Odpowiedz na ten temat

Meble na wymiar

 • gość 2017.05.09 [10:20]
  Dobre mam doświadczenia z marką Adolux ( www.adolux-meble.pl ). Robili mi meble do domu i też do biura w firmie. Słuchali moich propozycji, mogłem wprowadzać poprawki w projekt, także tak naprawdę sam brałem aktywny udział w powstawaniu mebli, nie postawili mnie przed faktem dokonanym, tak jak to ponoć wygląda w innych studiach projektowych.
 • gość 2017.05.09 [17:27]
  A my dobra doświadczenie mamy z Agatą. Sporo mebli u nich kupiliśmy i mamy pięknie urządzone mieszkanie. Meble sa od różnych producentów ale wszystkie są solidnie zrobione.
 • gość 2017.05.19 [14:46]
  Po dwóch miesiącach intensywnych poszukiwań udało mi się w końcu znaleźć firmę w Szczecinie, która wykona dla mnie meble na wymiar dokładnie takie jakie chce. Przyznam, że nie było to łatwe, ale mogę powiedzieć, że udało się. Także jeśli ktoś szuka mebli na wymiar to niech od razu zgłasza się do http://schody-tralex.pl/
 • gość 2017.05.24 [12:43]
  Niedawno z mężem kupiliśmy mieszkanie w dużym mieście i przymierzamy się do urządzania go. Chcielibyśmy zdecydować się na meble na wymiar. Wydaje nam się to najlepszym rozwiązaniem. Chcielibyśmy Was zapytać o polecane sklepy z drewnianymi meblami na wymiar. Póki co upolowaliśmy http://www.meble-kd.pl/ , ale fajnie byłoby zdobyć kilka dodatkowych adresów.
 • gość 2017.05.24 [18:26]
  Rzeczywiście na wymiar jest najlepiej, sami sprawdziliśmy. Wahaliśmy się and tą opcją, namówiono nas i nie żałujemy, wręcz przeciwnie, kuchnia jest bardzo funkcjonalna a o to nam chodziło. Wykonała ją firma Kulenty https://www.kulenty.pl/ z dobrych materiałów, więc nic się nie będzie psuło za kilka lat, taka kuchnia to już na całe życie.
 • gość 2017.06.13 [15:59]
  Dla mnie najlepsze mele na wymiar zrobiła firmawww.kondor.bydgoszcz.pl . Mają w prawe w robieniu mebli, firma istnieje na rynku parę dobrych lat i cieszy się popularnością szczególnie w Bydgoszczy usmiech.gif Polecam, naprawdę dobre wykonanie za rozsądną cenę!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...