Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak ja wiem

ktore fryty

Polecane posty

Gość tak tak ja wiem

ehhh zdarzaja sie takie dni w zyciu czlowieka ze nie dosc ze oboje siedzicie w pracy do pozniejszej pory i to ze ty jestes chora wypada w jeden dzien...oczywiscie wiele rzeczy jest zdrowszych a niby tez nie zajmujacych wiele czasu..zdaje sobie z tego sprawe jak zle odzywianie wplywa na zycie i org czlowieka i bla bla bla ale z narzeczonym stwierdzilismy no ze coz dzisiaj na obiado-kolacje frytki i to niestety te kupne mrozone za ktorymi nie przepadamy a bynajmniej wolimy samorobne no ale czasem jak mus to mus...wiec prosze tylko o konkrety...ja kupuje frytki mrozone bez namyslu dla mnie to jeden kij a dla was?macie swoje naj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój portfel ma swoje
ulubione - najtańsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja wiem
haha rozumiem w sumie kupujac na marke nie patrze a raczej wlasnie na cene co prawda moze aro nie kupuje ale te ktore taniej wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam łódeczki czy ćwiartki ziemniaczane z tesco marki tesco. Kosztują ze 3 zł, pieką się w piekarniku góra 20 min, wychodzą nietłuste, chrupiące i z pikantnym ketchupem są pyychaa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze kupowałam
to moje ulubione były mccain super long, czy coś takiego, ale potem się popsuły i są niesmaczne, poza tym albo niedopieczone, albo spalone, trudno trafić w moment. Teraz jak już muszę to kupuję takie ziemniaczane kuleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie wszystkie sa podobne ... ale dla mnie smak zapewnia jakosc skladnikow, wiec sobie patrze, zeby byly tylko ziemniaki, tluszcz i sol. takie smakuja najbardziej podobnie do normalnych frytek. jak maja jakies tajemnicze dodatki, to odpuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne drogie mc cain czy jakos
tak, hortex itp :o nie dość że drogie to jeszcze nie nadaja sie do jedzenia :o są okropne w smaku :o Najpyszniejsze jakie jadłam to z lidla, 2zl za paczkę a są przepyszne :) Nawet zrobione z domowych ziemniaków tak nie smakują, są naprawdę wyśmienite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytki z lidla
Wlasnie tez chcialam polecic z lidla :p Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytki z lidla
I smazone na oleju, w piekarniku sa suche i niedobre. Frytki sa najlepsze smazone na glebokim tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a możecie
pokazac zdjecie albo linka do tych frytek z lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z biedronki
tanie pyszne i dużo ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolla...............
biedronkowe strasznie smierdza,jak sasiadka smazy dzieciakom to smród na całej klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytki z lidla
z biedronki sa okropne :o naprawde nie da sie ich jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a możecie
dziekuje za linka do frytek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytki z lidla
nie ma za co :) wydasz 2zł i spróbujesz a są naprawde pyszne wiec pewnie polubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja wiem
hej znowu wyladowalam wczoraj [przed lodowka z frytkami i stwierdzilam ze sprobuje czegos innego wzielam poltex karbowane i powiem wam ze naprawde dobre.na wielu jest ze nie dodawac tluszczu i sa suche a te pomimo ze nie dalam tluszczu byly naprawde dobre pelne mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że im tańsze frytki, tym lepsze. Im tańsze frytki, tym bardziej naturalnie smakują. Nie lubię frytek Avico, McCain, bo prostu mi nie smakują. Kupuję zwykłe, niefirmowe i dość często się nimi zajadam. Lubię proste frytki z biedronki, absolutnie nie śmierdzą i w smaku są zbliżone do prawdziwych, domowych frytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzamm, najlepsze
frytki to domowe i te z lidla najgorsze: z biedronki, z tesco marki tesco, mak kein, aviko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że się podpinam
ale temat podobny są czasem takie dni, że jadamy garmażeryjne wyroby, głównie pierogi nieczęsto bo moja rodzina jest rozwydrzona :D domowym lekkim jedzeniem miałam swoją ulubioną "pierogarnię" ale się zamknęli a teraz nie mogę natrafić na dobre pierogi ;( może macie jakieś firmy godne polecenia i pójde tym tropem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja wiem
moim zdaniem z kupnych mrozonych najlepsze ma firma elbro...iglotex ma dla mnie za malo farszu za duzo grubego ciasta a elbro sa naprawde dobre. co do frytek to fakt kupowac nie lubie wole jak zrobimy je z ziemniakow ale pierogi czy pyzy?no niestety ja tam nie lubie az tyle roboty w kuchni choc gotowac lubie...nie nawidze lepic pierogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nihh
Te z lidla są b.dobre, są już podsmażone, więc szczerze mówiąc tylko wstawisz do gorącego oleju na 2-3 minuty i juz frytki są gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karbowane z Lidla pychaaaaa <3<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi wcale o to z jakiego skepu sa frytki. Maja byc one z oznakowaniem na opakowaniu , ze maja byc smazone w oleju. Frytki do przygotowania w piekarniku sa juz nasaczone tluszczem i moze byc on niestety niezbyt smaczny przy dluzszym przechowywaniu a nastepnie jedzeniu. Frytki do oleju sa naturalne i bez dodatkow . Najlepsze sa w/g mnie frytki "belgijskie", a to ze wzgledu na specjalny rodzaj kartofli do produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×