Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znowu zaczelo mi zalezec na nim

Polecane posty

Gość gość

sytacja jest nastepujaca, rozstalam sie z chlopakiem, a raczej on mnie zostawil dla innej, po roku sie odezwal, pisalismy przez 3 miesiace i po tym czasie znowu mi zaczelo na nim zalezec, teraz olewa mnie, nie odpisuje od razu na moje wiadomosci tylko po kilku lub nawet kilkunastu godzinach, albo nawet wcale... wiem ze najlepiej byloby zerwac z nim kontakt, bo bycie z nim to ciagla hustawka emocjonalna, to wszystko jest zbyt toksyczne, problem w tym ze nie potrafie od tak zerwac kontaktu z nim, co prawda od roku sie nie widzielismy, ale to wariactwo na jego punkcie wrocilo... jest mi z tym zle, bo znowu ciagle o nim mysle i nie umiem sobie z tym poradzic, co mam robic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do biedronki na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy dostane wiadomosc od niego ciesze sie jak glupia, a jak nie odpisuje, nie pisze kilka dni to chce mi sie plakac, obiacalam sobie ze przestane do niego pisac, ale znowu wpadlam po uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze zrobilam zle bo nie akceptowałąm jego seksu analnego ze mna, mam teraz zal ze to zrobilam bo wiele dziewczyn dzis go uprawia a ja bylam spieta po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41 podszyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wiem ze powinnam rozluznic posladki i pozwolic chłopakowi wejsc we mnie w naoliwioną dziurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnij sie czlowieku, to naprawde nie jest zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam jak włożył mi pierwszy raz palca w pupę, było to pod prysznicem wiec nie smierdziało i tak mnie tym zaskoczy ze zacisnełam momentalnie posladki a jego palec nie wycofał sie lecz wszedł głębiej świdrująco, po minucie wyjał go i pocałował mnie w czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się do Ciebie bo nie miał kogo r... c albo potrzebował czyjejś atencji a chwilowo nie było żadnej innej laski. Jesteś jego rezerwowa, jak nie ma innej na oku to się odzywa, teraz pewnie kogoś poznal, zaczął z nią kręcić i znowu ma Cie w d... e. Gdzie Twój honor? Jesteś jak piesek skamlajacy o uwagę i na każde zawołanie a on o tym doskonale wie i od czasu do czasu przypomina o sobie, daje nadzieję. Nie zależy mu i pewnie nigdy mu nie zależało! Ogarnij się, przestań mu odpisywać, zmień numer żeby Cie nie korcilo. Z tego nic nie będzie, no chyba że wróciłylby na jakiś czas do Ciebie dla seksu a potem jak pozna inna znowu by Cie rzucił. Tego chcesz? Urwij z nim wszelkie kontakty, wkoncu się z niego wyleczysz. Innego sposobu nie ma, chyba że wolisz dłużej cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie tak ze nie ma kogos, bo on caly czas jest z tamta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On potem stał sie bardziej zboczony, kładł mnie na brzuchu na łózku sciagał spodnie i majtki siłą i robił lewatywy z kwasnego mleka, pilnował zebym tak lezała potem 15 minut i dopiero pozwalal mi sie wypróznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przeczytaj uważnie i dobrze zapamiętaj te słowa z godz. 21:02, bo one są święte i wprost adekwatne do twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas jest z tamta? Odezwał sie do Ciebie tylko po to, zeby dowiedzieć sie jak sobie radzisz, byc moze kierował sie tez poczuciem winy, ze odszedł do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nadal jest z tamtą, pewnie już mu się ona nudzi i pisze do Ciebie, chce sprawdzić czy nadal Tobie na nim zależy (chociażby po to żeby podróżować sobie ego) a Ty to lykasz, no ręce opadaja... Co za idiotka bez godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka już nie odpisuje bo nie to chciała przeczytać a napisaliśmy jej parę słów prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×