Kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie kłamie, daj mu sznsę, przecież ty jesteś dla niego tą jedyną, ciebie nie oszuka. A tak na serio - jesteś totalną idiotka więc zasługujesz na niego. Tępa :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieeeeeee znam takie typy Jezdza po babach naiwnych wciskajac im sciemy one sie zakoc***a oni z nich cisna kase i uciekaja... k o b i e t o! spierdzielaj od niego i nie rob wstydu plc****eknej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
To dlaczego tak dużo do mnie dzwoni? Chce mnie tylko wykorzystać seksualnie? Seksu jeszcze nie było, ale zrobiłam mu wiecie co. Rzuci mnie potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie klam bo Ci nos urosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka naiwna , szok .Idzie na piekne slowka , Takiej to bez sensu tlumaczyc i tak dalej bedzie ta znajomosc ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o seks bo seks mu daje nie jedna juz ktos wyzej Ci pisal. Chodzi o kase ktora z Ciebie wyciagnie po kilku miesiacach znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko podaj proszę pierwszą literę jego imienia bo też miałam do czynienia z identycznym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisze, ze jest szara myszka, pewnie facet wyczul, ze walnie jej pare slodkich slowek, a ona glupia poleci jak cma do ognia, no i sie sparzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Trochę trudno mi uwierzyć w to wszystko. pierwsze litera P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12567
Coś mi tu nie pasuje. Dlaczego on prosi mnie o szczerość i jest taki opiekuńczy. Ja także jestem biedna, nie mam żadnych pieniędzy oprócz małej wypłaty z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani pinokio alez masz zdolnosc kredytowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×