Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lawendowy Blask Gdynia

Polecane posty

Gość gość

Korzystaliście z usług tej firmy? Co sądzicie o ekologicznym sprzątaniu, na którym opiera się działalność tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sprzątanie ekologiczne , to jestem jak najbardziej ZA Nie korzystałam co prawda z tej firmy, ale kumpela sobie ich bardzo chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście Lawendowy Blask przekonała cenami. W Gdynii nie ma drugiej takiej firmy sprzątającej, która byłaby tak rzetelna i tak tania, jak ta firma. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiepskie doświadczenia z firmami sprzątającymi w Gdyni, ale postanowiłam ponownie zaryzykować i Lawendowy Blask okazał się być strzałem w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma chyba znajduje się w Gdańsku :) a nie w Gdyni, ale fakt faktem... profesjonalni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokładny adres kontaktowy znacie? koniecznie muszę się z nimi umówić na spotkanie w celu poznania szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul.Kutnowska 51 chyba, że chcesz nr tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tą firmę pięknie mi wysprzątali biuro jestem zadowolona i jak świeżo jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może mi ktoś z was powiedzieć o co chodzi, że sprzątają ekologicznie? sól, ocet i soda ? czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie... oni mają odpowiedni sprzęt, dzięki czemu nie muszą używać żadnych chemikaliów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekonaliście mnie tymi opiniami i też postanowiłam ich wypróbować ;) powiem wam, że na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak dalej ta nasza współpraca się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku to na razie pierwsza firma , która tak doskonale się spisuje względem sprzątania dawno nie miałam do czynienia z takimi fachowcami tak słownymi fachowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że kiedy zobaczyłam wypucowane mieszkanie, to stwierdziłam, ze wygląda jak nowe.. jestem pod wrażeniem opierwszy raz skorzystałam z ich usług i już sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma potrafi zaskoczyć, jednak dla mnie najważniejsze jest to, że wykonują swoją pracę w oparciu o nowoczesnego, ekologicznego technologie mieszkanie lśni i dla mnie to nr wśród firm sprzątających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam firma robi kawał dobrej roboty i to za niewielkie pieniądze cieszę się, że mamy taką firmę w naszym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzątanie, to jedno, ale ekologiczne sprzatanie to drugie :) jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę Lawendowy Blask, dla mnie to profesjonaliści,którym można zaufać spełnili moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam wyłącznie z tej firmy sprzątającej, bo jako jedyni w mieście oferują sprzątanie ekologiczne, czyli całkowicie bez chemii dla mnie to duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, że mają -Odkurzacze piorące Karcher, dzięki czemu nie mają problemy z wypraniem dywanów, czy tapicerki można na nich zawsze liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie jak ja nie lubię sprzątać? poza tym ja nie mam zwyczajnie na to czasu i siły, bo pracuje od rana do wieczora, dlatego ta firma spadła mi jak z nieba współpraca polega na wzajemnych , ciepłych relacjach, i przede wszystkim na szczerości ze strony obsługi firmy Lawendowy Blask oni na temat sprzątania, porządku i ładu znają się jak mało kto;) dlatego cieszę się, że ja nie muszę się o mój domowy bałagan martwić wchodzi ekipa Lawendowy Blask i wszystko lśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie mnie przekonało,że stosują ekologiczne metody sprzątania jestem zadowolona z usług firmy Lawendowy Blask indywidualne podejście do klienta ludzie stanowiący firmę Lawendowy Blask są doświadczone,pełne pasji i zaangażowania to jedyna firma sprzątająca w naszym rejonie,której zaufałam i ufać będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×