Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mega obsrany balkon przez gołebie

Polecane posty

Gość gość

g****o na g*****e matko jedyna jak sie tego BEZPIECZNIE pozbyc i jak przegonic te latajace g****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sraluchy tylko kolce, dośc drogie, ale to jedyne wyjście w marketach budowlanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn to ja i tylko ja jestem sobie winna w zyciu gołebia na balkonie nie miłaam ale parka postanowiła sobie uwic w doniczce gniazdko i wychowac pisklaczki och jakie to mi sie wydało urocze przeklinam ten dzien ze ich nie przepedziłam balkon mi tonie w g****ach.tonie. a najgorsze to co sie naczytałam o chorobach!!!!!!! niestety nie mam w poblizu firmy sprzatajcej.(a wiem ze są specjalne) boje sie ze cos załapie..a mam małe dziecko http://radom24.pl/artykul/czytaj/11774 gonie je teraz z miotła(juz sa duze) a one wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całego balkonu sobie raczej nie wyłożysz kolcami. Ja mam taka sroczkę co mi przylatuje ale przeganiałam i już jej z miesiąc nie widziałam. Mieliśmy taki problem w moim domu rodzinnym z takim srajuchem jednym i podsypaliśmy mu żarcia, bach w koszyk i wynieśliśmy go do takiego jednego znajomego co gołębie hoduje. wiem że trochę to roboty ale gołąbek nie ucierpiał a my pozbyliśmy się uciążliwego lokatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co cały balkon? wystarczy poręcz, przecież na podłogę balkonu nie będzie lądował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o to chodzi że nie koniecznie. U rodziców to właśnie na podłogę lądował najczęściej. Moja sroka też siadała wszędzie, na poręczy, na podłodze a najbardziej upodobała sobie mojego mopa do balkonu i musiałam go zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypuść bachora na balkon niech sra z gołębiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie :D ja mam zawsze obesrane pranie ; a to recznik, gacie czy koszula. sasiad dal mi takiego sztucznego wielkiego ptaka ( bez skojarzen) i jutro go zamontuje na balkonie :D zobaczymy czy podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbamokota
USŁUGA PROFESJONALNEGO MONTAŻU SIATEK BALKONOWYCH - SIATEK DLA KOTA, SIATEK PRZECIW PTAKOM GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY MONTAŻU W POLSCE! TEL. 733 157 287 Zespół „Dbam o kota” zajmuje się montażem zabezpieczeń na balkon, okno , taras, do ogrodów i wielu innych, stosowanych w celu ochrony kotów i innych pupili, przed wypadnięciem z wysokości. Wymienione zabezpieczenia montujemy za pomocą specjalnych haków i uchwytów, na których rozciągana jest siatka dostosowana, względem zamówienia. Przedstawione rozwiązania, sprawdzają się również w przypadku problemu z zabezpieczeniem przed ptakami. W swojej ofercie świadczymy usługi montowanie kolców przeciw ptakom, zwłaszcza gołębi, które eliminują problem z zanieczyszczeniem odchodami. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że montaż jest sprawny i dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania klientów. Oferujemy montaż z wykorzystaniem standardowych narzędzi pracy (siatek, haków, linki stalowej) oraz w przypadku zakazu ingerencji w elewacje budynku , stosujemy rozwiązania bezinwazyjne. Wykonywane usługi w pełni spełniają oczekiwania klientów pod względem zabezpieczenia, a przy tym spełniają wymogi bezpiecznego montażu pod względem zagrożenia p-pożarowego. Wykonywane konstrukcje są bardzo mało widoczne, pod względem estetyki, a tym samym nie zasłaniają promieni słonecznych. Usługi wykonujemy głównie na terenie Warszawy i Mazowsza, a w przypadku specjalnego zamówienia jesteśmy w stanie dojechać w inne rejony Polski, bądź Europy. Charakteryzuje nas estetyka wykonania, bezpieczeństwo i funkcjonalność montażu oraz konkurencyjne ceny. Wszelkich informacji można uzyskać pod numerem tel. 733-157-287, bądź pisząc maila na adres : dbamokota@gmail.com. Zapraszamy, również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.dbamokota.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zrobiłam ten błąd i pozwoliłam parce gołębi wychować młode (nie zauważyliśmy paru patyczków za szafką i 2 jajeczek na nich). Nagle zaczęły przylatywać "obce" gołębie, bo młode dokarmiają samce, które nie mają partnerki. Miło było patrzeć jak młode rosną. Ale brud i hałas od bladego świtu na balkonie był nie do zniesienia. Zbierałam następne jajka i wynosiłam tam, gdzie spacerowały jeże i błąkały się bezdomne koty. Nie pomogły kręcące się wiatraczki, sztuczne ptaki, strachy na ptaki itp. Sami zamontowaliśmy tanią plastikową siatkę na drucie. Po jakimś czasie ptaki przestały ją atakować i dały nam spokój. To humanitarny skuteczny sposób na nie, nigdy nie zamontowałabym kolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja uważam, że kolce są jak najbardziej humanitarne. Sama mam takie zamontowane u siebie na balkonie przez firmę http://www.hruzewicz.pl/. Niehumanitarne jest karmienie ptaków zatrutym ziarnem lub strzealnie do nich z wiatrówki, jak to niektórzy polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na balkonie siatkę z siatkadlakota.pl i nie mam problemu z gołębiami. Fajna sprawa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×