Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onomatik

życie bez seksu jest piękne ... a nawet piękniejsze

Polecane posty

Gość onomatik

nareszcie ktoś powiedział prawdę - za Onetem: Większość aseksualistów uważa, że jest ich dużo więcej, niż przyznaje społeczeństwo. Takie badania, jak światowa ankieta o seksie przeprowadzona w 2005 roku przez firmę Dureks, wskazują, że dorośli ludzie kochają się przeciętnie 103 razy w roku. Ale mały odsetek ludzi w ogóle nie uprawia seksu. W zeszłym miesiącu Brytyjskie Biuro Statystyczne ujawniło, że jedna na osiem kobiet w wieku od 16 do 50 lat i jeden na sześciu mężczyzn poniżej 70. roku życia w ciągu ostatniego roku nie współżyło seksualnie. Podczas badania życia płciowego Brytyjczyków w 1994 roku przepytano 18 tysięcy osób. Jeden procent ankietowanych wybrał odpowiedź: "Nikt mnie nigdy nie pociągał seksualnie". Ten wskaźnik umknął uwadze badaczy, bo koncentrowali się na mechanizmie rozprzestrzeniania się AIDS. Dopiero teraz, gdy rośnie świadomość istnienia aseksualizmu, wyniki tamtego badania nabierają znaczenia. tu więcej: http://wiadomosci.onet.pl/1374085,242,kioskart.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustitia999
pff ja też chciałam być aseksualna ale jak na złość napatoczył się pewniem przystojny metal... i nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamierzam wlasnie dac sobie na wstrzymanie i tak okolo 3 tygodnie wytrzymac bez seksu:P a dlaczego? bo jak widze mojego faceta to zaczyna mna rzadzic pozadanie i rzucam sie na niego:O No i niech on teraz troche zateskni za moim cialem i seksem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjer
no ja tez nie mam dziewczyny,ale kwestią nie jest aseksualizm ..Uwazam tylko ,ze ludzie to nie zwierząta i zeszmacic sie nie dadzą..Seks uważam za poniżający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy maja powazny problem
szkoda ze z wyrzutami sumienia walisz sobie w kiblu konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figuśniak
w obliczu braku urody damskiego kroczku postawa antyseksualna czy aseksualna jest zrozumiała w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patatas
najlepsza jest kobieta zastępcza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×