Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

domowe przyjęcie

Polecane posty

Niedługo robię takie małe przyjecie, ale niestety nie mam czasu na to, żeby zrobić zakupy. Chciałam kupić trochę wędlin i tu się pojawia problem a raczej dwa. Po pierwsze nie mam kiedy tego zrobić a po drugie jakość wędlin w sklepach nie jest najlepsza;/ Gdzieś przeczytałam o sklepie internetowym lap-pol.pl, gdzie można kupić smaczne wędlinki. Ale jestem ciekawa czy ktoś już korzystał z ich usług i czy mi może coś więcej powiedzieć na ich temat? Bo oferta wygląda naprawdę bardzo ciekawie ;) Będę wdzięczna za wszelkie opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie próbowałaś to musisz spróbować koniecznie. Te wędliny z lap-pol.pl są naprawdę znakomite, nie jadłam w życiu lepszych. Mają taki aksamitny smak, uwielbiam je. Od momentu kiedy je spróbowałam już innych nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiaj. Wbrew obiegowym opinio, że jedzenie z internetu jest kiepskie, ja się skusiłam i przez wszelkimi świętami rodzinnymi zamawiam u nich duże ilości wędlin i kiełbas. Są wyselekcjonowane z najlepszych zakładów wędliniarskich w Polsce. W markecie czasem jak patrzę na kolor szynek ich konsystencję, to się zastanawiam czego oni do nich dodają. A z łap-pol są kruche i mają smak tradycyjny jak wiejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzięki za odpowiedzi widzę, że łap-pol cieszy się zaufaniem i dobrymi opiniami. widziałam, że maja bardzo fajną ofertę, np można kupić u nich dziczyznę. fajna sprawa. A może zrobię przyjęcie w jakimś myśliwskim stylu?? Wiecie udziec z dzika, i z sarny;) Co myślicie o takim pomyśle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
hehehehe ale reklama lap-pol.pl - znalazlao sie towarzystwo wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiasz się. Wiesz może jak ciężko jest teraz kupić dobrą wędlinę, która nie wygląda jak galareta i ma odpowiedni smak? A może należysz do tego grona, któremu jest wszystko jedno co ma na talerzu? Ja tam lubię dobrze zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ewa Maria
haahah i nagle same czarne nicki, fajni jesteście :) i te poetyckie opisy smaku wędlin :D prawie skusiłam się zamawiac wędliny przez internet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie trzeba to sie wszyscy
bo tu sami bogacze pisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są wyselekcjonowane z najlepszych zakładów wędliniarskich w Polsce." najlepszy tekst :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×