Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierogiiiiii

jakiej firmy pierogi polecacie?

Polecane posty

Gość pierogiiiiii

Chodzi mi o gotowe pierogi z kapusta i grzybami lub z owocami. Polećcie jakieś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapiegowata
Taurus maja pyszne pierogi ruskie jak i z kapusta, naprawde warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleofarminka
pyszne sa zbierdonki. 1 kg opakowanie. jadlam z serem ale i ztruskawkami. pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie do okienka
te z biedronki sa ohydne , niezjadliwe !!! ludzie co wy macie za kubki smakowe ze zachwycacie sie gównem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogallia z aviko niezłe ale dość drogie. Ale najlepsze robi Jawo byle nie szpinakowe bo smakują jak trawa. Ale reszta trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
a samemu zrobić to wam sie nie chce takie są najpyszniejsze a nie jakieś świństwo kupne wsuwacie a fe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaad
Virtu - niedrogie i smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria.....;
O matko!!!!A czytałyście kiedyś skład takich pierogów?????????????Toż to istna tablica Mendelejewa:p - jak bardzo trzeba być leniwym,żeby nie zrobić sobie w domu pysznych,zdrowych pierogów.Tylko nie wciskajcie kitu,że pracujecie,nie macie czasu itp.pierdoły.Ja też pracuję od 8 - do 16 z dojazdem jestem w domu o 17,ale nie unikam gotowania domowych dań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapiegowata
Nikt nie unika,ale po co bawic sie w lepienie jak mozna kupic dobre,gotowe pierozki!! I nie wszyscy pracuja 8-16 niektorzy dluuuzej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze z firmy "U Jędrusia"...mięciutkie ciasto, dobre nadzienie, najlepsze ze szpinakiem, pychota:) a Biedronki te mrozone sa beznadziejne, twarde, nadzienie okropne, szkoda pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do osoby o nicku "wiktoria.....;" ja tez pracuje, tez nie unikam gotowania, wrecz przeciwnie bardzo to lubie, ale na litosc, nie kazdy musi znajdowac przyjemnosc w staniu godzinami w kuchni i lepieniu pierogow...wiec zbastuj z tymi pytajnikami i wykrzyknikami, bo jesli temat pierogow tak cie bulwersuje to chyba cos nie za dobrze z Toba..melise polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria.....;
jaśminowa - jeśli lubisz chemię to jedz,ale nie wpieraj komuś,że kupne to ekstra!!! I u mnie z głową wszystko w porządku,nie martw się,myślisz,że jak kogoś obrazisz,to znajdziesz usprawiedliwienie dla faktu,że jesteś zwykłym leniem? I wolisz truć rodzinę konserwantami niż zmusić się do ulepienia kilku pierogów?I nie odpisuj - nie ciekawią mnie twoje nic nie warte komentarze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D potwierdzasz tylko to co napisalam wyzej:D nie zatruj sie swoim jadem zmijko, to gorsze niz ta chemia z pierogow:D milego dnia jędzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiktorii
masz wariatko, pierwsze z brzegu pierogi znalezione w necie i ich sklad Pyszne Danie - Pierogi z kapustą i grzybami Numer Przedmiotu: 605 Producent: P.P.Ch. i P.R.-S ANITA, Grzegorz Mordalski Opis: Pierogi z kapustą i grzybami, zamrożone. Skład: mąka pszenna, kapusta biała kwaszona (24%), woda, cebula, pieczarki (5,6%), olej roślinny, bułka tarta, tłuszcz wieprzowy, grzyby leśne suszone (0,7%), cukier, błonnik pszenny, przyprawy aromatyczno-smakowe, sól, barwnik: beta- karoten. Produkt zawiera gluten. Zawartość nadzienia w wyrobie nie mniej niż 35%. a teraz poprosze zebys mi wskazala ta chemie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto a dlaczego nie
ha ha ha jakas psychopatka od pierogów ta wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpalcaunogi
Nie wiem jaki jest skład:P ale czasem kupuję pierogi"U jędrusia" - z mięsem, kapustą i grzybami oraz ruskie - z serem na słodko nie próbowałam. w tesco kosztuja ok 7 zł za kg , w realu sa chyba w podobnej cenie, pakowane po 0,5 kg. polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrr r
jak można jeść takie świństwa a fuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe babsztyle zawsze znajdą
usprawiedliwienie dla swiojego lenistwa,leżą całymi dniami i pasą dupska na gotowcach tego typu: http://www.ilewazy.pl/pierog-z-truskawkami a może tak i dobrze zakonserwują się jak mumie egipskie ,hahahahahahah - durne cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z tamtych lat
to fakt!!!najprościej chamstwem zasłonić nieróbstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka fioletowa
dama z łasiczka,dałabyś spokój tym rekalamom:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma "Mama". Najlepsze pierogi, farsz do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulinarne specjały, pierogi z miesem W carrefour! Extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie lepszych od tych które możesz zrobić nie znajdziesz ;) Jak odpowiednio to opatentujesz, to wyrobisz się nawet w 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojemeepam1974torfb
Nie wiem jaki jest skład ale czasem kupuję pierogi"U jędrusia" - z mięsem, kapustą i grzybami oraz ruskie - z serem na słodko nie próbowałam. w tesco kosztuja ok 7 zł za kg , w realu sa chyba w podobnej cenie, pakowane po 0,5 kg. polecam . Jasne http://lync.io/ePbP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę samorobne :) Nie kupuję, wolę zrobić sama, przynajmniej wiem, z czym są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Jędrusia?? O nie! Mówisz o tych pakowanych? dziadostwo! sama chemia! grzyby? Chyba pieczarka w znikomych ilościach. Z serem? Gdzie ten ser? Jakiś kisiel a mięso strasznie tluste, chyba sam łoj i ulepszacze - osobiście nie polecam. Juz wole sama zrobic i zamrozić i cenowo drożej mnie to nie wyniesie a na pewno zdrowiej i smaczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z firmy Mniam Mniam!! bez konserwantów, bez jakichkolwiek chemicznych dodatków, tak jak domowe - do dostania w Selgrosie i Makro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed pierogami Anita, kiedyś wydawało mi się że są smaczne, aktualnie pierogi z kapusta i grzybami.. wyrzucone, pierogi z serem twarogowym... kto by pomyślał że da się zrobić takie niejadalne? do kosza.. Wiecej już żadnych nie kupię. Nie wiem czy nie dbają o czystość czy o co chodzi, ale tego się jeść nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie kupilam uszka z kapusta i grzybami firmy u Jedrusia stanowczo odradzam paskudztwo wszystkie wyladowaly w koszu nie wiadomo co sie je zamiast grzyba to pieczarka Cale 3% krokiety z miesem troche lepsze ale w miesie czuc jakies dodatki w postaci maki itp tak ze mam nauczke lepiej zrobic samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruskiewkrakowie.pl Tutaj są recenzje z krakowskich pierogarni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×