Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upssaa..

ile to jest 100 g margaryny?

Polecane posty

Gość upssaa..

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Kostka ma zazwyczaj 250 gram a czesto tez podzialki na opakowaniu co 50, chyba dalej juz potrafisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba 3 minuty
połowa 200-gramowej kostki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,szurnieta
Jak dasz 5g wiecej to bedzie wielki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie mnie ....
nie wiem, ale ciesze sie, ze nie bede musiala tego swinstwa z margaryna jesc :o wierzyc sie nie chce, ze w dzisiejszej dobie ktokolwiek myslacy jeszcze uzywa margaryny. o ile 20-30 lat temu mozna bylo (z uwagi na brak informacji) myslec dzieki reklamom, ze masla roslinne i margaryny sa jadalne, o tyle w 21 wieku rozsadaek powinien wziac gore ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy wolą od masła
moja teściówka na przykład. Woli ciasta i kremy na margarynie, bo - cytuję - "nie są takie maślane". Raz dla eksperymentu zrobiła karpatkę na maśle i chyba rzeczywiście na dobrej margarynie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie mnie ....
na ja rozumiem, ze niektorzy "wola" .... niektorzy np. wola cole od herbaty, ale to nie nijak ma ze zdrowym rozsadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Bo moze to maslo jest takie maslane przez aromat maslany, a prawdziwego masla to tam nie za wiele, jak z tymi ramami delmami i innymi sramami co z taka duma sie reklamuja ze sa z maslem, tak 0,5 % maslo to faktycznie zajebiscie duzo. Najlepsze maslo jest w lidlu, zawsze tam kupuje a do smarowania lurpak albo anchor. (UK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TY??????
Wszystkie ciasta robię na margarynie bo masło jest dla mnie za drogie. Wiadomo ze na maśle ciasta sa lepsze i zdrowsze ale tez droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie mnie ....
janoszczedniej jest wcale nie robic :D nie wspominajac, ze najzdrowiej. albo zrobic mniej, ale DOBREJ jakosci. ale wy macie logike poszatkowana :P truc siebie i rodzine plastikiem, bo na normalne maslo ich nie stac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie mnie ....
*** Najoszczedniej mialo byc, ale pewnie sie domyslilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
No wyobraź sobie ze niektórych nie stać na masło do smarowania pieczywa a co dopiero do pieczenia ciast. Niem co Cie tak dziwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie mnie ....
tak, nie stac na maslo, a stac na cukier, ciastka, cukierki, slodkie napoje, i inne badziewia, ktore za pewne kupuja. na pewno kupuja gotowce przetworzone, bo to juz jest taka mentalnosc. wyrzucaja pieniadze na badziewie, a na wartosciowy pokarm ich nie stac. jak kogos nie stac na maslo, to niech nie uzywa, a nie w zamian uzywa plastik smarowalny. ja tez do bogatych nie naleze i na wiele rzeczy mnie nie stac, wiec np. nie mam telewizji, nie kupuje zadnych zbednych rzeczy typu cukier, slodycze, maka i jej przetwory (puste zapychacze), a kostka masla starcza mi co najmniej na miesiac, bo uzywam go w sumie tylko do okraszania warzyw lub miesa, a chcleb wole smarowac musztarda - duzo smacznie do miesa i sera w kanapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ojej wzruszające ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty zjadaczko margaryny
oszczedz sobie wzruszen na wielkanoc, gdy bedziesz wpierdzielac margarynowe smiecie, zagryzajac je swinina w kazdej mozliwej odslonie :D i jak bedziesz to robic a czesc zbawiciela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×