Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaniaa

jutro moje imieniny,a ja nie wiem co podac gosciom!

Polecane posty

Gość aaniaa

Nie zamierzam gotowac,nie mam czasu.Nie organizuje przyjecia,ale wiadomo,zawsze ktos wpadnie...Potrzebuje przepisow na jakies fajne salatki,pasty kanapkowe,koreczki itp.Niby proste,ale nie mam weny tworczej.Nie chce piec ciast,bo do tego jestem beztalenciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaOtTak
ja zrobiłam tylko tort :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa
ale ja zepsuje kazde ciasto,co dopiero tort!Potrzebuje czegos prostego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup pulpety w słoikach,ja mam w domu tylko nie wiem jak to zrobic,pisze na opakowaniu :podawać na ciepło,ciekawe czy wystarczy walnąć to to jakiegos garka i odgrzać,jak tak to bym zrobił ale jak nie wyjda do będe musiał wywalić,morzesz tez im podać takie chrupki co sie wrzuca na olej one sie rozrastają i smakują jak chipsy(ich nie mam w domu) a tez są dobre i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa
Lpoata,za bardzo wymagajacym gosciem to bys nie byl...Dobre,pulpety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa
no tak,niech maja,ale zeby od razu pulpety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na moje urodziny wpadły koleżanki. Powiedziały że przyjdą w tym samym dniu (myślałam że udusze). Mama upiekła mi tort. A na ja zrobiłam takie zwijane szyneczki. W środku z róąnymi pastami z białego sera : chrzanową, paprykową, orzechową i ze szczypiorkiem. Do środka włożyłam jeszcze po oliwce, albo takie szparagi. i całośc przewiązałam szczypiorkiem. ładnie wygląda proste i smaczne - tylko tego trzeba dużo zrobić. Albo jeszcze takie kanapeczki na krakersach. To takie przystawki proste. Ale do tego pasowałby coś wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w internecie jakiś przepisów, jest tego mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa
ja nawet nie wiem ile osob wpadnie,ale szyneczki sa dobrym pomyslem,tylko jak pasty zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz cos do pulpetów!!!:classic_cool: pulpety to ambrozja,słoik pulpetów pokrywa 75% dziennego zapotrzebowania na coś tam,coś tam:classic_cool: ładnie podane mogą być atrakcyjnym posiłkiem(smakowo i wizualnie) ja bym ci proponował: 1danie: -pulpety -kartofle -sałatka warzywna 2danie -zupa albo flaki 3deser -makowiec Na stole jeszcze stawiasz paluszki,koreczki śledziowe,chleb,jakies cukierki i wszystko gra:) oczywiście tylko pulpety robisz sama i kartofle reszte kupujesz w sklepie gotowe:) a jak im nie pasuje to co nie mogą raz na dworzu posiedzieć na ławce przy grilu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa
DO ŁOPATA: musisz otworzyc wlasna restauracje,takich wykwintnych przepisow dawno nie widzialam:-)A jutro nad morzem ma padac,wiec grill odpada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 4 miseczek nałożyć białego sera ( tyle ile uważasz) najlepiej miękkiego. Potem dodać pokolei: - I- pokrjony drobno szczypiorek - II- ketchup i papryke w proszku - III - chrzan - IV - pokrojone dono orzechy włoskie wszystkie doprawić do smaku (sól pieprz) i ugnieść na jednolitą mase jeśli ser bedzie bardzo suchy morzna dodać troche śmietany, ale iewiele bo potem pasta bedzie z rzadka. Można wymyślać różne samki co ci przyjdze do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczki mozesz przygotowac
z kawałeczka zoltego sera, winogronka i no kawałeczek czerwonej papryczki , tak dla kolorku :D u mnie zawsze trafionym i sprawdzonym daniem są jajka w sosie majonezowo- smietanowo- czosnkowym . Szybko się robi i schodzi ja woda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono sałtaki z kurczkiem i ananasem są najlepsze. Ja robie taką: pierś z kurczaka podwójna ananas puszka ugotowany ryż chrzan majonez śmietana wszystko wymieszać i doprawić. Ilośą składników zależy od tego ile chcesz jej mieć. Palce lizać. Aż mi na nią ochota przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka sałatka :D Składniki : ryż czosnek majonez ogórki świeże kukurydza... Ryż ugotować, ostudzić, wymieszać z pokrojonymi w kostkę ogórkami, odsączoną kukurydzą, dodać dwa ząbki czosnku (Chyba że ktoś bardzo lubi;-), to można więcej), posolić, popieprzyć... Zostawić w lodówce na 2-3 godzinki, dodać majonez :D Łatwa, szybka, pycha :D Coś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa
Dzieki dziewczyny,juz zapowiedzialo sie kilka osob,wiec jutrzejsze przedpoludnie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaaaaaaaaaa
zamiast ciasta mozesz podac saltke owocowa A ja ostatnio znalazlam super przepis!!!! Potrzebny jest cały arbuz i gorzka wódka żołądkowa. Do strzykawki nabierasz wódkę i wstrzykujesz ją w arbuza (podobno mozna nawet 500 ml tak wstrzyknąć!). Wkładasz potem arbuza na cała noc do lodówki i kroisz na deser dla gości!! Jak dla mnie suuuper :D Małe kanapeczki: Krakersy- a na nie co tylko masz pod ręką: szynka, ser żółty, ser biały z dodatkami, oliwki, papryka, ogórek małosolny, kapary, łosoś, kawior, mozzarella, świeża bazylia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×