Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elliisee

Kupić zestaw kawowo-obiadowy tani ale niezbyt ładny czy zbierać na lepszy?

Polecane posty

Gość elliisee

Wiem, że dla niektórych to głupie ale potrzebuję taki duży zestaw na 12 osób. To co mi się podoba kosztuje ok 300zł za same filiżanki+ spodki + talerzyki deserowe a talerze obiadowe dokupić później chociaż pewnie krucho z kasą będzie i może nigdy nie dokupię bo całość w sumie wyjdzie jakieś 700zł ... znalazłam tani za połowę tej ceny ale nie za bardzo mi sie podoba :( ehh no przywiązujecie wagę do takich rzeczy? Niby to tylko filiżanki i talerze ale chciałabym mieć fajne no :/ A może ktoś gdzieś widział coś ładnego niedrogiego? Poratujcie mnie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidaa
a aptzrylas na allegro? wpisz w wyszukiwarke "serwis 12 osób" i masz kilkanaście serwisów w niezlych cenach, przerózne wzory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukałam coś dla Was
Ikea ma zestawy obiadowe za ok 70 zł proste w neuralnych kształtach i kolorach wg mnie świetne do codziennego użytku na 12 osób wychodzi 140-150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi,bo cena tego,co mi się podoba jest zaporowa,a szkoda rozpaczać później nad rozbitym talerzem,że tyle forsy poszło do śmieci :-) kupiłam w ikei talerze,talerzyki i miseczki,proste,białe i jak się okazało fatalnej jakości-nóż zostawiał popielate rysy na talerzu,do miski włożyłam tarkę-porysowana kompletnie-wywaliłam wszystko,tak więc nie polecam z ikei żadnego taniego szkła,chyba,że przezroczyste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Jeśli się nad tym zastanawiasz to znaczy, że ma to dla Ciebie znaczenie. Nie warto kupować czegoś co będzie Cię drażnić tylko dlatego,że jest tanie.Warto poczekać i kupić coś naprawdę ładnego. Taki zestaw"gościnny" kupuje się na lata i coś ładnego jest również ozdobą stołu. Kupując dziadostwo płacisz więcej bo prędzej a raczej nie póżniej to wymienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliisee
No fakt, wczoraj miałam okazję kupić tanio ale w ostatniej chwili zrezygnowałam i się cieszę. Znalazłam taki: http://allegro.pl/najtanszy-kwadratowy-komplet-carine-luminarc-19sz-i1211580704.html nie jest zbyt piękny ale nie drogi. Z filiżankami wyjdzie 300zł. Co do IKEA to też słyszałam, że te tanie talerze są kiepskiej jakości. Szkoda wyrzucić kase na tanie i szkoda na drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidaa
a ja mam komplet z ikei. Kupilam specjalnie na impreze 20 talerzy glebokich, plytkich, i filizanek ze spodkami z tej serii http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10057067 . To są takie talerze lekko matowe i bardzo sobie chwale!! mam je juz od ponad 3 lat, nie rozbil sie żaden a uzywam ich codziennie (oczywiscie nie wszytskich:) Jak dla mnie idealne, proste, kolor jasno beżowy, bardzo mi odpowiadaja, na codzień i od święta, jestem z nich zadowolona i nie zamienilabym na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam preferuję wyłącznie polskich producentów i mam serwis z Chodzieży i "Karoliny" jaworzyńskiej.Jakość doskonała,nic nie złazi w zmywarce.W życiu nie kupiłabym chińskiego badziewia z ołowiem. Lepiej poczekać i uzbierać na coś gatunkowo dobrego i ładnego niż kupić i nie być zadowolonym.Możesz poszukać stron producentów,mają e sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duka ma ładne zestawy http://dukapolska.com ale jakieś tanie nie są , sama myslę czy nie kupować po trochu i tak skompletować całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżanka9
Ja korzystam z serwisu kawowego ze sklepu Witeks. Jestem z niego bardzo zadowolona. Wygląda świetnie i jest funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tutaj szukałaś http://porcelana24.pl/ ? Oni mają różne serwisy obiadowy o garnitury do kawy. Ceny też przerozne wiec najlepiej samemu sprawidz i poszukac. maja tez czesto sporo promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×