Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _rouge

zemsta???

Polecane posty

Gość _rouge

witam, nie wiem czy ten temat nadaje sie na forum ale moze ktos bedzie mogl mi pomoc, spotykalam sie z pewnym mezczyzna, wszystko bylo pieknie i ladnie az do momentu gdy przypadkiem nie spotkal nas jego znajomy i jak sie okazalo - koles ma dzieci oraz zone (nie pomyslcie ze moze jestem jakas naiwna lub lapie sie za zonatych facetow ale nie widzialam na palcu obraczki) po tym spotkaniu zaczal mnie unikac, nawet nie potrafil sie przyznac ze to prawda, a zeby bylo jeszcze smieszniej to nawygadywal na moj temat mnostwo przykrych rzeczy o ktorych nawet nie warto wspominac, rozmawialam pozniej z nim na ten temat ale to nic nie dalo, on jest nie winny, to ktos inny nagadal na ciebie, itd itd czy odpusic mu to co zrobil czy odplacic mu pieknym za nadobne? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ono...
Odpuscić, zapomniec i olać. Nie babraj się w gównie. Niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadla dama z wielkim cycem
ja proponuje zamowienie na tego pana adres domowy...np.dmuchanej lali, zestawu dla masochistow lub innego rodzaju kompromitujacych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej...
nie rusz gówna bo śmierdzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej go , nie warto zachodu, on i tak sie nie zmieni , a zrobisz przykrosc niewinnym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemsta to podstawa. Nie odmów sobie tej satysfakcji. Skoro on cię zranił, to czemu masz udawać, że nic cię to nie obeszło. Nie popuszczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolekcjonerka
Pamiętaj tylko, że zemsta jest potrawą którą się jada na zimno. I uważaj żeby w ferworze zemsty nie zatracić się do reszty i nie zrobić z samej siebie ofiary.Takie rzeczy tez się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upadla dama z wielkim cycem ma racje, szybko, zabawnie i bezboleśnie...ale istnieje możliwość że oleje temat, żonie powie że kolega zrobił mu kawał i może jeszcze z tego będą korzystać...hmmm Jak masz czas i chęci zaprzyjaźnij się z jego żoną, na pewno będzie zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×