Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

__różyczkaaa__

farsz do pierogów

Polecane posty

znacie Kobietki jakiś dobry przepis na farsz do pierogów? najchętniej gdyby pojawiały się tam pieraczki i żeby był bez mięsa.. inne przepisy mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład0606
Pieraczki. Śmiesznie wyszlo..Moj farsz do pierogow jest taki(bez pieraczków:-), ale za to z grzybkami- można stosować wymiennie): Gotuję kapustę kiszoną z olejm, grzybkami, pieprzem, listkiem, zielem i odrobiną vegety. Na patelni na oleju szklę posiekaną cebulkę. Kapustkę po ugotowaniu mielę, ale mozna też drobno posiekać( mi sie nigdy nie chce) i łączę to z cebulką. Razem doprawiam do smaku. Musisz uwazać , żeby kapusta nie była zbyt wodnista. Po ugotowaniu możesz ją lekko odcisnąć. I gotowe. Pozdro i mam nadzieję że się nie gniewasz za te pieczark?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
Mój przepis na farsz: gotuje kapuste kiszoną, potem drobn ja siekam, mielona jest za bardzo ciapata, pieczarki kroje i smaże na patelni z olejem i cebulą, nastepnie albo je siekam albo mielę, potem wszystko to mieszam dodaję jajko, przyprawy - sól i pieprz. Czasem wsypuje zupe lub sos grzybowy z torebki. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
a co z seerkiem? jak robi sie taki serowy farsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
z samym serem nie robię bo nie lubię na słodko ale robię z serem i ziemniakami: ziemniaki gotuje i dusze dokładnie, dodaje ser biały i duuuużo podsmazonej na oleju lub smalcu cebuli, wszystko razem jeszce raz duszę. Acha pryprawy: sól i duuuuzo pieprzu. Pierogi takie podaję z podsmazonym, pokrojonym w kostkę boczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście śmiecznie wyszło :) nawet nie zauważyłam, że pieraczki mi się napisało :) pieczarki oczywiście :D i jasne,że się nie gniewam :) a za pomysły wielkie dzięki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
te z sera i ziemiaków polewam smażonym boczkiem, a te z kapusta i pieczarkami polewam roztopionym masłem - ale to tylko tak na swierzo zaraz po gotowaniu, gdy ostygna to odsmazam. Możesz podac barszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład0607
Farsz serowy na słodko? Proszę bardzo. Twaróg trzeba wimieszać Ze śmietanką lub z mlekiem. Dodać cukier i cukier waniliowy. Można dodać rodzynki. Można to polać bułeczką tartą z maslem (zesmaoną), albo śmietaną z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
Zawsze do uslug Pozdrawiam Cie różyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×